Pitanje

inspirion

Iskusan
Poruka
5.667
Pitanje za devojke srednjih godina. Kako se borite protiv mladih devojaka (klinkica) koje su agresivne u osvajanjima, pa čak i prsten na muškarcu ne poštuju ? Tako se nekako okružite u kafiću, da se prosto izdvajate time što smatrate da ne pripadate na mestima gde se dešava nešto. Mislim, čemu povlačenje?

Siguran sam da '' dečica'' može vama da pozavidi na mnogo stvari
 
dobro pitanje..
zene nekako klonu duhom i to se vidi i spolja...masa devojaka posle 27 izgledaju ko tetke a ne ko devojke...frizura, odeca, sminka...a to je samo odraz onog sto se desava iznutra...
zato sto su fokusirane na pogresne stvari...i onda nekako postanu tuzne..
i da...u pravu si za kafice...ali to je nacin da se covek oseca sigurnije...

i majku mu valjda ne treba jedni drugima da zavidimo a ispada bas tako...
 
Zavisi sta smatras pod srednjim godinama! Po meni su 35-e srednje godine za jednu zenu!
Ali pretpostavljam da si mislio na godine od 25 pa na dalje! Ja imam 26 godina i uopste se ne osjecam ugrozenom od takvih djevojcica koje si ti naveo, a izlazim prilicno cesto po svim lokalima i nemam neki odredjeni lokal u kojem bih se osjecala "kao na svome" zbog generacija koje tu izlaze! Neke od njih nikad nece izgledati ovako kao ja , a sa 26 ce biti prilicno ofucane sa takvim nacinom zivota! Naravno, ima i bas slatkih curica i ja se bas odusevim kad ih vidim! I nisam ljubomorna uopste, jer sasvim dobro znam koja je moja vrijednost! A ako su neke SAMO lijepe i nista vise, vrijeme ce ih vrlo brzo osloboditi te prednosti, i ako nemaju onu neku unutrasnju harizmu , sama ljepota im bas nece previse vrijediti! Ja sam odrastala u malo drugacijem vremenu, mozda je to s jedna strane hendikep al opet nikad se nisam trudila da izgledam starije nego sto jesam niti se ponasala tako, a danas vecina djevojaka zeli da sa 20 izgleda ko da ima 25 , bez obzira na to sto je mladost sama po sebi lijepa , al ne kontaju da ce 25 tek imati , a 20 vise nikad, i ne znaju da uzivaju u tim svojim slatkim godinicama! Dosta njih se ponasa napadno, beskrupulozno itd. ali takve se najbrze potrose... :neutral:
 
anakin:
dobro pitanje..
zene nekako klonu duhom i to se vidi i spolja...masa devojaka posle 27 izgledaju ko tetke a ne ko devojke...frizura, odeca, sminka...a to je samo odraz onog sto se desava iznutra...
zato sto su fokusirane na pogresne stvari...i onda nekako postanu tuzne..
i da...u pravu si za kafice...ali to je nacin da se covek oseca sigurnije...

i majku mu valjda ne treba jedni drugima da zavidimo a ispada bas tako...

Čim sam ušao u kafić, video sam ušančene devojke starije, grupisane kao oaze mira. Pasivne su. A mlade devojke se migolje između stolova i flertuju sa svakim za koga smatraju da im može podići nivo.

