veleprodaja zdrave hrane

minkamax

Početnik
Poruka
2
molim za savet,
zelim da otvorim prodavnicu zdrave hrane,ali imam problem sa pronalaskomm dobavljaca.
da li iko zna nesto o tome i da li na internetu postoji neki sajt ili prirucnik o postupku otvaranja prodavnica na malo???
svaka informacija je od velike koristi
unapred hvala
 
odes u sekretarijat za privredu tvoje opstine i oni ti kazu sta ti sve treba da bi dobila resenje za maloprodaju, a za dobavljace znam dve veleprodaje zdrave hrane u novom sadu, a nisi napisao odakle si?
posle resenja treba ti pib, pa racun u banci, pa fiskalna, svuda ce te uputiti samo spremi shushke........ i zivce naravno.......
 
Dok sam zivela u Novom Sadu, tu negde, u blizini, u Petrovaradinu, postojala je firma pod imenom "Tofu compani" Imali su odlicne proizvode od soje i snabdevali mnoge radnje. Raspitaj se malo o njima. Valjalo bi porazgovarati i sa lokalnim pekarima da ti po narudzbi prave integralno pecivo i hleb ali bez dodataka aditiva pa i kvasca u nekim slucajevima. Dobro bi ti doaso i neki travar sa cajevima.
Ali, pre svega, najvaznije je da se posavetujes sa nekim strucnim licem koji ce ti objasniti kako da ti se ne umoljca rinfuzna hrana i kako da ti se ne nakupe misevi i ostala zgadija jer je to najveci problem u prodavnicama te vrste.
 
"Nutricija" tel: 0112083410, Višnjička (neznam koji broj)...oni su najjeftiniji.
Можда су ти најјефтинији, али најелитнији је Био-Шпајз на Каленић Пијаци. Нема чега нема, најбоље је снабдевен.Тамо је радила дуго година једна особа коју веома добро познајем, па знам шта причам.
 
minkamax:
molim za savet,
zelim da otvorim prodavnicu zdrave hrane,ali imam problem sa pronalaskomm dobavljaca.
da li iko zna nesto o tome i da li na internetu postoji neki sajt ili prirucnik o postupku otvaranja prodavnica na malo???
svaka informacija je od velike koristi
unapred hvala

PRIMED-Melem za brzo izlecenje od ASME I problema sa disanjem

Da vam pojasnim detalje u vezi leka.To je melem sastavljen od pcelinjeg meda ,prirodnog kalcijuma i nekih dodataka jos.Atestiran je na farmaceutskom fakultetu i izrazito je dobar za sve oblike asme ,bronhitisa,otezanog disanja,pomaze pri izlecenju sinusa i osteroporoze.Jedna bocica sadrzi 250g melema i kosta 500dinara.U proseku totalno izlecenje asme je posle 3 bocice,ali moja strina je imala najtezi oblik asme cak je i u bolnici bila zbog toga i posle prve bocice je ostavila pumpicu.Od srca preporucujem ovaj melem,jer je stvarno dobar.Uzima se svako jutro pre dorucka po jedna kasicica kafena melema,ali ga prvo treba dobro promesati.Jedino ljudi koji su alergicni na med i kalcijum ne smeju da ga uzimaju.Ako se odlucite da narucite morate mi reci nekoliko dana unapred da ga narucim da se napravi.Moze da se naruci na veliko!
Pozdrav od Danijele
Moja email adresa je donaukanisa@yahoo.co.uk
 
38e8bb35ce.jpg
 
molim za savet,
zelim da otvorim prodavnicu zdrave hrane,ali imam problem sa pronalaskomm dobavljaca.
da li iko zna nesto o tome i da li na internetu postoji neki sajt ili prirucnik o postupku otvaranja prodavnica na malo???
svaka informacija je od velike koristi
unapred hvala

naravno, najpovoljnija je Natura na Temerinskom putu u Novom Sadu, 021.6411.247. razvoze robu
 
A šta mislite da je zdrava hrana, ili pravilnije ZDRAVIJA hrana? Roba u džakovima "na meru"? veštački šlag u prahu? lomljena čokolada za kuvanje -uglavnom šećerna tabla više nego čokolada, i tu i tamo poneko semenje? Definišite prodavnicu "zdrave hrane".
 
iamsh u hilandarskoj neku koja kao prodaje chiste japanske proizvode kao neka ultra zdravaradnja........ eto samo da ti kazhem

e reci cu ti .. ako uvozish kikiriki.. NEMOJ onaj ekstra slan... uzmi onaj drugi..taj je ok..

evo de znam u beogradu zdrave radnje, nekad je te rinfuze bilo na svakom koraku

kod bajlonove pijace... ok oni su kao makrobiotichki plus imaju valjda malo slaga u prahu i to
kod etf-a, ona ulica paralelna... kataniceva? ta je isto kao malo profi radnja
onda isto kod hrama maslina..
pa ima kod trga ta nije tako xtra.. ui staklencu
u svetozara markovica ali ta je poluzdrava ali moze da se nadje nesto...

