za sve: masturbiranje

imao sam devojku koja je praktikovala samo masturbaciju...ja njoj a ona meni.zabavljali(drkali)smo se pola godine.i to rucno.vristala je kada bi hteo...da zalozim... :D svakim danom sam se nadao da ce da popusti...trudio sam se jer je bila kao avion.inace bi je...svako jutro sam se osecao kao *****.frustracije iz mladosti, jel tako? :(
 
Snezna_kraljica:
mario80:
ti bi sigurno odma dala. :twisted:

Ako ovo ozbiljno mislis... Bas si bezobrazan!
Kao sto rekoh, nevine devojke koje praktikuju masturbiranje ili oralni seks samo da bi sacuvale nevinost i ostale ciste i uzvisene, 1000puta su gore od onih koje "posteno legnu" ako to zele.

ma ova je bila busna...guro sam joj ruku u ribu...ali je bila udarena....a prelepa....mislim da nikad u zivotu necu vise imati lepsu ribu.sem ako neplatim... 8)
 
Tako je majstore! ;)

Mada muskarci cesto i priznaju, a devojke retko pricaju o tome i stide se da pomenu, cak i najboljoj drugarici...

Sto se tice masturbiranja meni je ponekad mnogo bolja stvar kad smislim svoju fantaziju, nego kad koristim slike ili video materijal da se uzbudim. Ali to onda ide teze i traje duze...
 
Mr X:
Pa ja to uvek radim koristeci svoju mastu.

Ma naravno... Ali sam zamislis situaciju, devojku, njenu odecu (stiklice, halteri, minic), sminku, izgled... Sve mozes da menjas prema svojim preferencijama.

Ali to se moze koristiti i u slucaju udaljenosti partnera u vezi (sto je neko vec pomenuo). Tako sam ja uspeo da se fokusiram samo na moju devojcicu i izbegnem da je prevarim... Iako smo imali krizu neko vreme...
 
Ja se slazem sa Mr X-om da svi to rade i ne vidim zasto se stide da o tome pricaju.Ja to dosta cesto radim.Ne znam kako to ide kod muskaraca ali meni nije potrebno da vidim nekog tipa koji mi se svidi dovoljna mi je masta.Zelje imam na pretek :) Sasvim mi je normalno da to radim kad imam decka jer ne moze ni on,ma koliko da se trudi da bude uvek tu kad pozelim :wink: Cak i kada smo to radili zajedno bilo je zanimljivo.Naravno da nije kao"real thing" ali je ok.
 
iluzionista:
passenger:
Ja se slazem sa Mr X-om da svi to rade i ne vidim zasto se stide da o tome pricaju.Ja to dosta cesto radim.Ne znam kako to ide kod muskaraca ali meni nije potrebno da vidim nekog tipa koji mi se svidi dovoljna mi je masta.Zelje imam na pretek :) Sasvim mi je normalno da to radim kad imam decka jer ne moze ni on,ma koliko da se trudi da bude uvek tu kad pozelim :wink: Cak i kada smo to radili zajedno bilo je zanimljivo.Naravno da nije kao"real thing" ali je ok.

Ne bih da te napadam, ali mislim da si ti jedan veliki folirant. :shock: U svakom smislu... Nazalost. :(

Ja se nadam da nije,ma nije ona je iskrena devojka.
 

Back
Top