depilacija

Ma ne cupam ih,prirodno su mi lepe.Na levoj mi grupa dlacica ide na gore(furaju svoj fazon)kao da sam ih gelom namestao.Inace ja i brat i sestra imamo iste obrve.
 
to je baš lepo :P
Ja sam probala jednog dečka da nagovorim da bar briijačem prođe između njih i da ih rastavi al' nije mi pošloza rukom - sad nemam pojma gde je taj dečko
 
Postoji razlika između epilacije i depilacije - verovao ili ne :lol:
Depilacija ti je čupanje dlaka raznim metodama, al' te dlake ponovo izrastaju daleko više proređene nego kad ih briješ jer ih brijanjem u stvari jačaš, a epilacija ti je uklanjanje dlaka za sva vremena, neki laseri, struja - bem li ga to nikada nisam radila al razlika je u tome što se u prvom slučaju čupa dlaka iz korena a u drugom uništava koren dlake.

Depilacija ponekad boli, ponekad ne... zavisi, znam da se ni jedna devojka ne depilira pre nego što treba da dobije jer tad više boli i boli kad briješ noge par meseci pa se onda napraviš pametan i odeš na depilaciju. A ovako... oguglaš na taj bol valjda, prestaneš da obrađaš pažnju pa ti i ne smeta
 
majcheki:
Da stvarno, nekima uopšte ne bi škodilo - a i obrve kad bi razdvojili bila bi to druga priča :D
u je covek sa jednom obrvom,zaboravila sam na taj fenomen :D
ko plankton :D

plankton.jpg
 

Back
Top