STA SMO NAUCILI OD BIVSIH ?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.030
Sta ste naucili od svojih bivsih ljubavi?
Svako ko je prosao kroz nas zivot poslat je sa razlogom,da se naucimo necemu dok ne dodje prava osoba.Mislim da nema ni jedne bivse ljubavi koja nije bila zasluzna za nesto pa makar i za to sto nam je pokazala kakvog muskarca ili zenu ne zelimo.

Od bivsih sam naucila da se ne opterecujem sitnicama.Da je ljubav ustvari vrlo jednostavna i da nema mesta filozofiranju. Sve u svemu naucila sam biti zadovoljna i emotivna osoba.

Budite iskreni i napisite..sta ste naucili od bivsih ljubavi..?
 
- Bio si prilično dugo odsutan. Gledaj u mene! Hebao si je, priznaj!
- Ne, nisam.
- Bio si odvratno dugo tamo. Skidaj košulju, da ti vidim leđa!
- E, hebi ga, kučkice.

Skinuo sam ih. Prišla mi je iza leđa.

- Kakva ti je to ogrebotina na leđima!
- Koja ogrebotina?
- Ima jedna dugačka, ovde... od ženskog nokta!
- Ako je ima, ti si je napravila...
- Doobro. Znam kako da proverim.
- Kako?
- Idemo u krevet.
- U redu!

Prošao sam ispit, ali mi je kasnije palo na pamet: kako da čovek ispita žensku vernost?
Čini mi se da to ipak nije fer.
 
kučka:
Sta ste naucili od svojih bivsih ljubavi?
Svako ko je prosao kroz nas zivot poslat je sa razlogom,da se naucimo necemu dok ne dodje prava osoba.Mislim da nema ni jedne bivse ljubavi koja nije bila zasluzna za nesto pa makar i za to sto nam je pokazala kakvog muskarca ili zenu ne zelimo.

Od bivsih sam naucila da se ne opterecujem sitnicama.Da je ljubav ustvari vrlo jednostavna i da nema mesta filozofiranju. Sve u svemu naucila sam biti zadovoljna i emotivna osoba.

Budite iskreni i napisite..sta ste naucili od bivsih ljubavi..?


da sam mnogo toga suvise kasno video !

a sta bi ti radila ako si ubedjena da je on pravi , a on misli da si ti poslata da ga nesto naucis i da ce prava tek doci kad ti ili neka sledeca koja ga "uci" ode i oslobodi mesto za onu pravu
 
kučka:
Sta ste naucili od svojih bivsih ljubavi?
Svako ko je prosao kroz nas zivot poslat je sa razlogom,da se naucimo necemu dok ne dodje prava osoba.Mislim da nema ni jedne bivse ljubavi koja nije bila zasluzna za nesto pa makar i za to sto nam je pokazala kakvog muskarca ili zenu ne zelimo.

Od bivsih sam naucila da se ne opterecujem sitnicama.Da je ljubav ustvari vrlo jednostavna i da nema mesta filozofiranju. Sve u svemu naucila sam biti zadovoljna i emotivna osoba.

Budite iskreni i napisite..sta ste naucili od bivsih ljubavi..?


Nisam nista naucio, jer tada nisam razmisljao o ucenju. :lol:
 
Uhhh kule, ja bih da odgovorim na temu samo da ne bude da je ignorišem al' nemam pojma... Jedan je vežbao samnom matematiku i dobila sam dvojku al' sam već zaboravila logaritme, kapiraš? Ne sećam se naših veza, znam samo da li mi je bilo lepo ili nije i da ima razloga što su bivši - bivši.
 
Naucila sam samo da "nije belo sve sto lici na belo" i da prije nego sto u bilo sta povjerujem dobro rasclanim , razmislim i uglavnom da nadjem razlog zasto da im ne vjerujem, jer uvijek kad mi intuicija kaze da je "nesto trulo u drzavi danskoj" , ma kako se cinilo samo kao moj trip i paranoja, IPAK je "nesto trulo"...
 
Gazdarica:
Koliko je u zivotu vazno samopouzdanje...


a ja bih dodala i samopostovanje............sta sam naucila, da su oni samo muskarci, balkanoidi ipak jos uvek........koji zele da dobro budu nahranjeni.....i zadovoljeni.......jeste ljubav jednostavna.....ali ipak uvek mora da postoji i "ono nesto vise"........ok odo poceh da filozofiram............
 

Back
Top