koliko se dajete..?

A da li mislite,kao i moja bivsa, da ako sam dao celog sebe i posle raskinuo ,da sam je zauvek zeznuo,da je ona mislila da sam ja hteo vise od veze(citaj brak) itd..da mi je dala najlepse godine svog zivota,a ja tako itd itd......
Jer ja ne znam drugacije.To sto dajem sebe celog ne znaci da hocu brak kasnije,jel tako?
 
neogeo:
Ne, ako je zaista do kraja onda je i najlakse razici se jer znas da si sve uradio, nema krivice, jbg, zivot ide dalje.
E! Istina, ovo i ja tvrdim. Lakse bih se tako pomirio sa sudbinom... u protivnom bih se kajao sto nisam pokusao ovo ili ono i grzilo bi me vecito sta bi bilo da sam tada uradio to i to. Al' izgleda da malo ljudi razmislja ovako, to je problem.

Btw, izvalio sam da se ovde dosta forumasa kune da se daje do kraja... al' po onome sto ja znam o ljudima i vezama nesto mi se ne cini da vecina tako postupa.

Kad kazete da dajete sve... to znachi da dajete sve od sebe, ono sto vi mislite da je sve... a to ne znaci da dajete mnogo (:
 
Iako nemam visoko misljenje o onome sto dajem, ja uzivam u tom davanju,... i jos vise uzivam u reakciji koju kod njega izazivam, dajuci se... to je , tako lako i jednostavno zadovoljstvo... to je jedna od retkih, tako uzvisenih stvari u mom zivotu :)
 
cekaj, narode.Kome se i sta daje?Ne mos samo tako reci DAJEM SVE OD SEBE U VEZI. A sta ako je VEZA bez veze?Das sve a partner pokupi i ode.Daje se sve , ali postepeno, u zavisnosti od inteziteta veze.
 
Petar_Pan:
Krenem da se dajem 100% pa onda gledam da li se i ona daje 100%... Pa onda gledam princip: koliko ljubavi dajes toliko ces i dobiti...

hm
ovo je tako okrutno
neverovatno Pero , u ljubavi nema racunice

dash se i ne gledas koliko dobijas
barem ja tako to radim.......sve dok se ne otvoris oci i ukapiras da nema obostrane ljubavi.....;)
 
bobba:
hm
ovo je tako okrutno
neverovatno Pero , u ljubavi nema racunice

dash se i ne gledas koliko dobijas
barem ja tako to radim.......sve dok se ne otvoris oci i ukapiras da nema obostrane ljubavi.....;)

Pera je ipak, jos uvek mlad, i, sto rece neki tip na drugoj temi, dobar, sto je, mislim, pogubna kombinacija za nekog ko treba da da sve, bez ikakve racunice...mislim da moze da nauci lekciju iz davanja i ovako, postepeno - uz racunicu.
Treba imati petlju za bezrezervno davanje, i iskustvo, bar nekakvo...
Meni je lako da pametujem sada, sa ove vremenske, tj. iskustvene distance...a posto mi nije niko ovako pricao, morala sam tezim putem, cega treba postedeti svakog ko hoce da prodje sa manje oziljaka...
 

Back
Top