Znači to je da se osećaju sigurnije. Hm, stvarno je teško biti žensko
 
dollyy:
Zavisi sta smatras pod srednjim godinama! Po meni su 35-e srednje godine za jednu zenu!
Ali pretpostavljam da si mislio na godine od 25 pa na dalje! Ja imam 26 godina i uopste se ne osjecam ugrozenom od takvih djevojcica koje si ti naveo, a izlazim prilicno cesto po svim lokalima i nemam neki odredjeni lokal u kojem bih se osjecala "kao na svome" zbog generacija koje tu izlaze! Neke od njih nikad nece izgledati ovako kao ja , a sa 26 ce biti prilicno ofucane sa takvim nacinom zivota! Naravno, ima i bas slatkih curica i ja se bas odusevim kad ih vidim! I nisam ljubomorna uopste, jer sasvim dobro znam koja je moja vrijednost! A ako su neke SAMO lijepe i nista vise, vrijeme ce ih vrlo brzo osloboditi te prednosti, i ako nemaju onu neku unutrasnju harizmu , sama ljepota im bas nece previse vrijediti! Ja sam odrastala u malo drugacijem vremenu, mozda je to s jedna strane hendikep al opet nikad se nisam trudila da izgledam starije nego sto jesam niti se ponasala tako, a danas vecina djevojaka zeli da sa 20 izgleda ko da ima 25 , bez obzira na to sto je mladost sama po sebi lijepa , al ne kontaju da ce 25 tek imati , a 20 vise nikad, i ne znaju da uzivaju u tim svojim slatkim godinicama! Dosta njih se ponasa napadno, beskrupulozno itd. ali takve se najbrze potrose... :neutral:

Samo polako, još te godine nisu izdvojile od klinki.Samo lagano.....
 
Pa to uopste nije neko pravilo - da su obavezno mirne! Ja sam ,recimo, prilicno ziva, ali definitivno ne idem od stola do stola trazeci nekog da mi "podigne nivo"! Meni to nije potrebno, ja svoj nivo znam.
 
Srednje godine? Koje su to godine?
Ne znam, ja se ne povlacim...Sad se osecam mnogo sigurnije nego pre 10ak godina...Mada ne setam izmedju stolova i ne jurcam okolo...Ali i ne moram...Pogled je cudo...I onda momci dodju k meni...;)
 
u pravu je teresa....i ja se tako osecam...znaci prim prev..sad mogu da imam prakticno sve sto pozelim a tada nisam ni ono sto nisam zelela :-D ako kapirate :-D

samo me mrzelo da objasnjavam

a i ne smem mnogo da pricam jer sam ja ovde nova
 
E, žene forumašice, molim da se okanite masturbacije po meni dragoj temi. Vaše onanisanje me iritira.

Znači, ajmo malo iskreno da zaigramo i pričamo o realnim stvarima. A priče tipa: " ....od mog pogleda je skočio u reka da mi dokaže ljubav", ostavite za tinejdžere i temu "Koji ste zadnji sms primili". Neću da na ovoj temi bude manjina koju ne primećujem u realnosti, kao i na većini tema.

Dakle, devojke, ajmo malo da temi damo jači puls
 
pa inspi ako ti se trenutno nisu javile zene sa tim problemom ne znaci da ih nema...sacekaj da se vrate iz kafica posto one izlaze do 22.30...posle nastupaju klinke

goli stomaci i to
 
VragoIasta Amfibija:
pa inspi ako ti se trenutno nisu javile zene sa tim problemom ne znaci da ih nema...sacekaj da se vrate iz kafica posto one izlaze do 22.30...posle nastupaju klinke

goli stomaci i to

Nemoj VA tako, evo ja sinoć ostala do čitavih 1.00! :D
 
inspirion:
E, žene forumašice, molim da se okanite masturbacije po meni dragoj temi. Vaše onanisanje me iritira.

Znači, ajmo malo iskreno da zaigramo i pričamo o realnim stvarima. A priče tipa: " ....od mog pogleda je skočio u reka da mi dokaže ljubav", ostavite za tinejdžere i temu "Koji ste zadnji sms primili". Neću da na ovoj temi bude manjina koju ne primećujem u realnosti, kao i na većini tema.

Dakle, devojke, ajmo malo da temi damo jači puls

Preterujes...Ne mislim na skakanje u reku...ali pogled je dovoljan da ti neko pridje...Naravno ne mislim da sedis smoreno...Ali zaista nema potrebe ni juriti okolo da bi ti neko prisao....Bar je moje iskustvo takvo...
 

Back
Top