Jel ste culi nekad komsije.......

boki1979:
New Fuzime:)
pa nije bas zgrada bila neka bezveze cini mi se cak i jedna od novijih
mada ako se ne varam tamo kod nas u bivsoj YUse sve od cigle gradilo
ne znam za nikakav papir osim mozda ako neka ciganska naselja nisu u pitanju....


New Fuzine su pravljene uglavnom za vojna lica i kvalitet izgradnje tih zgrada je bio u ono vreme najbolji u drzavi. Cak i danas su te zgrade cenjene zbog kvaliteta izgrade i funkcionalnosti rasporeda u stanovima, mada jim je cena na trzistu niza zbog stanovnistva u tom naselju.
U Ljubljani ima hrpa montaznih naselja sa "knauf" zidovima, koja nisu ciganska. A ono "cigansko selo" pored groblja je razseljeno, odnosno jos nekoliko porodica (koje nisu ciganske) ceka na stan u ovoj godini. Sva ostala barakarska naselja su sanirana odavno (preseljena u novoizgradjene "papirnate" zgrade).
 
Ja vjerujem da mene moje komsije cuju itekako....malo me sramota, jer im vidim to po nacinu na koji me pozdrave....doduse muskarci mi se jako "kulturno" jave ...Mislim da im prija hahahahah
A g-dje komsinice...nesto me ne mirisu bas...:p
U svakom slucaju ....sta cu ja kad u novogradnji prave nekakve tanke zidove i slabu izolaciju. :cool:
A sto se tice njih i njihovih zvukova, samo sam jednom cula i to me je bilo sramota jer mi je bio jedan rodjak u gostima sa svojim sinom , tako da sam ja spavala u djecijoj sobici , a oni dvojica na mom bracnom... Komsinica odozgo je tako rikala da me zivi blam pojeo ujutro kada sam ujaku kuvala kafu.....samo sam pitala jesu li dobro spavali, na sta su oni samo klimnuli glavom :twisted:
E pa....mogu misliti onda kako je mojim komsijama, jer................SVI SMO MI NECIJI KOMSIJE!
 
cokoladic@:
New Fuzine su pravljene uglavnom za vojna lica i kvalitet izgradnje tih zgrada je bio u ono vreme najbolji u drzavi. Cak i danas su te zgrade cenjene zbog kvaliteta izgrade i funkcionalnosti rasporeda u stanovima, mada jim je cena na trzistu niza zbog stanovnistva u tom naselju.
U Ljubljani ima hrpa montaznih naselja sa "knauf" zidovima, koja nisu ciganska. A ono "cigansko selo" pored groblja je razseljeno, odnosno jos nekoliko porodica (koje nisu ciganske) ceka na stan u ovoj godini. Sva ostala barakarska naselja su sanirana odavno (preseljena u novoizgradjene "papirnate" zgrade).

e montazno je vec druga prica:)
nisam znao da su i takva gradili...
 
Не...
...али соба у којој спавам има неке полугипсане зидове....када је тишина може чак да се чује разговор комшија...ухватим себе како после бурније ноћи заобилазим најближе комшије, један старији пар кад их угледам на пристојној раздаљини...:lol:
 
U mom bloku nikad nikog nisam chula, pa chak ni leti, kad su nocu shirom otvoreni prozori. Iznad, ispod ..nishta. Shto se tiche mog kreveta ja spavam kao japanci, na dusheku koji je direktno na podu, a pod je podignud 70 cm u odnosu na ostatak stana, tako da nema shta da shkripi. Hvala Bogu pa sam se oslobodila kreveta koji je zaista proizvodio neke zvuke. Ostadoh samo ja, sa svojim zvucima. Shteta shto mushkarci nisu glasniji, buchniji, ali ako sam srela 3 osobe da su bili, onako, po mom ukusu.
 

Back
Top