POMOC OKO INSTALACIJE

STEFANELI

Obećava
Poruka
88
Kupila sam sinu fifu06 ikada hocu da je instaliram javlja mi se problem i nemoye da se instalira do kraja vec samo do 69%.Moze li mi neko pomoci da to uradim kako treba,mozda sve radim pogresno posto se ne razumijem bas najbolje u kompjutere a sve pise na engleskom pa mi je to dodatni problem.Kada stavim cd u kom.pojavi se prozor sa 3 foldera i ja ulazim u daemon(misllim da je to program za instalaciju)i onda pritiskam samo next dok ne pocne instalacija i sve ide dobro do 69% posto i tada se pojavljuje prozor u kome nesto pise da nemoze nesto da se procita(koliko ja znam da prevedem engleski).Ja pritisnem retry ali se posle svakog procenta pojavljuje isti prozor.Molm nekoga da mi pomogne da instaliram ovu igricu ali postupno posto kao sto sam rekla ne razumijem se bas najbolje.
Unaprijed hvala
 
1.) Batalite Fifu, samo PES!!!
2.) CD se ne stavlja u Computer vec u CD-ROM...
3.) Naucite Engleski...
4.) Verovatno izgreban disk...
5.) Probajte da ga operete detrdzentom "ljigavim" :lol: polako trljajuci unutrasnju stranu CD-a, i na kraju isperite vodom...
6.) Blagodarim...
 
ПЕС је свакако бољи,али ако немаш нешто друго...

Пробај да притискаш ретри до краја инсталације,а ако не успе,остајети још само нови диск...
 
E Highper, ajd nemoj da se pravis veca budala nego sto jesi...
Nit te je iko pitao sta je bolje, niti ti je iko rekao da zaj@bavash zenu...

Sto se tice Fife....ili losha instalacija ( loshe narezan disk, ostecen itd itd ) ..DEAMON nije za instalaciju FIFE...Osim DEAMON foldera, koje josh foldere imash na tom disku? Ako ima nesto tipa game ili fifa onda tu pronadji setup.exe ili install.exe
 
zalosno je da neko ko ima 2345 poruka, ovako odgovara, a neko ko ima 100 ili 1000 puta manje poruka pa kad nesto kaze, a odgovor kao sta ti bre nemas ni 100 poruka, znaci nebuloze
da li administratori rade na krstarici(primaju li platu) ????

javashluk ....

ps.pogledajte samo odeljak "sigurnost i zastita" koje se tu bajate teme spominju i koji su to datumi od 7 dana , a nekad nije bilo tako na krstarici .........


poz.nekima !!!
 
kolik:
da li administratori rade na krstarici(primaju li platu) ????

Ne,ne prima se plata za ovaj posao.Ni Moderatori ni Administratori(Super Modovi).

Sto se Highpera tice,izgleda da ce malo odmoriti od foruma a i forum ce se malo odmoriti od njega posto je primljeno nekoliko zvanicnih prituzbi na njega.

@Highper
Ovaj moj post shvati kao zuti karton.
Jos jedna prijava i sledi ti ban od mesec dana.Za pocetak.
Poz.
 
^_^ ArChAnGeL ^_^:
PES je skratjenica od Pro Evolution Soccer, odnosno najbolje simulacije fudbala ne samo za PC, vetj i za konzole...Ja ti preporuchujem da batalish FIFA-u, i da pazarish PES...
Sada imam novi problem.Kupila sam PES ,instalirala ga ali kada pritisnem pley da igram pokaze mi se prozor u kome pise "wrong disc inserted".E sad neznam sta da radim pa trazim vasu ppomoc.Molim vas objasnite mi sto jednostavnije sta da radim.
HVALA
 
father:
Ne,ne prima se plata za ovaj posao.Ni Moderatori ni Administratori(Super Modovi).

Sto se Highpera tice,izgleda da ce malo odmoriti od foruma a i forum ce se malo odmoriti od njega posto je primljeno nekoliko zvanicnih prituzbi na njega.

