Emitovanje radio stanice na WWW - sta mi treba?

momci,ja mislim da ovde postoji pravilnik ponsanja,ali za vas mozda to nevredi,ili vi mislite da ste opozicija ovom forumu,svaka cas poznajete stvari,a znate o cemu se radi,razmislite malo ,kada neko prvi put dodje ovde na ovaj forum i onako bez veze otvori cisto onako iz radoznalosti ovu temu lepo zapocetu kao na minskom ppolju zavrsenu.Dali se zapitate sta moze da pomislis i dali ce ikada jos doci ovde da potrazi pomoc ili da nekog nesto nauci.Bar ima vas dosta sto ste ovde dugo a ponasate se tako kao da ste juce uzeli komp u ruke.Prema tome nemoj te zbog drugih koji imaju potrebu da nesto nauce pitaju ovde, kvarite jedan sajt ili forum kakvog ima krstarica i svi korisnici krstrice.Za par godina a mozda vec i neko od vas ima slicno nesto ovome nek se malo zapita dali i cemu ovo sve ovo vodi,dali je ovo forum ili kafana .Zbog jednog bulme ne samo u ovoj temi par vas uvek istih se ponasa tako kao gladiatori,kao da ste vi izasli iz pecine a ne kako neko rece za Bulmu.Verujem da poznajete engleski nemacki talijanski ,francuski , onako kad ste freee pogledajte malo u tim zemljama forume, a ne ovde iznosite neke seljacke fore.
 
Svaka cast nicku "sivi dom 8-nesto"... Covek je lepo rekao. Citajuci u nazad sve ovo prosto ne mogu da verujem da uopste mogu da u tolikoj meri izgubim zivce!!! Jesam lepo postavio pitanje? Jesam uskoro rekao da sam i dobio odgovor? Sta ste kog djavola i hteli?!?! Hteli ste samo da me iznervirate! Ocigledno vam je uspelo! I neka je! I MOLIM administratore da OSTANE ovaj toppic ovde. NEKA SLUZI svakome na uvid kakvi se sve ljudi kriju iza kakvih nickova. Zaista, ovo NE bi trebalo brisati! Neka se vidi kakav sam ja (kad sam IZNERVIRAN) a neka se vidi i KAKVI STE VI!!!)

ZAKLJUCAJ TEMU!!!
 
---------------------------
NAPISAO BULMA:
----------------------------
"Ma gonite se svi u lepu SRBIJANSKU p*** mat*** sunce li vam kalajisani j**** svima po spisku koje ste vi mrcine ZAR NE ZNATE DA CITATE jesam li LEPO rekao da sam DOBIO ODGOVOR na ovde postavljeno pitanje I STOGA JE OVAJ TOPPIC CLOSED!!!

MRS JOS JEDANPUT (necu tolerisati vasa sran*a vise jel' vama to JASNO?) GUBITE SE j****o li vas i neutralan teren pi**a li vam mat***ina vasa zvocaroska MRS bre BRS ba BRS olosi jedni MRS ko li vam samo daje odobrenja da uopste BUDETE na OVOM forumu kada jedino sto radite jeste PLJUVaNJE po DRUGIMA gov***a jedna obicna SRBIJANSKA , BEOGRADSKA"
---------------------------------------------
KRAJ BULMINOG LUPETANJA
-----------------------------------------------

Ako imas takav odnos prema "SRBIJANCIMA", pa sta ces ovde magarcino? Umesto da te banuju, drze i dalje tvoje izlive mrznje i samozive mrznje i ubedjenosti. Pa samo zbog posta ciji deo navodim, trebalo bi te banovati sa foruma za "vjeke vjekova" Cudi me da niko od nadleznih nije reagovao
I TI jos ipak dolazis i trabunjas ovde?
Daj, dodji malo u Beograd pa da nas sretnes ovde i u lice nam kazes to sto mislis!
Ovo je prevrsilo svaku meru, idiot koji tako nesto napise ipak bude ostavljen da zagadjuje forum.
Kazes, imas svoj forum, pa ostani tamo i ne dolazi na mesto gde ti se ljudi smeju, gde te kritikuju i gde nikako nisi dobrodosao.

