za sve: masturbiranje

Ne postoji covjek koji je citav svoj (bracni) vijek proveo s jednom osobom, a da bas nikad, bar na momenat, nije sexualno pozelio neku drugu osobu...
Da, lijepo to zvuci u romanticnim bajkama, ali nema veze sa stvarnim zivotom...
 
Slucajno sam usla na ovaj forum i moram priznati da mi se dopada tema.Zelela bih dodati da se u velikom pogledu slazem sa gazdaricom.Masturbacija ne da je samo dobar stimulans nego u vecini slucajeva dovodi do savrsenog orgazma!Priznacu vam da je vrlo mali broj muskaraca uspeo da me dovede do samog vrhunca a da pri tome nije koristena ta vrsta stimulacije.Znaci veliki plus od mene za masturbaciju,i musku i zensku! :wink:
 
Ma nek ide zivot, nista na silu i sve je ok. Neko voli samostalno neko u paru. Smatram da zensku ne treba pitati za to, zbog nase muske sujete a mozda se nece osecati lagodno. Tek prorade svakakve misli kod nas muskaraca kad saznamo da devojka masturbira. Na kraju krajeva to je neki put i bolje nego imati losu vezu. Kako bese ono... Bolje vrabac u ruci nego golub na grani
 
Dlakava_Strvina:
Ma nek ide zivot, nista na silu i sve je ok. Neko voli samostalno neko u paru. Smatram da zensku ne treba pitati za to, zbog nase muske sujete a mozda se nece osecati lagodno. Tek prorade svakakve misli kod nas muskaraca kad saznamo da devojka masturbira. Na kraju krajeva to je neki put i bolje nego imati losu vezu. Kako bese ono... Bolje vrabac u ruci nego golub na grani
Hahaha, a kakve vam to misli prorade...???
Da je zena sexualno bice kao i vi, i da zna i ima pravo da uziva u sexu, kao i muskarci, a ne samo da sluzi kao sredstvo za zadovoljavanje muskaraca i reproduktivna masina...? :roll:
 
Gazdarica:
Dlakava_Strvina:
Ma nek ide zivot, nista na silu i sve je ok. Neko voli samostalno neko u paru. Smatram da zensku ne treba pitati za to, zbog nase muske sujete a mozda se nece osecati lagodno. Tek prorade svakakve misli kod nas muskaraca kad saznamo da devojka masturbira. Na kraju krajeva to je neki put i bolje nego imati losu vezu. Kako bese ono... Bolje vrabac u ruci nego golub na grani
Hahaha, a kakve vam to misli prorade...???
Da je zena sexualno bice kao i vi, i da zna i ima pravo da uziva u sexu, kao i muskarci, a ne samo da sluzi kao sredstvo za zadovoljavanje muskaraca i reproduktivna masina...? :roll:

Svi imaju pravo na masturbaciju bilo da su u vezi ili ne. Ni$ta lep$e od saznanja da ti partnerka redovno masturbira. Chemu sujeta i ostale gluposti?
Zato po$tovaoci i uzhivaoci masturbacije napred u nove orgazmichne pobede, a ko ne ume i ne ide mu 'od ruke' neka odseche istu :lol:
 
Meni se to čini kao totalno ok, da u trenutku kad se predaješ drugoj osobi ipak nađeš trenutak da budeš >>sam sa sobom<< (egoistično, zar ne :twisted: )a uzgred slažem se da može da bude i te kako stimulativno
 
Gazdarica:
E da se i me/zloglasna, izjasni o ovoj temi...
Masturbacija je za mene nesto potpuno normalno i uobicajeno i zaista ne vidim razlog zasto bi to bilo tabu, kao sto, na zalost, za vecinu ljudi jeste...
Ma nije tabu za ljude sa normalnim seksualnim nagonom samo se foliraju, zene pogotovo iako drkaju jednako ucestalo kao i muskarci :roll:
 
argonaut:
Gazdarica:
E da se i me/zloglasna, izjasni o ovoj temi...
Masturbacija je za mene nesto potpuno normalno i uobicajeno i zaista ne vidim razlog zasto bi to bilo tabu, kao sto, na zalost, za vecinu ljudi jeste...
Ma nije tabu za ljude sa normalnim seksualnim nagonom samo se foliraju, zene pogotovo iako drkaju jednako ucestalo kao i muskarci :roll:
Ako ne i cesce. :roll:
 
