Emitovanje radio stanice na WWW - sta mi treba?

bulma2005

Zainteresovan član
Poruka
167
Pozdrav svima, ako iko SLUCAJNO ima ideju odnosno savet ili "uputstvo" sta mi sve treba da program radio stanice (uz odobrenje i zarku zelju te radio stanice "emitujem" na WWW molim da poseti moj sajt na adresi:

www.bulmasoft.netfirms.com

i u rubrici za to predvidjenu da mi pruzi odgovor ili savet ili misljenje.

Srdacno
"BulmaSoft"
Zvornik, R.S.

Branislav Gavric
P.S. Moze i OVDE odgovor, mada mi je na gore navedenoj adresi LAKSE DA PRATIM!
 
@Komsija..

Moram da priznam da si malo vise sebican..

Dodjes ovde kada ti treba nesto.. U svakom topicu i svakoj temi na kojoj se pojavis ostavljas svoje generalije (firme mislim) i naravno besplatno se reklamiras.. No, nije fer da se tako i dalje ponasas.. Tvoj forum je tvoja stvar, ako si vec razvio forum i ako zelis da uspije onda bi trebalo po toj logici stvari da sve odgovore na tvoja pitanja potrazis upravo na svom forumu..

Dosta postova koje si ovde ostavio su relativno ne fer.. Znam svako tvoje pisanje od kako si postao clan ovog FORUMA, i nisi bas fer igrac..

Poz.
 
Ma da ne idem previse u offtopic, mda je to vec, znam da gos`n Bulma samo dobro radi na reklami..

Mada kada pogledas sta sve... Nista od toga.. sto se tice svega, fan, ali u kom smislu..???

Bilo je jos dosta ovakvih.. Komsija zna da pretjera dobro, ali ajd, njegov problem, ko da smo mi ovde sve naivcine pa ne znamo nista...

No nije ni vazno...
 
Pa normnalno da je moj fan, s obzirom da Bulma pruza BESPLATAN marketing svim nezaposlenim prevodiocima (objasnicemo kako, ali da ne pomislite da se reklamiramo ovde NECEMO staviti hiperlink ka doticnim sajtovima o kojima cemo sada pricati!!!)

... A sustina je jednostavna:

Znas odredjeni strani jezik? A nemas posao te mozda prodajes KOKICE na ulici? Dobro. Javis nam se! Kazes za koji strani jezik si strucan. Mi tvoj mail stavimo klikljivim na nasem sajtu i linkujemo ga ka jos odredjenom kolicinom sajtova sa slicnom ili istom tematikom.

Sta se onda desava? Za par dana ili za par sedmica ili za par meseci (internet je cudo!) pojavi se covek kome treba prevod na jezik za koji si ti strucan! Onda on nadje ili nas sajt ili neki od linkovanih sajtova i tu vidi tvoje ime i tvoj mail. I onda on kontaktira tebe! I ti si taj koji se sa musterijom dogovara oko cene! Nas cenovnik s tim u vezu na nasem sajtu je samo smernica koliko ti da naplatis za svoj rad!

I u celoj toj prici u sustini ti radis sam za sebe i ti naplacujes i ti odredjujes cenu. "Bulma" ti samo pomaze svojim marketingom na netu da ti poveca broj ljudi koji ce se s tim u vezi tebi javiti!

Sada imajuci to na umu - hehehe!!! - NIJE NI CUDO STO ON TRAZI I CITA SVAKI MOJ POST

:) :) :) :) :)

Srdacan pozdrav i njemu i svima takvima :)
 
kada tvoj sajt pogledam iz ociju korisnika, ja se najezim...
drugim recima, ne bih ti ni nacrtan orah iz ruke uzeo, a kamoli ti platio za prevod, ili se samoreklamirao na tvoj sajtu...
na sajtu sve prosto boli koliko je neprofesionalno, pocev od dizajna, pa preko OGROMNE reklame na vrhu, pa do one azijatkinje(devojcice) na naslovnoj kojoj se vidi donji ves.
 
Ej, ljudi, ajde da se mi nesto ovde lepo dogovorimo!

Ja sam ovde postavio jedno skroz konkretno pitanje. Ako ima ljudi da odgovore na isto - to je FINO.

Ako nema ljudi koji ce odgovoriti na ovo pitanje, nemojte me dzaba gnjaviti sa glupostima koje ne odgovaraju temi toppica, a ako hocete da gubite vreme i da "zagusavate" druge korisnike i sam forum ove Krstarice, koji ja inace POSTUJEM, onda U TOM SLUCAJU ste DOBRODOSLI da to NE radite OVDE nego NA MOM forumu koji je na www.bulmasoft.netfirms.com

Da, da, dobro ste culi, pozivam vas da ovakva blacenja ne radite OVDE nego NA MOM forumu, samo da vidim koliko ce od vas imati HRABROSTI tamo da se pojavi!!!

Ovaj moj predlog ima smisla zbog sledeceg:

ONAJ KO POSETI MOJ SAJT verovatno ce posetiti i MOJ forum.