e i obori cene onih sendvica

e i nije mi jasno shto se boza drzi napolju kad lepo pise do 15 stepeni, a leti u radnji sigurno nije 15 stepeni...

i josh nesto ovako off... zasto otvaras bas tu radnju... mislim da ako iz neke ciste racunice kao sve cu da ih predjem to ce da ide nece uspeti... ??? jedino mozda zbog lokacije...

otvori nesto sto ti je blisko i sto volis...e ako nemas onda otvori tu nek prshti sve od soje

cini mi se da neki od tih koji drze te zdrave hrane bas tako i zive, da su bas makro.. mozda gresim... moras onda da ucis, da pratis sta sve tu treba... ili idesh samo na rinfuzu... izvini ako pametujem
 
U Beogradu postoji mnogo veleprodaja zdrave hrane a jedna od njih je i VIVATREF koja se nalazi u ulici Bulevar oslobođenja 27. Imaju sve što vam je potrebno da otvorite prodavnicu zdrave hrane. Pročitala sam ove vaše komentare i sa većinom se slažem. P.S. radila sam uprodavnici zdrave hrane 4 godine i znam šta je "zdrava" hrana a šta šta se plasira kao"zdrava hrana" Savet onima koji žele da otvore prodavnicu: Ako želite da radite i zaradite onda morate prodavati i ono što se plasira kao zdrava hrana(?!) a ako ste entuzijasta onda se držite isključivo zdrave hrane pa će te možda trajati godinu dve (posebno ako ste u manjem mestu). Pozdrav za sada
 
HEMEL - POSLOVNA MOGUCNOST

Ako ste i dalje zainteresovani za proizvodni program zdrave hrane, pogledajte ovu mogucnost. Hemel obezbedjuje marzu za Pravna lica od 50 %.

Kompanija Hemel int. pored standardnog proizvodnog programa kozmetike koje nudi i to,

•Sredstva za negu tela i kose
•Kozmetike
•Šminke
•Sredstva za negu kožnih i drvenih predmeta
•Filtera za vodu i sl.

od 11.maja pustila u prodaju i proizvodni program organske hrane .
Dosledno poštujući svoju tradiciju, ali i u duhu modernog doba, u kom se čovek sve više vraća korenima i kvalitetu življenja kao imperativu očuvanja zdravlja.
Proizvodi koje Hemel predstavlja su izuzetno bogati hranljivim i gradivnim materijama, blagotvorni su za opšte stanje organizma i pogodni za sve uzraste.

Program Organic food "Bellitza", se možete kupiti u prodavnicama "Hemela" ili ih poručiti kod svojih distributera.

Više informacija (i cene) o organskoj hrani možete pronaći na našem sajtu

http://www.hemelco.com/prom/bellitza.jpg

Za ove proizvode je Kompanija Hemel, na 76. međunarodnom poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu, dobila nagrade za kvalitet, inovaciju i dizajn:

- Devet zlatnih medalja za vrhunski kvalitet proizvoda na organskoj osnovi,
- Dve velike zlatne medalje vrhunskog šampiona kvaliteta za kolekciju džemova na organskoj osnovi,
- Zlatna plaketa vrhunskog šampiona za kvalitet proizvoda na organskoj osnovi,
- Veliki pehar Novosadskog sajma za visok kvalitet proizvoda iz organske proizvodnje.


Takođe od 11. maja, u prodaji je i jedan od novijih proizvoda, Hemela, čvrsti biljni sapuni (na meru), mogu se kupiti ili naručiti preko ovlascenih distributera.
U pitanju su visokokvalitetni biljni, aromatični sapuni, sa dodacima različitih eteričnih ulja. Izuzetno neguju i čiste kožu, istovremeno opuštajući telo i bude čula. Pravo uživanje u harmoniji mirisa i mekoće.

Više informacija (i cene) možete pronaći na našem sajtu
http://www.hemelco.com/prom/sapuni.jpg

Za vise informacija i ako ste zainteresovani za poslovnu saradnju mozete me kontaktirati posto sam ja jedan od ovlascenih predstavnika za prodaju u Hemelu.
064/638-7685 ili
hemel_rade@hotmail.com
 
molim za savet,
zelim da otvorim prodavnicu zdrave hrane,ali imam problem sa pronalaskomm dobavljaca.
da li iko zna nesto o tome i da li na internetu postoji neki sajt ili prirucnik o postupku otvaranja prodavnica na malo???
svaka informacija je od velike koristi
unapred hvala

ako ti treba domaca hrana sa sela iz istocne srbije javi se imam kontakte :cool:


ps.kvalitet nije za dzabe
 
Ukoliko vas interesuje ekskluzivna ponuda potpuno novih italijanskih proizvodjaca provereno kvalitetne zdrave,organske ili bezglutenske hrane,istu mozete pogledati u prodavnicama u Dobracinoj 23a ili Baba Visnjinoj 45 kod Kalenica,a potpuniji uvid pre toga mozete steci posetom sajta www.buongusto.co.rs ili na tel 011/3055-609 gde mozete dobiti sve informacije od znacaja za vas.Glavni proizvodi u ponudi su bezglutenska hrana,bioloski zacini i keksi,ulja,posni sosovi,vrhunska vina i ostalo.Ocekujemo vas!
 