Bulma, sada te lepo molim da prekines sa izzivljavanjem, jer si vec prevrsio svaku meru!
Pogledaj malo unazad, kada si napisao neki post koji moze nekom pomoci, kada si napisa nesto a da nije priglupo kikotanje, kada si napisao nesto sto je normalna komunikacija...
Onda se cudis kad te ljudi kritikuju i pitaju se da li si normalan uopste.

Daj, prekini sa nemustim pisanijama, vec mi je muka od tebe i ne razumem sta ustvari hoces?
Uostalom koliko si konzistentan, govori i podatak da si vec par puta najavio da vise "nikada" neces posetiti ovaj forum, da nas "ostavljas", oprastao si se sa nama ali ti svrabez, opet i opet svracas?

@sivi_dom
Momak, kad je rec o Bulmi, ne radi se ni o kakvom jadniku koji je eto pocetnik pa ga treba razumeti. Covek je "guru" u Zvorniku vec godinama, ima "prevodilacku" agenciju (a kako prevodi samo mogu da zamislim) i promasio si temu ako si tvoj posao napisao inspirisan kritikom ove spodobe Bulme. Ili si trebao u najmanju ruku da ispratis celu "genezu" Bulminog prisustva ovde, pa onad nesto slicno napisati.
Generalno se slazem sa tobom u vezi pocetnika, ali to svakako ne vazi za Bulmu. Niti je pocetnik, niti zasluzuje bilo kakvu drugu paznju sem banane (kao i svakom iz njegove vrste).
 
Slusaj ti CodeMaCer, novokomponovana OPOZICIJO (joj kako mi se svidja taj izraz) na Srbijanskom FORUMU, ako si tako dobar sa recima i jak u stavovima, zasto se ne angazujes malo u politici, posto nam je u Srbiji politicka scena takva da uopste ne ZADRZAVA ljude u zemlji nego zbog ljudi poput TEBE codeMaCeru eno i Crna Gora se OTCEPILA!!!

Tako cu se i ja OTCEPITI od ovog foruma zato sto si ti opozicija na istom (joj dobrog li izraza, ma Sivi Dome nisi mogao bolje formulisati ovog papka na forumu) i nikad vise (ma pljuni me ako me opet budes video ovde) necu doci na ovaj forum.

Zapitaj se od kada ti imas racunar a od kada racunar imam ja? Ja imam pateticnu DVOJKU na 266MHZ na kojem radim SVE na sta me zivot tera, i prevod teksta, i enkodiranje DVD-a (koje traje 45 casova po VOB fajlu) i nisam u MOGUCNOSTI da priustim JACU MASINU za sebe, a ti (verovatno?) imas neku ZVER od masine koja ti koristi samo da MENE ovde PLJUJES i da mi miniras postove.

Jesam li (alo, moderatori!!!) sasvim LEPO kreirao ovaj post ovde sa pitanjem koje me je interesovalo? Ajde sada lepo (moderatori) da procitaju ceo ovaj post od prve do zadnje poruke u njemu!!! I nakon sto to urade, neka sami procene kome sledi ban, MENI ili TEBI codeMaCeru, m*** ti tvoju slovenacku!!!

DA, PSUJEM!!

Da, nisam se ponasao shodno "pravilniku!"

Da, PRIZNAJEM!

NIKOME se ne izvinjavam zbog toga!!!

Svaka moja p***ovka ima da STOJI dok je admin. ne prebrise, ako to hoce (trebala bi da ostane, da sluzi za primer DRUGIM posetiocima ovog foruma kakav "drug" je colega codemacer) i da znaju sta sve mogu da ocekuju ako na OVOM forumu postave pitanje kako da emituju radio talase na www?

