NI SA TOBOM NI BEZ TEBE

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.151
Ako je muskarcu stalo do zene nema toga sto bi mu stajalo na putu..ili ...ne zovite ga telefonom.Ako mu je stalo On ce nazvati Vas jer muskarci vole biti lovci.Znam da je sve ovo staromodno ..zar ne? Ali..da li u ovome svemu ipak ima istine.Smatrate li da je neumesno da devojka prva zove i slicno..?Da li vam se nekada neko svidjao ali bas i da ga nista zvali a zeleli ste..?Da li ste se mozda uplasili nove ljubavi i veze..?
 
kučka:
Ako je muskarcu stalo do zene nema toga sto bi mu stajalo na putu..ili ...ne zovite ga telefonom.Ako mu je stalo On ce nazvati Vas jer muskarci vole biti lovci.Znam da je sve ovo staromodno ..zar ne? Ali..da li u ovome svemu ipak ima istine.Smatrate li da je neumesno da devojka prva zove i slicno..?Da li vam se nekada neko svidjao ali bas i da ga nista zvali a zeleli ste..?Da li ste se mozda uplasili nove ljubavi i veze..?

Ako si aktivna na drugim poljima , a pasivna prema muškarcu , kakvu će poruku on izvući iz toga?
Da ti je stalo?
Da si folirantkinja?
Da si pinkuša koja sluša i čita tinejdž časopise....?

Ne bih rekao da podantnost na prvu loptu i emancipovano prepucavanje na drugu loptu ostavljaju utisak doslednosti.....ličnosti....
 
Meni se u srednjoj jedan bas dopao. Provalim ja da je malo smotan pa uzela ja lepo fon i zvala ga i rekla ajde kad oces da se nadjemo? On naravno nije ni pomislio da odbije..

Tako zavisi ko je u pitanju, to su neke igre koje igram instiktivno.. Nekog pustim da mene pojuri...
 
kučka:
Ako je muskarcu stalo do zene nema toga sto bi mu stajalo na putu..ili ...ne zovite ga telefonom.Ako mu je stalo On ce nazvati Vas jer muskarci vole biti lovci.Znam da je sve ovo staromodno ..zar ne? Ali..da li u ovome svemu ipak ima istine.Smatrate li da je neumesno da devojka prva zove i slicno..?Da li vam se nekada neko svidjao ali bas i da ga nista zvali a zeleli ste..?Da li ste se mozda uplasili nove ljubavi i veze..?

muskarci mnogo vole da love, ali pametni i savremeni muskarci vole preduzimljive zene, i ponekad vole da i sami budu plen.
nema niceg loseg u tome da devojka prva zove, to su prevazidjene gluposti. mislim, ako muskarci danas prihvataju takve stvari kao sto je da im devojke konstantno placaju racune, vode ih na letovanje, kupuju im odecu i sl., onda je ovo sa zvanjem prilicno benigna stvar.
ako mene pitas (a ne pitas me), ako nisi sponzorusa, od tebe se ocekuje i malo inicijative. muskarci nisu toliko inteligentni (antropoloska cinjenica. ali vec vidim kako ka meni leti drvlje i kamenje) , i treba im s vremena na vreme pokazati da idu u pravom smeru (kao oni tipovi sto navode avione na pisti), elem, ako mene pitas, ako osecas da nekog treba da zoves prva, samo napred!
najgore sto moze da se desi je da pomisli da si mozda previse preduzimljiva i nezavisna za njega. ali onda, takav ti i ne treba, zar ne?

u zivotu je bolje kajati se zbog stvari koje si uradio, nego zbog stvari koje nisi.

a sto se tice straha od nove ljubavi i nove veze...itekako sam se plasila toga. valjda zato sto to znaci gubljenje dela sebe, gubljenje slobode i svog JA. ali ljubav je jaca od straha. naravno, ako je ona prava...
 
muskarci mnogo vole da love

muskarci nisu toliko inteligentni

muskarci vole preduzimljive zene

Bas ti stoji nick
haha.gif
 
Ja volim da znam sa kim imam posla i ako mi se svidi ja onda mogu da idem na prvu loptu a mogu i da cekam da vidim ima li tu necega sa druge strane .... u svakom slucaju ako pozovem negde jedanput pa nece pozovem opet ali ako me odbije i drugi put , onda nije zainteresovana i uopste se vise ne bavim takvom devojkom , a ona ako je mislila da sebi dize vrednosto time sto me odbija samo je njen gubitak .... 8-)
 
loop:
sorry lutko, ali ja ne spadam ni u jednu od ovih tvojih kategorija muskaraca :cool:

nisam ja tvoja lutka (hvala bogu na tome)
a drugo, ja nisam ni delila muskarce po kategorijama. radilo se o laganoj socioloskoj opservaciji (mogu da ti uprostim, ako je ovo previse komplikovano za tebe :lol: )
a posto se toliko upinjes da me diskreditujes, vrlo bezuspesno, ako zelis, mozemo da nastavimo raspravu na ovu temu. da vidim tvoje umne domete, mada ih vec naslucujem :wink:
 
kučka:
Ako je muskarcu stalo do zene nema toga sto bi mu stajalo na putu..ili ...ne zovite ga telefonom.Ako mu je stalo On ce nazvati Vas jer muskarci vole biti lovci.Znam da je sve ovo staromodno ..zar ne? Ali..da li u ovome svemu ipak ima istine.Smatrate li da je neumesno da devojka prva zove i slicno..?Da li vam se nekada neko svidjao ali bas i da ga nista zvali a zeleli ste..?Da li ste se mozda uplasili nove ljubavi i veze..?


mushkarci vole biti lovci...

pa i treba da samo perete sudove i radjate decu...chekate da vas neko "ulovi"...pih
 
ma ja sam ko slina kad se zaljubim...samo zivkam i dosadjujem..a i ako ne zivkam ja se jedem sto ne zivkam..a kao ponosna sam ....pa opet pozovem.

fala bogu pa mi se to vise nece desiti
 
slatkica pametnica:
ne vredi...
mrzi me da te edukujem ovako kasno... :roll:
ali, dovoljno je da znas ovo: ja loop biti slabokapirajuce musko

a ribo koja je to antropoloska cinjenica o muskoj nizoj inteligenciji..zato sto ih je saka jada na forumu krstarice? i o kom tipu inteligencije ti govoris? sta ce ti onda posto je gluplji od tebe, zbog djoke
 

Back
Top