za sve: masturbiranje

ih pa ko to nije radio :))) ja sam silom prilike, bio prinudjen skoro god. dana na to, jer sam bio odvojen od devojke nekih 1400 km, pa smo oboje morali tako da se zadovoljavamo. Mada, uz pomoc telefona, moram priznati :))) nisam ni znao koliko to moze da bude dobro, kad cujes njen glas sa druge stane zice i kako vristi dok svrsava...aj da ne skrecem sa teme, mislim da je to sasvim normalno kad nmisi u mogucnosti da imas sex sa devojkom i da ne treba se stideti toga.
 
"U 19 vijeku smatralo se da je masturbacija bolest, u 20. vijeku smatra se lijekom." (podnaslov jednog sajta o zenskoj masturbaciji)
Zenska masturbacija je daleko veci tabu od muske. Vrlo sam zadovoljan cinjenicom da posjetiteljke ovog foruma uzivaju u masturbaciji i ne stide se to priznati. Sexolozi tvrde da zene koje praktikuju masturbaciju lakse i brze postizu orgazme prilikom snosaja. Te zene su ocigledno nesputane i otvorene za sex, dobro su upoznale svoje tijelo i otkrile koji dodiri ih najvise uzbudjuju. Sve to, uz "utreniranost" za postizanje orgazma, cini da one vise uzivaju u sexu sa svojim parterima od zena koje ne masturbiraju redovno (ili uopste). Sem toga, kazu da je masturbacija (kao i sex sa partnerom) dobra i za fizicko i za psihicko zdravlje (osim ako je smatrate grijehom, pa poslije imate grizu savjesti)
Stoga, masturbirajete. Meni licno, dildo ili vibrator ne predstavlja pretnju, niti mi masturbacija vrijedja ego. Dapace,zenska masturbacija mi djeluje vrlo izazovno.
A sto se tusa tice: postoji jedna interesanta varijacija - "tehnika vodopad"- gdje tus zamjenjujete jakim mlazom vode iz slavine. Malo je nezgodno u kadama u kojima je slavina na sredini, ali, kazu, vrijedi pokusati.
 
Zgubidane, s obzirom na mali broj postova, ocito da je ova tema, jos uvijek i te kako taboo...
Pitam se koliko je maldica vidjelo svoju parnerku da masturbira...??? Ne vjerujem da ih je mnogo... :roll:
A ovo s mlazom vode zvuci zanimljivo... Samo, malo je tesko za izvesti... :lol:
 
Gazdarica:
Masturbacija pred partnerom, ili istovremena masturbacija njih ooboje, moze da bude jak stimulans... :wink:

ma mnogo njih ima samozadovoljevanje za samotni spolni akt, iako može biti u dvoje jedan od najuzbudljivijih načina, preko čega možete da upoznate partnerove potrebe i želje...
međusobno gledanje kod samozadovoljevanja je odličan način za izboljšanje sexualnog života... sa time možete naučiti i kako partnera dovesti do orgazma... istotako je idealan način, da naučite kako se totalno opustite pred partnerom....
 
Zgubidan:
"U 19 vijeku smatralo se da je masturbacija bolest, u 20. vijeku smatra se lijekom." (podnaslov jednog sajta o zenskoj masturbaciji)
Zenska masturbacija je daleko veci tabu od muske. Vrlo sam zadovoljan cinjenicom da posjetiteljke ovog foruma uzivaju u masturbaciji i ne stide se to priznati. Sexolozi tvrde da zene koje praktikuju masturbaciju lakse i brze postizu orgazme prilikom snosaja. Te zene su ocigledno nesputane i otvorene za sex, dobro su upoznale svoje tijelo i otkrile koji dodiri ih najvise uzbudjuju. Sve to, uz "utreniranost" za postizanje orgazma, cini da one vise uzivaju u sexu sa svojim parterima od zena koje ne masturbiraju redovno (ili uopste). Sem toga, kazu da je masturbacija (kao i sex sa partnerom) dobra i za fizicko i za psihicko zdravlje (osim ako je smatrate grijehom, pa poslije imate grizu savjesti)
Stoga, masturbirajete. Meni licno, dildo ili vibrator ne predstavlja pretnju, niti mi masturbacija vrijedja ego. Dapace,zenska masturbacija mi djeluje vrlo izazovno.
A sto se tusa tice: postoji jedna interesanta varijacija - "tehnika vodopad"- gdje tus zamjenjujete jakim mlazom vode iz slavine. Malo je nezgodno u kadama u kojima je slavina na sredini, ali, kazu, vrijedi pokusati.
Da,da "tehnika vodopad" je odlichna, toplo preporucujem svakoj koja ima za to zgodnu kadu...samo nemojte isuvise da se zaneste, jednom sam zamalo poplavila kupatilo...lol
 
Slazem se sa tobom Gazdarice, to ti kazem iz iskustva. Jednom mesecno ja i moja devojka sa uzivanjem i vrlo bucno dozivimo orgazam a posle toga padne takav se* kao na filmu

Pa tako smo svi poceli i upoznali nase se*ualne funkcije, mada u nekim manim mestima to se smatra vrlo stetnim pogotov za devojke. Ja sam bio u prilici da jednoj devojci skoro mesec dana objasnjavam kako to treba da radi i kako je to sasvim normalno i potrebno...
 
Gazdarica:
Masturbacija pred partnerom, ili istovremena masturbacija njih ooboje, moze da bude jak stimulans... :wink:

grin.gif
 

Back
Top