@Highper
Ovaj moj post shvati kao zuti karton.
Jos jedna prijava i sledi ti ban od mesec dana.Za pocetak.
Poz.
Odlično rečeno, nadam se i primljeno K znanju. :wink:
 
Crack-uj ga!Nadjes folder Crack i u njemu exe ikonicu.Tu ikonicu copiras.Pa onda preko start menija nadjes PES i pritisnes na njega desnim tasterom i onda propeties pa FIND TARGET.E,kad to pritisnes on u udje u jedan folder i u taj folder ti treba da pastujes exe file iz Crack foldera.Onda mozes da igras glupi PES.Ne znam zasto svi njega vole,al ja mislim da je FIFA oduvek bila i uvek ce i ostati najbolja fudbalska igrica.Nadam se da sam lepo objasnio krekovanje.FIFA 4ever!
 
necacar:
Crack-uj ga!Nadjes folder Crack i u njemu exe ikonicu.Tu ikonicu copiras.Pa onda preko start menija nadjes PES i pritisnes na njega desnim tasterom i onda propeties pa FIND TARGET.E,kad to pritisnes on u udje u jedan folder i u taj folder ti treba da pastujes exe file iz Crack foldera.Onda mozes da igras glupi PES.Ne znam zasto svi njega vole,al ja mislim da je FIFA oduvek bila i uvek ce i ostati najbolja fudbalska igrica.Nadam se da sam lepo objasnio krekovanje.FIFA 4ever!
U svemu grijesis, problem nije u (ne-crackovanoj) igri vec ostecen disk.
 
PES ti sreco nije krekovan, trazi orginal disk da bi se pokrenuo...

1. INSTALIRAJ IGRICU ( UBACI U CD/DVD CITAC I ODGOVARAJ NA PITANJA )
AKO TREBA, UKUCAJ SERIJSKI BROJ KOJI JE NA OMOTU ILI DISKU ODSTAMPAN
2. PO ZAVRSETKU INSTALACIJE, KLIKNI NA MY COMPUTER I OTVORI SADRZAJ
DISKA PRITISKAJUCI DESNI TASTER MISA NA IME CD/DVD CITACA (NPR. E:)
SADA KLIKNI LEVIM NA OPEN
3. OTVORICE SE SADRZAJ DISKA.IZABERI FOLDER (ZUTA KOVERTA) SA JEDNIM
OD NAZIVA: CRACK, VENGEANCE, DEVIANCE, RAZOR,
DVOKLIK NA TAJ FOLDER CE PRIKAZATI NJEGOV SADRZAJ.KLIKNI NA EDIT U
GORNJOJ LINIJI EKRANA I IZABERI SELECT ALL,PA ONDA COPY
4. SAD ZATVORI SVE, KLIKOM NA CRVENO X U GORNJEM DESNOM UGLU EKRANA.
5. NA DESKTOPU (OSNOVNI WINDOWSOV EKRAN) NADJI IKONICU INSTALIRANE
IGRICE I KLIKNI DESNIM NA NJU.IZ PADAJUCEG MENIJA IZABERI OPCIJU
PROPERTYS... I KLIKNI LEVIM NA ISTU.OTVORICE SE PROZOR SA FAJLOVIMA
IGRICE.
6. POSTAVI STRELICU BILO GDE IZMEDJU FAJLOVA (IKONICA) NA BELU POZADINU
I KLIKNI DESNIM.IZ PADAJUCEG MENIJA IZABERI PASTE I KLIKNI LEVIM
PONUDI CE ZAMENU NEKIH FAJLOVA NA KOJU CES ODGOVORITI SA YES
7. SAD JE IGRICA 'KREKOVANA' I MOZES JE POKRENUTI DVOKLIKOM NA
IKONICU IGRICE SA DESKTOPA,NARAVNO KAD POZATVARAS NA CRVENO X
SVE PROZORE U KOJIMA SI RADILA KREK.

Nadam se da ce ti ovo pomoci.To ti je uputstvo univerzalno, ( sem za igrice u imageima ).
Ako naletis na takvu, posalji mi pp, jer ovde kao sto si videla ima tolikih primata, ( cast pravim ljudima ovde ) da ne razlikuju gde im je glava, a gde dupe. Bice mi drago da pomognem.
 
KREKOVALA SAM I SADA MOGU NORMALNO DA IGRAM PUNO HVALA SVIMA.NEMORATE SE PREPIRATI JER STVARNO NISAM ZNALA KAKO SE KREKUJE I U TOME JE BIO PROBLEM.
E ALI SADA IMAM NOVI PROBLEM.KADA UKLJUCIM IGRICU DA IGRAM NA EKRANU MI PISE -INSERT COIN-PA NEZNAM STA TREBA DA RADIM I MOLIM ZA POMOC.NIJE U PITANJU PES VEC NEKI CD SA 150 IGRICA.POMOZITE MI ALI BEZ PREPIRKE MOLIM VAS. UNAPRIJED HVALA POSTO ZNAM DA CE TE MI POMOCI KAO I DO SADA.
 

Back
Top