Ma jeb*** mene emitovanje radio talasa na www, odkako ste me iznervirali ne samo da sam izgubio volju za prvobitnu ideju nego mi se bljuje i pri samoj pomisli na istu

I sada kad ukljucim najgluplji radio, umesto da se relaksiram uz muziku, pred ocima mi je glupa gif slicica CodeMacerovog nick-simbola kako SMRKCE nos i kuca po tastaturi MINE za korisnike poput mene.

NE IZVINJAVAM SE nikome jer smatram da sam rekao FER i ZASLUZENO sve sto sam rekao u porukama koje codemacer copy/pastira ovde! Svi ste to zasluzili da vam se kaze, samo mi je zao sto sam to morao da kazem JA pa da JA ispadam "crna ovca!"

Ko je pametan iz ovog toppica moze da nauci MNOGO i to NE kako da emituje radio na internet (a to je bila originalna ideja ovog toppica koji su ova dva niktova totalno upropastila) nego mogu da nauce KAKVI SE LJUDI kriju iza nicka CodeMacer i onaj drugi nisam mu ni ime zapamtio a i necu ni da ga pamtim!!!

Idite do djavola u Srbiji bez Crne Gore i BEZ MENE takodjer!!!

Ziveo BEOGRADSKI PASALUK!!!

(Samo cekam da se i Vojvodina otcepi, ti ljudi su i najproduktivniji, bre, oni VAS hrane LEBOM dok vi sedite na tastaturi i kljucate po MOM MOZGU OVDE!!!))


Mrs bre Srbijo (misli se na pojedine srbijance ovde, ako su to uopste srbijanci!?!?) u tri lepe srpske mat*!!! BRE
 
Pazi ovo (statistika)
JA na ovom forumu do sada imam 133 poruke.
CodeMacer na ovom forumu ima 3.463 poruke!!!

CodeMacer je skoro ama bas svaku MOJU poruku na ovom forumu POPLJUVAO!!!
To znaci da CodeMacer na ovom forumu ima BAR 133 PLJUVANJA (prema MENI!!!)

KOME SLEDI BAN??? MENI ILI NJEMU?

(Matematika je tacna, sinko, CRVA NIKADA NIJE NI BILO!!!)
 
Eto, sve je covek rekao....
Bolestan si bre Bulimije, bolestan.
Nisam ja tebe napao zbog pitanja kojesi postavio (jer to tebi nikada niko nece moci objasniti sa mentalnim sposobnostima koje posedujes), vec zbog kolicine mrznje i bezobrazluka koje si ovde prosuo. Ako to drugima ne smeta - e meni smeta i neces od mene imati mira dok god mogu da kucam na tastaturi, nesposobnjakovicu bolesni!
I svi kao ti.

Ma gonicu te do na kraj cyber sveta, i ne samo tebe vec SVAKOGA ko o mojoj Srbiji i mestu gde zivim pise kao ti !, propalice i nevaspitani mediokritetu!
i zbog ovoga: " Mrs bre Srbijo (misli se na pojedine srbijance ovde, ako su to uopste srbijanci!?!?) u tri lepe srpske mat*!!! BRE"

Sram te bilo, idi i leci se.
 
Ma jeste li vi normalno?!?!?! Vise nista nije bitno, ali mi odgovorite samo na ovo:

Zasto odgovarate na teme u toppicu kada je autor te teme (u ovom slucaju, ja) rekao da vise nece da se vraca na ovaj forum.

U tome ne vidim nikakvu logiku!

AJTE ME MALO IGNORISITE!!!

HOCU TISINU!!!

Ako vi budete cutali, ni ja se vise ovde necu vracati!!!

Dakle, izbor je na VAMA!

(mozete dati eventualan odgovor jer me bas interesuje, zasto odgovarate na temu kada covek (ja) kaze da ga vise ne zanima???)
 
