TITULA!!!

Bravoooooo!!! Ovo je samo prvi korak, nema jos opustanja dok ne prodje finale kupa. Naravno, nadam se duploj kruni, a o Evropi cemo pricati posle mundijala!!!
 
SAMPIONI!!!!Svaka cast svim navijacima koji su bili na stadionu,navijanje je bilo extra,najbolje je bilo posle bakljade u drugom poluvremenu,a posle drugog gola ceo sever je bio u transu:)
I ponovo smo pokazali da smo jaci od svih kuloarskih prica koje propagira SOS kanal i zlih (citaj:grobarskih) jezika koji sire neistine i lazi u vezi sa zvezdinim navijacima i medjusobnim osnosima izmedju igraca.
Sad nek FLUID i ostala boranija ovde prosipaju neke njihove teorije,boli me k*rac za njih,vazno je da smo mi sampioni!
 
Ja sam bio na tekmi! Na sveru je bila ludnica! Pogotovo sto su svakih 3 minuta bacali one "bombe", svaki put se najezis koliko su bile jake! A tek atmosfera u drugom poluvremenu...! Ma mi Delije smo najbolji!

Zvezda je zasluzeno uzela titulu! Svaka joj cast!
Sad jos da uzmemo kup i dupla kruna, pa pripreme za Ligu Sampiona! :lol:
 
uf uf... jedva cekam!
samo da uzmemo duplu krunu, i onda LS!!! e to ce vec biti zanimljivo :)
piksi najavio "zvucnija" pojacanja, mada odlaze zigic, jankovic i lukovic koliko sam cuo :(

nema veze, idemo u LS, pa u finalu protiv barse :D hehe salim se(mada ko zna?! :) )

poz delijama!
 
_Z_V_E_Z_D_A_
spocht_2.gif

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 
ZVEZDA je ime sampiona
ima nas 200 miliona
ZVEZDA je da se pamti dugo,
POBEDA ILI NISTA DRUGO!!!!!!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------
Pune tribine ludih navijaca
i baklje svetle ,ceo sever gori, bubnjevi tutnje i pesma se ori
jedite govna mi smo sampioni
ale, ale...
--------------------------------------------------------------------------------
Ustajete, verni navijaci
vi kojima je Zvezda sve
i zapevajte, gromko, jace
jer svi zivimo zbog nje.
Zapevajmo nase stare pesme
podignimo u vis salove
neka ceo sever sad osvetle
nase baklje pobede

Pobede dan se javlja
tutnji ceo stadion
iz nasih grla pesma
jer Zvezda je sampion !!!!!!!!!!!!!

 

Back
Top