Savrsen izlazak...?

savrsen je , samo ako posle izlaska bude nesto ... :) :) :) ....
salim se ....
savrsen za mene , je ako je ona secna i ako je iznenadim necim , ili obrnuto .
mrzim kad ona cuti stalno,nista ne prica i stidi se ...
 
Savršen izlazak ti je da lepo provedeš vreme sa lepom osobom na lepom mestu da se nešto lepo desi posle i da pritom ne ostaneš odran do kože što se para tiče!
S obzirom da sam iz Niša, moj lep izlazak je šetnja kroz tvrđavu i pored Nišave.
 
kod mene nema tako lijepih i kulturnih mjesta za izlazak , ali su zato tu troks (trokadero za one koji neznaju ) i novi i stari , , majami itd...
jedino mozda stari grad , ali je on mali , pa ti treba 5 min , da ga obidjes citavog :(
 
Savrsen izlazak je onaj izlazak kada dodjes kuci i pomislis u sebi "Covece, bas je bilo dobro." A da bi se meni tako nesto desilo tome bi morala da predhodi neka lagana setnja, sa puno, puno, puno smeha. Posle neko djuskanje do iznemoglosti uz smeh!!! Nista lepse :lol: :lol: :lol:
 
moj prvi .... ao .... kad je to bilo ... isto kao da me pitate koju si zadnju lekciju ucio :)
pa bilo je ljeto ( sparina kao i obicno) , ona malo iskusnija od mene , islo je sve lagano , itd ...
mislio sam da ce proci gore , ali bilo je super
 
savrshen:
meni je svaki izlazak sa drushtvom savrshen(trenutno jer od decka ne mogu da dishem i nemam vremena za drushtvo), a onda kada nekako uspem da ga za neki vikend iskuliram , odem sa drushtvom negde bilo gde i uvek mi je savrsheno jer sam skoro shvatila da su bash exra svi likovi , i svako od njih ima neshto svoje posebno, a opet nadjemo vremena da se okupimo i napravimo neku dobru akciju....extra, extra, savrsenstvo bez mane
 

Back
Top