Dovidjenja na silu

gost 47277

Domaćin
Poruka
3.038
dakle, sa njim sam u vezi vec skoro 7 meseci, imam 14 godina, on 19, u ponedeljak cu 15, mnogo ga volim, i cimamo se svakih pola sata bukvalno jer je on malo vise ljubomoran jer je veza na daljinu - nekih 1000-1100km

u svakom slucaju, sto se tice onog dela SEX on je rekao da to potpuno zavisi od mene i da on tu nista ne moze da ucini dok ja ne budem rekla obrnuto
medjutim, sad postoji drugi problem - naravno on je zeljan i zavodi me maximalno
trebao je da dodje za moj rodjendan, medjutim odmah sam znala sta je na njegovom umu, i posto smo veoma otvoreni jedno prema drugom to je izaslo na videlo da bi on ovog puta kad dodje da spava samnom, dalje kako je situacija tekla on je nesto prokomentarisao kao ''zasto bih kad ni ovaj put nece biti nista'', na sta sam se ja uvredila i rekla mu da ne dodje, i mogu da se kladim u tri uskrsnja jaja da je zaboravio i na moj rodjendan...

od tada, sam prestala da ga cimam, ali on mene cima bukvalno na 10 minuta, i zove me uveliko, i kad bih digla slusalicu, i kad bi me pitao zasto ja bih mu spustila slusalicu, mdjutim sad je to prevazisao (mozda je ukapirao) i sad mi stalno salje poruke, i ponovo cima i zove da kaze da mu je zhao i da nije tako mislio itd...

sta da radim? imam osecaj da ako se pomirimo da ce sve biti isto, ako ne, placem jer ja ne zelim to, a opet imam osecaj da ce biti isto, a ne znam sta da radim ako ce biti isto.
 
mozda bi mogla se istetovirash... tako bi mu pokazala da ti je "bash" stalo do njega... ja ne bih mogao da se ne pomirim sa osobom koja bi uchinila stogod tako... aha... omashih... mozda da mu predlozish da on istetovira datum tvog rodjusa negde, da ne zaboravi sledeci put... ako to uchini, onda mu je "bash" stalo... i tako...
 
da ti imas 24 a on 29 pa da i pomisilim da veza na 1600 km razdaljine moze da funkcionise sa vernoscu i iskrenoscu....

a dvoje pubertetlija to absolutno sanse nema .....

sex...
 
1.)decko je pedofil(i to zesci) a to se kaznjava po zakonu<=sutni ga
2.)Nadji u svom gradu nekoga blizu tvojih godina i vodi ljubav sa njim kad budes bila spremna a tog majmuna zaboravi.
Sto se tice plakanja i tuge stisni zube,preboleces a nije mi jasno da ako je toliko daleko koliko je toga mogao da ucini za tebe da se ti zaljubis u njega?
 
U vezi si :shock: 7 meseci, imas 14 godina a on 19. deli vas 1600 km..hocete ..keks.postujes po forumu....aaaaaa....imas li ti roditelje....odoh ja..nije ovo za mene..:-D sto rece Artnive..mozda stvarno da se istetovirate..malo ce da boli ali ima da pomogne..nego vataj knjigu u ruke i pravac u skolu....8-)
 
Јаооо:) ....какви слатки невини дечији проблеми....(мада верујем да она то искрено доживљава као проблем:? )...
Ништа, душо, пусти то...дописуј се ако ти прија...али гледај мало и момке из своје околине, наћи ће се већ нешто....:wink:
 
Ocrniste momka... Istina, jeste neozbiljna ta "ljubav" na 1600 km; i da je on punoletan, a ona vise nego mlada, ali zaboravljate da je to net. I jos nesto: odakle vam ideja, da se neko dopisuje sa devojkom toliko udaljenom i da planira tako dalek put - a da mu je u glavi samo da je kresne?! E, sad, sa druge strane, sasvim je normalno da decko zeli seks... Muskarci u svim uzrastima zele seks. Je l' to nesto nenormalno, ako uzmemo u obzir da on ne misli da je razlika u godinama smetnja njihovoj vezi? Dakle, decko ne mora da bude ni manijak, ni pedofil (pogotovo jer je tek izasao iz puberteta) - zbog svoje zelje. Ali ipak sve to ne izgleda kao nesto sto ce svojom primerenoscu uspeti kao veza.
 
upoznali smo se na evropskom prvenstvu iz kosarke...on je grk...bio je ovde 4 puta, i ostajao oko nedelju, nedelju i po.

i nije nikad pokusao nesto Tako...
ma problem je sto sam ja stvarno mislila da on moze da ceka...sad mi nekako sve ubilo pojam u njega...valjda to tako biva kad su veze ovakve...
e, al' opet sve se mislim, ako je samo hteo da se igra, pa ne bi se smarao citavih 6 i po meseci...a to da li ima drugu , mislim da nema...jer se cimamo od 6 ujutru, jedanaest-ponoc...na pola sata...mislim da bi mu to znatno otezalo da bude sa drugom...
a sad mi salje poruke...
 
W.A.S.P.:
1.)decko je pedofil(i to zesci) a to se kaznjava po zakonu<=sutni ga
2.)Nadji u svom gradu nekoga blizu tvojih godina i vodi ljubav sa njim kad budes bila spremna a tog majmuna zaboravi.
Sto se tice plakanja i tuge stisni zube,preboleces a nije mi jasno da ako je toliko daleko koliko je toga mogao da ucini za tebe da se ti zaljubis u njega?

je l' se secate onih iz skole, kojima niste smeli da kazete nista u lice, jer onda ti ne bi hteli da vam daju odgovore ili resenja na kontrolnom a nisu streberi? sta vise ja sam manje vise neupadljiva...sto daju primetiti samo stariji...nazalost...onako...misteriozna...lupam....
i jednostavno decacima moje godiste, 90'.89'. nisam interesantna...
 

Back
Top