Zipa ovo

U

u2

Gost
Imas devojcicu koja studira i s vremena na vreme poseti fakultet,mimo ispitnih rokova.I tako ti ona u jednoj poseti fakultetu upozna Milorada kolegu sa fakulteta.Tu pocne bezazlena pricica,znate vec kako to ide.Ja sam Mica(ej,pazi nick)koliko ispita imas,zapravo na kojoj si godini,koji ti je omiljeni kafic i td. i td.Malo po malo i oni razmenise telefone(brojeve ne slusalice).Ona tvrdi kako je on jedan fini mladic,ne deluje kao manijak,ma prosto receno dobar je ko lebac,lebac mu *****.Malo po malo,ja naslutih epilog price.Ne prodje ni 4.dana kad ete ti Milorad ti zvrcne ribu.Pazi sad ovo:Pored u obicajenih trucanja razgovor se blizio kraju pa je mali picopevac morao dejstvovati u sektoru ja bih nesto bocnuo teto al ne znam kako.Pa mala fufa krene u napad.Znas ostavicu ti moj broj indeksa kako bi mogla da mi proveris preko interneta kada su mi ispiti,malo mi modem ne radi.EEEEE,modem mi ne radi.Dobar izgovor, ja do skoro nisam ni imao modem.
A surfovao sam po netu preko cesme.
Da ne pominjem da je pozvao devojcicu na pice.
Sto je najgore od svega meni je smesno,mislim na Miloradovu pricu.
E sada vi meni recite kako ste u pubertetu startovali ribe a pogotovo ako su to necije devojcice.Da li je i vama modem bio u kvaru?
 
знаш, прича ја малкице замршена, али и поред свега - текст ми се допао (нарочито оно сурфовање преко чесме), па ево некако да пробам да ти дам свој одговор.

рецимо у пубертету сам стартовао девојке које су већ биле заузете. а онда се заљубим до даске у једну женску и престао сам да јурим оне около из 2 разлога:
1. био сам превише заслепљен овом мојом да бих имао времена за друге;
2. увек помислим како би мени било да неки други дечко стартује моју девојку. а што је најгоре - то се десило (и не у пубертету већ сад, пре пар недеља) па је били "падања са степеница", мале фрке по дискотеци кад су налетели пандури у сред фајтања...
ма шта да ти кажем, љубав је једна много заjeбана ствар... :roll:
 
фигхтер:
знаш, прича ја малкице замршена, али и поред свега - текст ми се допао (нарочито оно сурфовање преко чесме), па ево некако да пробам да ти дам свој одговор.

рецимо у пубертету сам стартовао девојке које су већ биле заузете. а онда се заљубим до даске у једну женску и престао сам да јурим оне около из 2 разлога:
1. био сам превише заслепљен овом мојом да бих имао времена за друге;
2. увек помислим како би мени било да неки други дечко стартује моју девојку. а што је најгоре - то се десило (и не у пубертету већ сад, пре пар недеља) па је били "падања са степеница", мале фрке по дискотеци кад су налетели пандури у сред фајтања...
ма шта да ти кажем, љубав је једна много заjeбана ствар... :roll:

"fajtanja"????
Taj izraz nisam chuo duuuugooo....
Elem, siledzijo, ako si se tukao sa likom koji je startovao tvoju devojku, onda si ljakse najgori...
Pazi, ja kazem, ko uspe, neka mi j*be ribu slobodno....Jer si se tukao zato shto je tvoja devojka rekla: " Why not ?" ili zato shto se spremala to da kaze?
I molim te, te fore:"Tucha, panduri, on razbijen nos"...ostavi za ulicu, nije ovo mesto za to...
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
Ja uzasno saosecam sa muskarcima u tim situacijama kada im neko startuje devojku,zato sto,da ga prebiju,nije u redu-nasilnicki je i ne postize se nista,da cute i trpe,opet nije u redu,onda su mlakonje.Postavlja se pitanje sta jedan normalan tip da uradi kada mu neko muva devojku???Ja nisam musko,a opet se to pitam,ne znam kakvu bih reakciju ocekivala od svog decka u takvoj situaciji,mada znam da bi mi se najmanje dopalo da bude agresivan.
 
P.s. a sto se tice teme,prica jeste truba,ali ako se on njoj svideo na prvi pogled u 90% slucajeva,to nije bitno i takve price prolaze.Licno bi mi bio smesan.
 
SoBlue:
Ja uzasno saosecam sa muskarcima u tim situacijama kada im neko startuje devojku,zato sto,da ga prebiju,nije u redu-nasilnicki je i ne postize se nista,da cute i trpe,opet nije u redu,onda su mlakonje.Postavlja se pitanje sta jedan normalan tip da uradi kada mu neko muva devojku???Ja nisam musko,a opet se to pitam,ne znam kakvu bih reakciju ocekivala od svog decka u takvoj situaciji,mada znam da bi mi se najmanje dopalo da bude agresivan.
njena stvar.... neka sama resava, dokle god on ne postane agresivan....
rezon je a sta bi bilo da ja nisam tu....
 
