G17+: napad na Crkvu i naciju

Jomini........ako je naslov teksta, "Celo Bresje se prodaje"?........

A sadrzaj je nevolja i nesreca ljudi , koji moraju da prodaju dedovinu, i da beze, spasavajuci zive glave, po meni , naslov zlonamerno imputira tim ljudima, da "Prodaju" ..drugim recima
"Trguju" ....sto moze da se shvati kako oni koriste dobru priliku da lepo unovce..."PRODAJU"

Onaj koji spasava porodicu, ne razmislja o "Prodaji" kao ekonomskoj kategoriji, sto novinar sugerise svojim naslovom...Kod njega je akcenat na "PRODAJI", a ne na nesreci ljudi iz Bresja....
 
Kill Bill:
Jomini........ako je naslov teksta, "Celo Bresje se prodaje"?........

A sadrzaj je nevolja i nesreca ljudi , koji moraju da prodaju dedovinu, i da beze, spasavajuci zive glave, po meni , naslov zlonamerno imputira tim ljudima, da "Prodaju" ..drugim recima
"Trguju" ....sto moze da se shvati kako oni koriste dobru priliku da lepo unovce..."PRODAJU"

Onaj koji spasava porodicu, ne razmislja o "Prodaji" kao ekonomskoj kategoriji, sto novinar sugerise svojim naslovom...Kod njega je akcenat na "PRODAJI", a ne na nesreci ljudi iz Bresja....
Ok, delimično se slažem, ali ipak treba malo ''toleantnije'' komentarisati svaku izjavu koja se tiče Kosova. Bar ja na to tako gledam. Ti si ''prodaje se'' shvatio, kako da kažem, kao žargon sku izjavu ''prodana utakmica'', a ja na to gledam kao na prodaju imovine da bi ljudi dobili makar nešto para za nastavak života negde drugde.
 
Siguran sam da je novinar zlonamerno, dao takav naslov.
Ako zelis da tim ljudima das podrsku, da objasnis njihov jad,i moranje da prodaju dedovinu....

Stavices naslov , npr. : Selo u bescenje....ili.....Dedovina na dobos......nesto sto ce odmah da asocira
da se selo prodaje budzasto, pod moranjem, pretnjom, ucenom...

Kad napises : Selo na prodaju"......ko u "Halo" oglasima...zamisljas seljake ,kako tljaju ruke cekajuci kupca........

OK....mozda nije zlonamerno, ali je trapavo za jednog novinara
 
Andreavk:
...ma ne oni su samo na strani "jaceg" iz licne koristi - posto je Srbija iako jos ne zvanicno pod protektoratom valjda tako sebe preporucuju za neku od funkcija :)

Наравно, али опет раде за интересе другог.
Хтедох рећи мене не занима да ли је неко лично добио паре или се препоручује за гаулајтера Србије. Мене занима подударност нечијих ставова са неким лобијима и центрима моћи.
 

Back
Top