Pazi samo ovo:

codemaker:
Eto, sve je covek rekao....
Bolestan si bre Bulimije, bolestan.
Nisam ja tebe napao zbog pitanja kojesi postavio (jer to tebi nikada niko nece moci objasniti sa mentalnim sposobnostima koje posedujes),,,

Re:

A onda se posle pita zasto ljudi pocnu da PSUJU kada ON da svoj KOMENTAR!!!

Ma, u pravu sam ja kad je CodeMaCer u pitanju :(
 
Ja sam iz Zvornika, idi na moj sajt pa na rubriku kontakt ili na rubriku FAQ i tu ces naci moju PTT adresu. OCEKUJEM TE NA KAFICI!!!!


(Ili mozda preferiras CAJ za DVOJE!!!)

Alo, bate, ja sam rodjeni Beogradjanin!!!!!!! Rodio sam se na Savskom Vencu BRE!!!!

I onda mi prosto bude MUKA kad vidim kakve NOVOKOMPONOVANE Beogradjane SADA GAJI ovaj meni inace jako DRAG grad!!!!!

(Jel ti sad malo jasnije, a nije vazno sto si uz CodeMaKera!)
 
Hehe, ja JESAM preterao. tema sa pitanjem kako da emitujem radio na WWW sada ovde ima 3 stranice PHP skripte (foruma) a na istoj ijedan normalan korisnik, ako slucajno ZALUTA ovamo NE MOZE da pronadje niti jedan jedini BYTE informacija KAKO to stvarno da uradi!!! Pitam se sto li, i da li onako sasvim SLUCAJNO tome nije kriv CODEMAKER????????????????????

Jesam brate al sam ga JA preterao!!!!!!!
 
Pitanje:

BTW, zasto se firma zove "Bulmasoft" ako se bavi prevodjenjem??

Odgovor:

Zato sto nam se stalno javljaju samo prevodioci za rad a ne i iko kome treba prevod :(

Od tada je preimenovano u BulmaSOFT i startovana alternativna delatnost izrade programskih aplikacija za racunare pod Windows operativnim sistemima za korisnike koji su u potrebi da obradjuju sitnije do srednje velicine baze podataka bilo koje vrste. Nismo losi u tome, mada NISMO najbolji :(

Moji kratki zivci? Hmmmm... u pravi si. Samo, koliko KILOMETARA zivaca da spremim za OVAJ forum???

Srdacan pozdrav!!!
 
Jos jedanput (copy/paste) Sivi Dom 82, da se NE ZABORAVI!!!

momci,ja mislim da ovde postoji pravilnik ponsanja,ali za vas mozda to nevredi,ili vi mislite da ste opozicija ovom forumu,svaka cas poznajete stvari,a znate o cemu se radi,razmislite malo ,kada neko prvi put dodje ovde na ovaj forum i onako bez veze otvori cisto onako iz radoznalosti ovu temu lepo zapocetu kao na minskom ppolju zavrsenu.Dali se zapitate sta moze da pomislis i dali ce ikada jos doci ovde da potrazi pomoc ili da nekog nesto nauci.Bar ima vas dosta sto ste ovde dugo a ponasate se tako kao da ste juce uzeli komp u ruke.Prema tome nemoj te zbog drugih koji imaju potrebu da nesto nauce pitaju ovde, kvarite jedan sajt ili forum kakvog ima krstarica i svi korisnici krstrice.Za par godina a mozda vec i neko od vas ima slicno nesto ovome nek se malo zapita dali i cemu ovo sve ovo vodi,dali je ovo forum ili kafana .Zbog jednog bulme ne samo u ovoj temi par vas uvek istih se ponasa tako kao gladiatori,kao da ste vi izasli iz pecine a ne kako neko rece za Bulmu.Verujem da poznajete engleski nemacki talijanski ,francuski , onako kad ste freee pogledajte malo u tim zemljama forume, a ne ovde iznosite neke seljacke fore.

End of Copy/Paste!
 

Back
Top