ZASTO SE METALCI I NARODNJACI PROZIVAJU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
LPhoklica:
Niko ne suša sve, pod tim sve.
Sluša određene stvari bez određenog pravca, a to ti je = imati ukusa za fine stvari koji ti prijaju.

zašto neko ko sluša samo narodnjake ili samo metal, ima više ukusa od ostalih?
on samo ima izgrađen stav prema pravcu muzike, što uglavnom jeste, ali ne mora da bude dobro.

slazem se...ne valja ogranicavati se samo na jednu vrstu muzike...
jbg,ja slusam od metala i rocka,preko irskoh folka pa cak i johnny cash-a,pa do klasike...i ne vidim sta je tu lose...
i upravo to...sve ne znaci sve...ljudi koji kazu da slusaju sve obicno to kazu jer ne slusaju i ne interesuju se ni za sta odredjeno,nego sta im se plasira...
slusam nekoliko pravaca koji mi prijaju,jer bi slusanje samo npr. metala ili bilo cega drugog 24/7 bilo ispiranje mozga...

narodnjaci niksu ukljuceni u celu ovu moju pricu :lol: za njih nemam tolerancije,ali ko voli da ih slusa....nek mu je srecno :lol:
 
reWenex:
Ja slusam sve pa mi je ovo nebuloznu :!:
.
a da ti ja pustim black ili death metal pa ces ukapirati da ne slusas sve?? :lol:
NIKO ne moze da slusa sve... SVE nije samo ono sto pustaju na tv-u...

pa prozivaju se zato sto ocigledno svako misli da je pametniji od ovog drugog i da ima vise ukusa i manje neukusa...i da je bolji od ovog drugog.
Imam neke super ortake a da slusaju narodnjake.ali NIKAD ne pricamo o muzici,jer znam gde bi to dovelo... 8-)
ponekad i hocu da razumem ljude koji slusaju narodnjake,pop,rap... ali mi ne uspeva.
pogotovo mi je smesno samo ime "narodnjaci" to je nasa narodna muzika koliko i turska. tacnije to jesu narodnjaci ali ne nasi vec grcki,turski,tunguzijski...
 
Banshee:
slazem se...ne valja ogranicavati se samo na jednu vrstu muzike...
jbg,ja slusam od metala i rocka,preko irskoh folka pa cak i johnny cash-a,pa do klasike...i ne vidim sta je tu lose...
i upravo to...sve ne znaci sve...ljudi koji kazu da slusaju sve obicno to kazu jer ne slusaju i ne interesuju se ni za sta odredjeno,nego sta im se plasira...
slusam nekoliko pravaca koji mi prijaju,jer bi slusanje samo npr. metala ili bilo cega drugog 24/7 bilo ispiranje mozga...

narodnjaci niksu ukljuceni u celu ovu moju pricu :lol: za njih nemam tolerancije,ali ko voli da ih slusa....nek mu je srecno :lol:

Ne slušaš narodnjake?
Diskriminatorko.
Strašno.
Čak ni Tarmija? :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top