Jel ste culi nekad komsije.......

Ha, ha, e da znas da to moze biti mnogo gadna stvar!
Kada sam prvi put cula jedne komsije pomislila sam da je on tuce pa ona urla ( a vi sad zamislite kako je to zvucalo! ), ali dobro sad... svi se palimo na razlicite stvari... i urlamo razlicito! :lol: Poslije nisam mogla da spavam od njih, pa bih im obavezno "tresnula" necim tek da znaju koliko su glasni(mislim, svi to rade, al ne moras bas komsijama uskracivati san! ) :roll:
A najgore od svega je bilo kad mi se svidjao komsija ispod mene, pa sam nocima osluskivala kojekakve sumove i preznojavala se od misli ( da li on to ili ne?! - ovaj je bio diskretan! :?: ) i nocima nisam spavala zbog toga , pa cak sam i od sumova golubova mislila da je to TO ( al to su vec bili tripovi! ), ali cak i kad samo razmisljas da je to moguce , moze biti jako gadno, jer si uskracen za jedan miran san( al ako je samo jedan , to je jos i dobro! ) :wink:
Al proslo je! Hvala Bogu! :grin:
 
aj' nemoj da se ogovaramo ovde hehehe..
nisam chula, niko se ne ebe..sex je taboo..
u stvari sad se ebu jednokratno..
ako je previshe buke treba samo zachepiti usta partneru ili mu signalizirati da pritisne vratne zile, tj. vrat shakom ..onako ga uhvati i stegne, samo da se ne uzivi previshe..napaljujuce :)
 
Devilishgirl:
aj' nemoj da se ogovaramo ovde hehehe..
nisam chula, niko se ne ebe..sex je taboo..
u stvari sad se ebu jednokratno..
ako je previshe buke treba samo zachepiti usta partneru ili mu signalizirati da pritisne vratne zile, tj. vrat shakom ..onako ga uhvati i stegne, samo da se ne uzivi previshe..napaljujuce :)
U bas je napaljujuce... :lol: Ko da joj stavi jastuk na glavu i stisne... a kad skloni ono zelena faca... :lol: I kao vodio sam ljubav sa Marsovkom... :lol:
 
ovi moji se ne tucaju , samo slushaju narodnjake i s vremena na vreme svrshavaju glasno uz cecu na tv , ebo te zhivot :roll:
u bivshem stanu sam chula, nekako mi to bash napaljujuce posebno ako traje dugo duuuuugo dugo :)

a mene nerviraju yebeni latofleksi na mojim krevetima, pa moram da spavam i da se tucam na podu, bar da im ne shkripim ako nishta drugo
e da i nervira me ta glupava zvuchna neizolacija nemosh chovek ni tiho da ***** u kupatilu , a da nechuje komshije, a kamoli neshto drugo da radi
...
 

Back
Top