molim za savet,
zelim da otvorim prodavnicu zdrave hrane,ali imam problem sa pronalaskomm dobavljaca.
da li iko zna nesto o tome i da li na internetu postoji neki sajt ili prirucnik o postupku otvaranja prodavnica na malo???
svaka informacija je od velike koristi
unapred hvala[/Q

Verovatno si već otvorio i razradio radnju. T
reba li ti neke zanimljive robe: kao što su začini, praškasti program (dekstroza, fruktoza, surutka i sl), pravi ren u 15 varijanti, program na bazi shitaki pecurki, srebrna voda, organski i ntegralni hlebovi i još dosta toga po proizvođačkim cenama?
Ako treba pošalji mejl i dobićeš kompletnu ponudu.
 
molim za savet,
zelim da otvorim prodavnicu zdrave hrane,ali imam problem sa pronalaskomm dobavljaca.
da li iko zna nesto o tome i da li na internetu postoji neki sajt ili prirucnik o postupku otvaranja prodavnica na malo???
svaka informacija je od velike koristi
unapred hvala



Poštovani,
Naša firma deluje u oblasti poljoprivredne proizvodnje . Jedna od oblsti od nedavna je proizvodnja Kima i Maka u saradnji sa polj. Fakultetom iz Nitre (Slovačka). Rado bi smo započeli sardnju sa vama ako imate potrebe za ovim biljnim vrstama.I još mnogim.
Srdačan pozdrav
Vladimir Struhar manager


mail: agrotraders@hallsys.net

Mob. 0642857718
 
molim za savet,
zelim da otvorim prodavnicu zdrave hrane,ali imam problem sa pronalaskomm dobavljaca.
da li iko zna nesto o tome i da li na internetu postoji neki sajt ili prirucnik o postupku otvaranja prodavnica na malo???
svaka informacija je od velike koristi
unapred hvala

Poštovani,
javljam se iz Vranja kao proizvodjac lekovitih jaja japanske prepelice. Ukoliko ste zainteresovani za prodaju istih mozete me kontaktirati.

Ovo su osnovni podaci o proizvodjacu:
Kontakt

Odgajivač japanskih prepelica

Poljoprivredno gazdinstvo “IVA TASIC”

ul. Suvi Dol bb, 17500 Vranje, Srbija

Mob. +381 64 66 44 363 Dejan, +381 17 7427 836

web: www.fitnessmonica.rs , e-mail: jaja@fitnessmonica.rs

Proizvođač: Poljoprivredno gazdinstvo Iva Tasić, 17500 Vranje, Suvi Dol, BPG 712183000213, ID 712183000462, tel. +381 64 66 44 363, +381 17 7427 836, e-mail: jaja@fitnessmonica.rs, www.fitnessmonica.rs. Zemlja porekla: Srbija; Pakovanje: 20 komada.

Kontrolu zdravstvenog stanja životinja, hranu za životinje i proizvoda animalnog porekla vrši Veterinarski Specijalistički Institut , 18106 Niš, ul.Milke Protić bb, tel:018 263 301; 018 291 209, email: office@vsi-ni.co.rs (05.10.2009. br.2084) u saradnji sa Veterinarskom Stanicom AD Vranje (06.11.2009. br.327)
 
molim za savet,
zelim da otvorim prodavnicu zdrave hrane,ali imam problem sa pronalaskomm dobavljaca.
da li iko zna nesto o tome i da li na internetu postoji neki sajt ili prirucnik o postupku otvaranja prodavnica na malo???
svaka informacija je od velike koristi
unapred hvala


Ako budete imali u planu da u Vasoj radnji prodajete jaja od japanskih prepelica,mozete mi se javiti kako bi ostvarili poslovnu saradnju. pozdrav!!!
 
molim za savet,
zelim da otvorim prodavnicu zdrave hrane,ali imam problem sa pronalaskomm dobavljaca.
da li iko zna nesto o tome i da li na internetu postoji neki sajt ili prirucnik o postupku otvaranja prodavnica na malo???
svaka informacija je od velike koristi
unapred hvala[/Q

Verovatno si već otvorio i razradio radnju. T
reba li ti neke zanimljive robe: kao što su začini, praškasti program (dekstroza, fruktoza, surutka i sl), pravi ren u 15 varijanti, program na bazi shitaki pecurki, srebrna voda, organski i ntegralni hlebovi i još dosta toga po proizvođačkim cenama?
Ako treba pošalji mejl i dobićeš kompletnu ponudu.

Da li te zanimaju jezgra koštice kajsije?
 

Back
Top