za sve: masturbiranje

ih pa ko to nije radio :))) ja sam silom prilike, bio prinudjen skoro god. dana na to, jer sam bio odvojen od devojke nekih 1400 km, pa smo oboje morali tako da se zadovoljavamo. Mada, uz pomoc telefona, moram priznati :))) nisam ni znao koliko to moze da bude dobro, kad cujes njen glas sa druge stane zice i kako vristi dok svrsava...aj da ne skrecem sa teme, mislim da je to sasvim normalno kad nmisi u mogucnosti da imas sex sa devojkom i da ne treba se stideti toga.

E da se i me/zloglasna, izjasni o ovoj temi...
Masturbacija je za mene nesto potpuno normalno i uobicajeno i zaista ne vidim razlog zasto bi to bilo tabu, kao sto, na zalost, za vecinu ljudi jeste...

"U 19 vijeku smatralo se da je masturbacija bolest, u 20. vijeku smatra se lijekom." (podnaslov jednog sajta o zenskoj masturbaciji)
Zenska masturbacija je daleko veci tabu od muske. Vrlo sam zadovoljan cinjenicom da posjetiteljke ovog foruma uzivaju u masturbaciji i ne stide se to priznati. Sexolozi tvrde da zene koje praktikuju masturbaciju lakse i brze postizu orgazme prilikom snosaja. Te zene su ocigledno nesputane i otvorene za sex, dobro su upoznale svoje tijelo i otkrile koji dodiri ih najvise uzbudjuju. Sve to, uz "utreniranost" za postizanje orgazma, cini da one vise uzivaju u sexu sa svojim parterima od zena koje ne masturbiraju redovno (ili uopste). Sem toga, kazu da je masturbacija (kao i sex sa partnerom) dobra i za fizicko i za psihicko zdravlje (osim ako je smatrate grijehom, pa poslije imate grizu savjesti)
Stoga, masturbirajete. Meni licno, dildo ili vibrator ne predstavlja pretnju, niti mi masturbacija vrijedja ego. Dapace,zenska masturbacija mi djeluje vrlo izazovno.
A sto se tusa tice: postoji jedna interesanta varijacija - "tehnika vodopad"- gdje tus zamjenjujete jakim mlazom vode iz slavine. Malo je nezgodno u kadama u kojima je slavina na sredini, ali, kazu, vrijedi pokusati.

Masturbacija pred partnerom, ili istovremena masturbacija njih ooboje, moze da bude jak stimulans... :wink:

Sve sto su Citirani I Necitirani Korisnici Rekli Je Tacno !
 
Tema je preuzeta sa drugog foruma, valjda joj je ovde i mesto. :-)
Masturbirate li i da li se stidite to reci partneru/partnerki?

pozdrav

Prvo pitanje je vin...Svi drkaju. Ko kaže da ne drka, laže ko svedok.

I ne, ne stidim se da pričam o tome. Nije baš da ću da potenciram tu priču, ali ako bi me pitala, smesta i bez ikakvog uvijanja bih joj odgovorio. Taj tabu je za mene davno prevaziđen.
 
Nije problem, ispričaću ti.


Uglavnom u kupatilu. Najzgodnije ga je izdrkati tu jer je toalet papir lako dostupan koji je preko potreban u datoj situaciji jelte. Drkao sam u više kupatila, par puta i u wc-u Filozofskog fakulteta u Beogradu.


Uglavnom rukom. I to levom, što je kuriozitet obzirom da sam dešnjak. I gitaru sviram levom... nešto kao Mark Nolfer, s tim što je kod njega drugačija situacija - levak, a svira desnom. Ne znam, nekako mi je to bilo prirodno... jednostavno je leva sama krenula.

Dakle, obuhvatim penis svim prstima leve šake, osim palca. Njega savijem. Ne znam zašto, ali tako brže postižem orgazam. Takođe kako se vrhunac bliži tako se propinjem na nožne prste. Listovi me ubijaju kada mi treba više vremena da finiširam, što se kadkad desi.

Sam? Sa drustvom?

Sam dabome. Nikad nisam prisustvovao kolektivnom strejt drku. To mi je isuviše pederski.

Uz film? Slike?

Zavisno od raspoloženja. Nekad na slike, nekad na film, nekad vidim dobru ribu na ulici pa kad dođem kući izdrkam na nju... Ali fora je da mi već odavno nije potrebno da sad postavim sliku ispred sebe ili da pustim film da bih izdrkao. Sve što mi treba je slobodno kupatilo. :mrgreen:

Ponekad drkam i na bivše... što je normalno, obzirom da čim su bile sa mnom, sigurno da me pale. Uvek sam bio sa devojkama koje sam obožavao da tucam. Takvu ću i oženiti uzgred budi rečeno.
 

Back
Top