za sve: masturbiranje

Ja se cesto samozadovoljavam i ne sramim se. Pa sta? LOL... :) Malo klitoris a malo G zonu i paf! Moze malo i sise.. to prija, ali ako sam sama bolje je jer mogu da stenjem. Ahhhh.. mmmhhhmmm! Nema tu neke sramote... a sto se vibratora tice ne volim ih bas. Inace, primetila sam da mi se klitoris povecao otkad se samozadovoljavam, a ako ne drkam par nedelja ponovo se smanji. Isto vazi i za picu. :)
 
modest_butterfly:
Ja se cesto samozadovoljavam i ne sramim se. Pa sta? LOL... :) Malo klitoris a malo G zonu i paf! Moze malo i sise.. to prija, ali ako sam sama bolje je jer mogu da stenjem. Ahhhh.. mmmhhhmmm! Nema tu neke sramote... a sto se vibratora tice ne volim ih bas. Inace, primetila sam da mi se klitoris povecao otkad se samozadovoljavam, a ako ne drkam par nedelja ponovo se smanji. Isto vazi i za picu. :)
za sve one "stidljive" "devojcice i decake" ........modest_butterfly je rekla pravu stvar.Prvo, gospodo muskarci, drkajte kada god stignete , sto to cesce koristite imacete vise koristi.KU.AC je misic i samo se vezbanjem, odnosno drkanjem moze uvecati.Ako to pocnete sa 12 godina i tako radite ceo zivot , garantujem vam da vam KU.AC nece biti ispod 20 cm i sto je jos vaznije, najmanje 6 cm u precniku.Osim toga, sticete kondiciju da satima drzite erekciju sto je izuzetno vazno za sto vecu kolicinu spermeJa sam se u to na sebi uverio i zato svakom muskarcu savetujem: DRKAJTE MNOGO I STO CESCE
 
Pihhh.... :) Moja tajna je u "apstiniranju" ako se to moze tako nazvati. Npr. nedelju dana nista, a onda kad sam sama (da ne ometam druge) skinem se gola pa sve sto mi padne napamet (mislim klitoris, ****... ) a usput i stenjem. Bolje se napalim ako nije precesto.... :) Inace uvek mogu svrsiti cak i ako nisam napaljena samo kad dr.am klicu, ali je 1000000000000000000000% bolje kada sam napaljena.. :D
 
Millena:
koliko tema o drkanju. vrlo popularan sport.
i jeste sport.Ja bih dao predlog da se takmicimo ko ce brze sporije, dalje blize, dublje, deblje................pa da izaberemo pobednika.(iako su nam svima sanse umanjene pojavom M.Butterfly na sportskoj sceni ovog foruma).Dakle , dame i gospodo, borimo se za drugo i trece mesto.
 
igrutin021:
ali na zalost ima i devojaka koje se nikad nisu samozadovoljavale (narocito po selima, patrijarhalno vospitane....).. nisam verovao dok nisam upoznao jednu takvu :)

inace, drkanje pred ispit ... nema da padnes :)
ne lupaj gluposti.Ja sam se rasturio od drkanja pa sam jedva zavrsio 8 razreda (dva ponavljao).
 

Back
Top