ONAJ KO poseti Krstaricin forum, VEROVATNO NECE posetiti MOJ SAJT.

Ako imate nesto da kazete u vezi MOG sajta ja vas stoga LEPO MOLIM da to NE radite OVDE nego na MOM forumu gde je za to i MESTO!!!


I opet, da vas vidim SAD!!!
KO ce imati hrabrosti da tako nesto kaze U MOJOJ "KUCI". Naravno, hrabri ste da "lajete" VAN moje "kuce"!!!

(a sada gubi se u mrak i nestani!!!)

Bulma!
 
Ma gonite se svi u lepu SRBIJANSKU p*** mat*** sunce li vam kalajisani j**** svima po spisku koje ste vi mrcine ZAR NE ZNATE DA CITATE jesam li LEPO rekao da sam DOBIO ODGOVOR na ovde postavljeno pitanje I STOGA JE OVAJ TOPPIC CLOSED!!!

MRS JOS JEDANPUT (necu tolerisati vasa sran*a vise jel' vama to JASNO?) GUBITE SE j****o li vas i neutralan teren pi**a li vam mat***ina vasa zvocaroska MRS bre BRS ba BRS olosi jedni MRS ko li vam samo daje odobrenja da uopste BUDETE na OVOM forumu kada jedino sto radite jeste PLJUVaNJE po DRUGIMA gov***a jedna obicna SRBIJANSKA , BEOGRADSKA nista bolje ne znate idite od mamica i tatica da vam daju JOS SITNOG NOVCA za DIAL UP konekciju pa JOS PLJUJTE po postovima POSTENIH ljudi pa JOS Ser***te kako su DRUGIMA sajtovi LOSI pa ako su LOSI NEKA SU gov**na jedna obicna vi nemate ni toliko samo drugim ljudima kradete dragoceno vreme GOV***a jedna obicna vi ne vredite jednog jedinog pish**vog mog SLOVA ovde a kamo li da OVOLIKO gubim ZIVCE zbog VAS MRS ped/***i jedni obicni M,RS, M,RS i M,RS od mene jedanput i za SVA vremena GONITE se tamo gde sunce NIKAD ne sija sunce li vam ogrezlo u dusi tako crnoj i jadnoj i pateticnoj EJ JEL MOZETE DA UKAPIRATE NE TREBATE MI VISE JEL TO JASNOOOO??? dobio sam odgovor koji sam trazio ovde i dalje je tema Z A T V O R E N A jel mozete, jel umete to da procitate, dosta vise sa pljuvanjem, dosta vise sa ometanjem, dosta vise sa "off-toppic-ima" JER TO JE PROTIVNO PRAVILIMA SVAKOG FORUMA ako nemate hrabrosti da dodjete na MOJ FORUM onda MORAM ovako (a svim drugima se zaista IZVINJAVAM ZBOG ovog jezika) ali MORAM ovako JAVNO na OVOM forumu koji nije ni KRIV ni DUZAN da OVO trpi ni od MENE ni od VAS da vam kazem koliki ste vi PACENICI koliki ste vi probisveti nemate bre pametnija posla nego da izvlacite tudje zivce, evo MOJE STE SADA IZVUKLI alo MODERATORE alo ADMINISTRATORE ma BRISI gov**a I MENE SA NJIMA koji mi je k***c nisam u deset godina ovoliko izgubio nerve zbog budala ovde, ma brisi I NJIH I IMENE imam SVOJ forum VI MI NE TREBATE ako ste JEDINO VI na KRSTARICINOm onda mi ni KRSTARICIN forum NE TREBA boli me bre djon sta cete vi reci boli me d***pe sta vi mislite vi mi niste ni do kolena bre gov*** jedna obicna MRS od MENE jedanput ZAUVEEEK!!!!


Ovo je oficijelni stav "BulmaSofta" na kontinualne uvrede od ODREDJENIH a UVEK ISTIH nickova na OVOM forumu. Mozete nas citirati u ovome!!!

---Lepo provedite dan!---

Vas "BulmaSoft"!
 
Da ti jedan SRBIN i BEOGRADJANIN nesto rece, budalo neopevana:
Prekini da bulaznis i lepo se vrati pod kamen iz kog si izmileo ili u pecinu iz koje si greskom izasao!
I nemoj da ponovo zaboravljas a uzimas one zute i crvene pilulice sto ti je prepisao doktor iz neke mentalne ustanove. Vidis da ti skodi.

Prekini da se mucis i pises jer samo pokazujes koji si profil. Ne vredjaj nas ovde po nacionalnoj osnovi niti bilo kojoj drugoj pripadnosti.
Sto puta si rekao da neces vise ovde pisati ali eto te opet, ko zubobolja. Sta hoces ti bre nesposobni prevodioce, neuspesni web dizajneru i biznismenu "do moga".

Shvati - nista ne znas, nikad neces znati a da postanes normalan covek neces uspeti posto ti to do sada nije poslo za rukom.