Snezna_kraljica:
argonaut:
Gazdarica:
E da se i me/zloglasna, izjasni o ovoj temi...
Masturbacija je za mene nesto potpuno normalno i uobicajeno i zaista ne vidim razlog zasto bi to bilo tabu, kao sto, na zalost, za vecinu ljudi jeste...
Ma nije tabu za ljude sa normalnim seksualnim nagonom samo se foliraju, zene pogotovo iako drkaju jednako ucestalo kao i muskarci :roll:
Ako ne i cesce. :roll:
Pet puta dnevno? :shock:
Ja sam jdnom 21 put u toku dana, bukvalno sam ga drzao u ruci ceo dan. Na kraju je bio ceo pomodreo, vrh mu postao braon i non stop je curela neka tecnost iz njega. Poslednji orgazam je bio intenziteta kao kad pocinje da mi se piski.
Jos sam baksuz sutradan morao da idem na neku analizu mokrace, doktorka htela da me salje u bolnicu zato sto je mokraca bila puna krvi i spermatozoida.
Inace, pet puta je otprilke prosek kada mi penis nije mnogo ostecen...
 
Snezna_kraljica:
argonaut:
Gazdarica:
E da se i me/zloglasna, izjasni o ovoj temi...
Masturbacija je za mene nesto potpuno normalno i uobicajeno i zaista ne vidim razlog zasto bi to bilo tabu, kao sto, na zalost, za vecinu ljudi jeste...
Ma nije tabu za ljude sa normalnim seksualnim nagonom samo se foliraju, zene pogotovo iako drkaju jednako ucestalo kao i muskarci :roll:
Ako ne i cesce. :roll:

Voznja bicikla po neravnom terenu sa dobrim, anatomskim sedistem cini cuda za zene... :P
 
Iceman:
Snezna_kraljica:
argonaut:
Gazdarica:
E da se i me/zloglasna, izjasni o ovoj temi...
Masturbacija je za mene nesto potpuno normalno i uobicajeno i zaista ne vidim razlog zasto bi to bilo tabu, kao sto, na zalost, za vecinu ljudi jeste...
Ma nije tabu za ljude sa normalnim seksualnim nagonom samo se foliraju, zene pogotovo iako drkaju jednako ucestalo kao i muskarci :roll:
Ako ne i cesce. :roll:
Pet puta dnevno? :shock:
Ja sam jdnom 21 put u toku dana, bukvalno sam ga drzao u ruci ceo dan. Na kraju je bio ceo pomodreo, vrh mu postao braon i non stop je curela neka tecnost iz njega. Poslednji orgazam je bio intenziteta kao kad pocinje da mi se piski.
Jos sam baksuz sutradan morao da idem na neku analizu mokrace, doktorka htela da me salje u bolnicu zato sto je mokraca bila puna krvi i spermatozoida.
Inace, pet puta je otprilke prosek kada mi penis nije mnogo ostecen...

Jedanput dok sam divljacki drkao na WC solji posekao sam pisu sa zanokticom dok sam se napinjao da iskakim jedno poprilicno tvrdo govance... u prvi mah nisam tome pridodao neku vecu paznju sve dok ujutro nisao zatekao oteklog monstruma u gacama kada sam otisao u WC da piskim... jedva da sam mogao da ga obuhvatim sa tada mojim malim pubertetksim sakama... naravno tata kada ga je video samo sto nije doziveo slog i odmah me je odvezao u bolnicu... Doktor je na moju zalost bio neki veliki saljivdzija... pokazivao ga je svima kome je stigao, dobacivao masne komentare a sestre su se kikotale i okupljale sa svih odeljenja samo kako bi zadovoljile svoju perverznu znatizelju... to je bio najgori dan u mom zivotu i dan kada sam osetio najvece ponizenje i sramotu... tog dana sam se i zarekao da vise nikada se necu igrati sa pisom dok kakim... :roll:
 
