Muskarci i njihovi kompleksi...

sojka_ptica

Zainteresovan član
Poruka
177
Zene, hm, da li ste se ikada zapitale, koliko vrsta kompleksa postoji kod nasih (balkanskih) momaka??
Evo navescu nekoliko, a vi nastavite, i ako znate kako izaci na kraj sa njima...slobodno raspalite, interesuje me bash!
1) niski(oni su najgori) obavezno su optereceni time...rezultat- neprestano prica o svojim materijalnim, i ostalim vrednostima , usput tebe spusta , koliko moze..nikad nije zadovoljan :) nastavite
2) celavi, ili a tendencijom da postanu...
3) ako si zavrsila fakultet ili uspesnija od njega u bilo kom smislu....posebno, ako je on lencuga nevidjena... rezultat- spusta te do groba, ne postuje te nikad
4) eee sad , velicina polnog organa, takodje igra veliku ulogu, u njihovom psihofizickom razvoju...tu postoji citava plejada kompleksa ,visih i nizih..nema pravila
nastavite ako vam je interesantno, ili imate pametan odgovor
kako im pomoci da ih izlece?
Momci, ako se niste nasli ovde, to je super!!! Retkost, ali izuzetan kvalitet!
 
joj bas me zaintrigirala tema.......i citam citam, i onako znam da je to sto kazes tacno, al srecom ja sam uvek izlazila sa visokima koji imaju kosu, i taman organ, i hvala bogu su obrazovani dovoljno dobro da im nije krivo sto ja radim............

a lecenje za one iskompleksirane, moze samo kod psihologa ili psihijatra.......posalji ih kod mene.....
 

Back
Top