SoBlue:
Postavlja se pitanje sta jedan normalan tip da uradi kada mu neko muva devojku???

pa ko da je devojka balvan ili kuche. pa ako se ona primi na to muvanje onda je to znak da nesto nije u redu pa eto tako! a sta po tebi normalna devojka radi kad joj neko muva decka
 
Anonymous:
u2:
Da li je i vama modem bio u kvaru?

meni jeste ponekad i tad je izbacivao djubre ovako: !@#$!@#$@#$@#($@(# otprilike
ma najbolje polomi mu noge a potrudi se da devojcica dolazi kuci do 20h i ne pustaj je samu na fakultet a ni do trafike.
ma da.... najbolje da je da kupi kavez za papagaje i lisice za svaku zicu na tom kavezu pa da je veze

ako ona hoce da ide otici ce, ako nece nece

a ako ga prevari, saznace kad tad, ali to je njena sramota a ne njegova
 
немогу да веујем какви сте (појединци, наравно)
да се разумемо једну ствар у старту - дође неки кретен и мова вашу девојку која не може да се откачи од њега, и поред свог тог малтретирања ви ћете остати равнодушни и стајати по страни па све лепо то гледати?
растмане, на волим да именујем, али овог пута морам - ја не волим да ми било ко малтретира девојку...а како ти гледаш на ствари са својом девојком - никад ми неће бити јасно. :roll:
 
фигхтер:
немогу да веујем какви сте (појединци, наравно)
да се разумемо једну ствар у старту - дође неки кретен и мова вашу девојку која не може да се откачи од њега, и поред свог тог малтретирања ви ћете остати равнодушни и стајати по страни па све лепо то гледати?
растмане, на волим да именујем, али овог пута морам - ја не волим да ми било ко малтретира девојку...а како ти гледаш на ствари са својом девојком - никад ми неће бити јасно. :roll:

Slushaj, dechkic...Da ti Rasta objasni jednu stvar...
Ako ti neko muva devojku, ona kaze ne, ali se budala ne skida sa grbache, onda mu lepo razbijesh njushku...Ali,....ako ti samo muva devojku, a ona coolira, onda nju lupish preko usta i odesh...
Sorry, ali stvarno mi je mooka od likova koji vezbaju ispred ogledala mrke face...Ljudi, '93. proshla ODAVNO!!!
 
rastamann:
фигхтер:
немогу да веујем какви сте (појединци, наравно)
да се разумемо једну ствар у старту - дође неки кретен и мова вашу девојку која не може да се откачи од њега, и поред свог тог малтретирања ви ћете остати равнодушни и стајати по страни па све лепо то гледати?
растмане, на волим да именујем, али овог пута морам - ја не волим да ми било ко малтретира девојку...а како ти гледаш на ствари са својом девојком - никад ми неће бити јасно. :roll:

Slushaj, dechkic...Da ti Rasta objasni jednu stvar...
Ako ti neko muva devojku, ona kaze ne, ali se budala ne skida sa grbache, onda mu lepo razbijesh njushku...Ali,....ako ti samo muva devojku, a ona coolira, onda nju lupish preko usta i odesh...
Sorry, ali stvarno mi je mooka od likova koji vezbaju ispred ogledala mrke face...Ljudi, '93. proshla ODAVNO!!!

управо то покушавам да кажем...
 
мој некадашњи професор је имао обичај да каже: "велики умови често исто мисле, независно један од другог" :wink: :lol: :lol:
 
Jedno mi samo nije jasno, kako neki muskarac moze sebi da dozvoli da mu druga budala muva devojku pred njegovim ocima? OK, ako neko pokusava kada ti nisi prisutan, ti tu ipak ne mozes mnogo da uradis, ali brate, pred tvojim ocima, to ni u snovima...

Cak i ako pokusa, naravno da mu necu nabiti pesnicu u usta zbog toga, ali cu mu sigurno dati doznanja da je to ipak samo moja devojka (priljubiti je uza sebe, ljubiti je, i sve ostalo, da bi ipak shvatio da za njega tu nema mesta).
 
Mislim da to bash i nije pametno...
Kad se uvalis kod nje, dok neko drugi pokushava, stavicesh joj do znanja samo jedno, a to je da nisi siguran u sebe, a zene bash ne vole nesigurne mushkarce...
 
u2:
Imas devojcicu koja studira i s vremena na vreme poseti fakultet,mimo ispitnih rokova.I tako ti ona u jednoj poseti fakultetu upozna Milorada kolegu sa fakulteta.Tu pocne bezazlena pricica,znate vec kako to ide.Ja sam Mica(ej,pazi nick)koliko ispita imas,zapravo na kojoj si godini,koji ti je omiljeni kafic i td. i td.Malo po malo i oni razmenise telefone(brojeve ne slusalice).Ona tvrdi kako je on jedan fini mladic,ne deluje kao manijak,ma prosto receno dobar je ko lebac,lebac mu *.Malo po malo,ja naslutih epilog price.Ne prodje ni 4.dana kad ete ti Milorad ti zvrcne ribu.Pazi sad ovo:Pored u obicajenih trucanja razgovor se blizio kraju pa je mali picopevac morao dejstvovati u sektoru ja bih nesto bocnuo teto al ne znam kako.Pa mala fufa krene u napad.Znas ostavicu ti moj broj indeksa kako bi mogla da mi proveris preko interneta kada su mi ispiti,malo mi modem ne radi.EEEEE,modem mi ne radi.Dobar izgovor, ja do skoro nisam ni imao modem.
A surfovao sam po netu preko cesme.
Da ne pominjem da je pozvao devojcicu na pice.
Sto je najgore od svega meni je smesno,mislim na Miloradovu pricu.
E sada vi meni recite kako ste u pubertetu startovali ribe a pogotovo ako su to necije devojcice.Da li je i vama modem bio u kvaru?


Brate u moje vreme(pazi ovo) ja sam za takve stvari dobijao batine,al bi isto radio i kad neko cacka moju devojku uvatis pa ga user*s od batina i onda poprevis modem.

:twisted: :twisted:
 

Back
Top