Snezna_kraljica:
Steffan:
Voznja bicikla po neravnom terenu sa dobrim, anatomskim sedistem cini cuda za zene... :P
Kao u onom filmu? Ja ne znam da vozim bicikl. :cry: Ali sad znam zasto si ti vozio bicikl u nedelju. Video si od zena, pa zakljucio da i nije tako lose? :twisted:

Izvini molim te ali ja vozim bicikl striktno iz medicinksih razloga po preporuci doktora, kako bih masirao hemoroide i stimulisao prostatu!!! :x
 
Iceman:
Snezna_kraljica:
argonaut:
Gazdarica:
E da se i me/zloglasna, izjasni o ovoj temi...
Masturbacija je za mene nesto potpuno normalno i uobicajeno i zaista ne vidim razlog zasto bi to bilo tabu, kao sto, na zalost, za vecinu ljudi jeste...
Ma nije tabu za ljude sa normalnim seksualnim nagonom samo se foliraju, zene pogotovo iako drkaju jednako ucestalo kao i muskarci :roll:
Ako ne i cesce. :roll:
Pet puta dnevno? :shock:
Ja sam jdnom 21 put u toku dana, bukvalno sam ga drzao u ruci ceo dan. Na kraju je bio ceo pomodreo, vrh mu postao braon i non stop je curela neka tecnost iz njega. Poslednji orgazam je bio intenziteta kao kad pocinje da mi se piski.
Jos sam baksuz sutradan morao da idem na neku analizu mokrace, doktorka htela da me salje u bolnicu zato sto je mokraca bila puna krvi i spermatozoida.
Inace, pet puta je otprilke prosek kada mi penis nije mnogo ostecen...
:shock: :shock: Ti da se javis Guinessu obavezno.. :roll:
 
Steffan:
Iceman:
Snezna_kraljica:
argonaut:
Gazdarica:
E da se i me/zloglasna, izjasni o ovoj temi...
Masturbacija je za mene nesto potpuno normalno i uobicajeno i zaista ne vidim razlog zasto bi to bilo tabu, kao sto, na zalost, za vecinu ljudi jeste...
Ma nije tabu za ljude sa normalnim seksualnim nagonom samo se foliraju, zene pogotovo iako drkaju jednako ucestalo kao i muskarci :roll:
Ako ne i cesce. :roll:
Pet puta dnevno? :shock:
Ja sam jdnom 21 put u toku dana, bukvalno sam ga drzao u ruci ceo dan. Na kraju je bio ceo pomodreo, vrh mu postao braon i non stop je curela neka tecnost iz njega. Poslednji orgazam je bio intenziteta kao kad pocinje da mi se piski.
Jos sam baksuz sutradan morao da idem na neku analizu mokrace, doktorka htela da me salje u bolnicu zato sto je mokraca bila puna krvi i spermatozoida.
Inace, pet puta je otprilke prosek kada mi penis nije mnogo ostecen...

Jedanput dok sam divljacki drkao na WC solji posekao sam pisu sa zanokticom dok sam se napinjao da iskakim jedno poprilicno tvrdo govance... u prvi mah nisam tome pridodao neku vecu paznju sve dok ujutro nisao zatekao oteklog monstruma u gacama kada sam otisao u WC da piskim... jedva da sam mogao da ga obuhvatim sa tada mojim malim pubertetksim sakama... naravno tata kada ga je video samo sto nije doziveo slog i odmah me je odvezao u bolnicu... Doktor je na moju zalost bio neki veliki saljivdzija... pokazivao ga je svima kome je stigao, dobacivao masne komentare a sestre su se kikotale i okupljale sa svih odeljenja samo kako bi zadovoljile svoju perverznu znatizelju... to je bio najgori dan u mom zivotu i dan kada sam osetio najvece ponizenje i sramotu... tog dana sam se i zarekao da vise nikada se necu igrati sa pisom dok kakim... :roll:

prica bi bila jako smjesna anegdota da nije bilo onog detalja: "drkao sam ga dok sam se napinjao da se iskakim" :shock: :shock: :shock:
 

Back
Top