I da - jesi li ti sasvim siguran da te mama ili tata nisu ispustili pa si tresnuo na glavu kad si bio mali?
 
Administratori su jedanput vec reagovali na TEBE codemaceru! Izbrisali su (i neka su!) citav post!



Ovog puta ih molim da to urade i sa mojim nalogom ovde. Nema svrhe. Ja postavim toppic sa pitanjem kako da emitujem radio via www, a dobijem pljuvanje dizajnu mog sajta! Ma gonite se bre svi u vasu Serbiju, meni nije potrebna!!!

Ajd zdravo!
 
Hahahaha...ne verujem sta je sve napisao....covece kakve sve
dvolicnosti i zamene teza se u ovom postu mogu procitati...hahah.

Prvo:

bulma2005:
GUBITE SE j****o li vas i neutralan teren pi**a li vam mat***ina vasa zvocaroska MRS bre BRS ba BRS olosi jedni MRS...Ser***te...gov**na jedna...

Pa onda pozivanje na "Pravila foruma" a ista se vec 100 puta prekrsila
u postu, hahaha.... Mada ne bi se bas "zaklao" da je off-topic u "pravilima".
Pravila foruma nisu ni potrebna,ja ih nikad i nisam citao, vazno je postovati pravila elementarnog
kucnog vaspitanja i sve je uredu.
Onda jedno dvolicno izvinjavanje jer je pravo lice vec pokazano...ccc...

A na vrhuncu svega mole se moderatori ili administrator da preduzmu nesto,hahah...stvarno
zanimljivo.

Hehehe... bulma nece ti se ovi kratki zivci i ovako raskalasno ponasanje doneti
nista dobro u zivotu, a i u tome se ogleda tvoje neiskustvno , nezrelost, neprofesionalnost...itd.
Svakako sve kritike pa i one najgore, shvati kao dobru stvar jer ako te pljuje neko
kome nista ne treba od tebe zamisli kako ce te pljuvati tek onaj kome trebas nesto da
uradis!!

BTW, zasto se firma zove "Bulmasoft" ako se bavi prevodjenjem??

Na posletku izgleda da ti Srbija stvarno "nije potrebna!!!" ali bez Krste ne mozes, hahahaha...

Ajde modovi...i za manje stvari "gasite" teme a sad ste se nesto pritajili...ccc...

--------------------------------

Code, pazi se!! :) :) Dushmani se namerili na tebe obrisali ti cak jedan, "citav post", pripazi
se molim te!! :) :)
 
Ja nemam nista protiv da se obrise nesto sto nije primereno ovom forumu. Ako sam ja napisao nesto takvo, i treba da se brise, jer covek poneki puta napise nesto i sto bas i ne misli.
ne znam o kom se tacno obrisanom postu radi ali ako je to Bulmi veselje i radost - neka je :)
Smeta mi samo sto vredja i psuje po Srbima samo zato sto ne ume da nadje druge argumenet.
A o njegovoj doslednosti dovoljno govori sto se vec "oprastao" da nkad vise nece doci na ovaj forum, pa onda eto ga opet.
 
Znas ti CodeMacer vrlo dobro o kojem se postu radi, o postu MIROPROM gde sam trazio SAVETE za sajt a ti i jos dvojica ste POPLJUVALI sajt. To je protivno pravilu foruma jer NISTE davali odgovor na ono sto mi treba nego ste "guslali" u pravcu koji se vama "svidjao".

Dalje, na jednom mestu sam pitao po cemu je karakteristican Caldera DOS a vi ste mi odgovorili da samo u njemu ukucam komandu FORMAT C: i da ce mi se SVE SAMO KAZATI!!!

I TAJ POST JE PREBRISAN OD ADMINISTRACIJE (i neka je!)

Moje pravo lice? Mozes ga viditi u rubrici kontakt na mom sajtu!!!
A OVO OVDE moje "lice" je NORMALNO posle GODINE dana ZAJEB*** od strane VAS na OVOM forumu!!!


NEMOJTE MENJATI TEMU POSTA!
Ako nemas nista pametno da kazes u vezi teme KAKO DA EMITUJEM na WWW radio, ONDA NEMOJ OVDE NI PLJUVATI MOJ SAJT, moj integritet, moj posao, moju licnost! Bar, ja to U STARTU nisam radio VAMA, ali JESAM ODGOVARAO Na vasa UJEDANJA! A ni to sa moje strane NIJE LEPO takodjer!!!

opet, MRS U P****!!!
 
bulma2005:
Znas ti CodeMacer vrlo dobro o kojem se postu radi, o postu MIROPROM gde sam trazio SAVETE za sajt a ti i jos dvojica ste POPLJUVALI sajt. To je protivno pravilu foruma jer NISTE davali odgovor na ono sto mi treba nego ste "guslali" u pravcu koji se vama "svidjao".

"Ono sto si skuvao to ces i da pojedes".
A sta ti konkretno radis osim toga na ovome forumu ?
 

Back
Top