БК

Kakva logika?!?! Kažu da je zbog nekog duga. Pa onda su tom logikom trebali i Mobtel da ugase... Zar im nije bilo bolje da preusmere naplatu sa BK na državu, baš kao u slučaju Mobtela, pa onda ako baš hoće Karića, neka ga tuže i gone. Ovako je stvarno...
 
Valjda.....
U principu, j*be mi se za BK, ali , kao sto sam ranije par puta naglasio, nervira , bre, coveka ovolika samovolja i samovlast.....

Pa kad mogu tako javno da se ponasaju kao razbojnici, ne daj boze da nekome anonimusu ,obicnom smrtniku stane neki aparatcik iz vlasti za vrat.
 
Svojevremeno, kad su hteli da gase Studio B, i B92...javnost je reagovala, i vlast se povukla.......

Ali, Kostunjavi ne J*be zivu silu.....nije uopste sladak igrac..pa Sloba se povukao na pritisak javnosti u vezi studija B
 
Ovo je policijski teror najvise vrste.
Ovo kazem kao neko ko ne gleda BK a ko misli da je Karic kriminalac.

Kada vlast ovako koristi policiju ko nam garantuje da su nasi domovi sigurni?!
 
Ljudi kolko god da je Bogoljub krao to nema veze s televizijom, zasto je onda nisu konfiskovali a ne da ugase.
Po meni ovde je ugrozena demokratija, jer nedaju da se cuje nista sto njima ne odgovara a to se onda zove diktatura.
 
Meni to lici na ono, mrzim Kostunicu pa mrzim sve sto on uradi, sada da jos neko pocne da trazi da se zabrane macke u zemlji posto on drzi macke.

Svi sada kao zabrinuti za BK a oni su prvi hteli da je ugase kada je podrzavala Slobu.
Budimo malo dosledni
 
Хајде да покшамо да будемо објективни.
БК је за разлику од многих ПРОФЕСИОНАЛНА тв барем последњих 5 год.
Тамо ради 500 људи који живе од свог рада.
А и капитал,како тако стечен није СОРОШОВ него наш.
 
Ja sam uvek za najkvalitetnije, a novinarski kadar u BK je najkvalitetniji , i sem što su morali da podrže kampanju , ali ne prljavim lažima , već medijskom pažnjom, sve ostalo su odradjivali prilično profesionalno i bez upliva samog Karića ili neke političke uvlakuše.....

Pa oseti se to u stavu ljudi i novinara u neformalnoj priči....

Sad valjda postaje jasno zašto očekujem i na dalje silaznu putanju stanja i situacije u Srbiji....
bar još 2 godine.....
 
znaci srbija je postala demokratska zemlja gasenjem jedne privatne televizije koja nekom nije odgovarala...
eto, i dalje zivimo u obicnoj dzungli i treba bezati odavde sto dalje i sto pre....

ah da
komentar na podrzavanje slobe - to se narocito vidi u kvizovima tipa milioner, i serijama tipa Fresier
 
Oximoron:
Samo mi je zbog karitja drago shto su ugasili ...

Ма боли њега уво за ТВ он се обезбедио.
Ај сад по људима.
Уосталом ствар је принципијелна...не морају сви да мисле мозгом владе.
Па бранили смо студио Б,Индекс,Б92....
Бранили смо право на другачије мишљење.
Зар не?
 
sta drugo reci nego - seronje
dok je karic bio kriminalaci radio za 'njih' onda je bilo ok, a sad je krimos, i ne radi za njih i odjednom - tras ode televizija....

mislim da cu da napravim peticiju da se Srbija prozove NDzamena, i da se svi preselimo u sred Sahare ili neke dzungle....
 
Coke:
Kada vlast ovako koristi policiju ko nam garantuje da su nasi domovi sigurni?!

..NIKO.... ovako nesto ne bi sebi dozvolila ni jedna normalna drzava.... dosli nocu da ih ugase... novinari pozivaju gledaoce da dodju tamo i da ih podrze....kazu nas 500 je do sada radilo za vas - uradite i vi nesto sada za nas....
 
Pa jeste ovo za gradjansku neposlušnost, kao što poziva TV 5 iz niša....

Mada sam protiv televizija uopšte, udaviše sa politikom , ne stignu ljudi da misle svojom glavom....

A Baš me zanima hoće li Kojadinoviću odleteti glava zbog NARODNOG MIŠLJENJA javno izrečenog....
Ne može bre bez seljaka na balkanu , bez seljaka koji zna da dohvati motku i motiku i da utera strah onima što se "pravde drže".
Stihijska reakcija nekad donese više ponosa nego paćeničko čuvanje "nečega - ničega"
 
Mislim da će proći. Da su se bar nekako oglasili povodom svih napada na odluku, pa da i verujem da će se nešto promenuti, ali ovako.... Disciplinovano, vojnički - ćute i teraju po svom. I isteraće. Ne znam šta treba da se desi...
 

Back
Top