Dizanje

jel slusate?

  • da, skoro uvek ujutru

  • ne, mislim da je voditeljka kokoska, a voditelj glup

  • a sta je dizanje na b92?

  • ponekad


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
To ti je emuisija za ranoranioce. Imas je od 6 ujutru, do 9 ujutru. Drze Gorica i ne znam kako se zove voditelj. Oko pola osam pridruzi im se Misa koji drzi neku em. od 9 do 10, posle njih. Mnogo je dobra, voditelji jaaako vickasti,prosle nedelje je taj vod. negde otisao i dosao ovaj da ga zameni pa je imitirao leskovacki naglasak celo jutro :lol: . Saad ne znam el se vratio onaj vod. il' nije, na raspustu sam.
 
ne...slabo ja slusam radio...jedino uvece kada legnem,pustim muziku i namestim da mi se ugasi za sat i po...
emisije skoro u opste ne slusam,smaraju me,a jedina emisija koju sam svojevremeno slusala bila je neka zayebantska jos davno na pingvinu,sto je drzao neki mita..od kako se zavrsila...nista ne slusam..
 
Emisija je vrhhh!!! :D :D :D
Inace mi b92 ceo dan tresti na radiju, tako da kewa svako jutro uljuci radio taman u 6 kada se budi za posao i budi mene za skolu.. Cesto mi bude krivo sto idem od kuce jer na diskmenu nemam radio!
I Gorica i Moki (Ja ga znam kao Mokija iz tv manijaka, ne znam mu pravo ime) su mi skrooooz super i opusteni, pravi ljudi za jutarnje razbudjivanje...
Misha vodi Jutarnji dnevnik.. ;)
 
Odlicni su, cesto ih slusam onako kroz san, jer mi je radio namesten da me budi u 8.Gorica je faca, a i covek koji je sa njom.Misa je isto odlican, on vodi Uvecanje.Ma super su! Volela sam ranije i Kokoshinjac, a i onog opichenog Radovana, ako ga se secate.Covek je bio chudo, steta sto ga oduvashe...
 
slusham kad radim prvu...pa ustajem u 6 i neshto...pa na putu do posla slusham...emisija je fantastichna...voditelji su genijalci...samo je minus shto je mnogo rano...
 
Sweet_Jane:
Sta mislite o onome sto su im postavili kamere u studio i ukljucili ih na tv?
icon_question.gif
 
ne volim ih
ismejavaju sve zivo
pogotovo muzicke pravce koje ne vole a onda puste super s karamelom ili pet sop bojs
kao to je ekstra
mislim stvarno
gori su od mene
 

Back
Top