Razgovor s kitom

Copy_Cat:
valjda vi muskarci ne pricate sa svojim kitama......mislim da je sinke hteo da pita devojke, a sto se samo muskarci javljaju, ne znam....a ja bas volim da pricam kiti dok se igram sa njom....necu sad o detaljima....


Zanimljivo...
I sta joj govoris ako nije tajna, tj. kako tece ta konverzacija, jeli jednostrana ili ne?
 
To bi spadalo u neko pricanje tokom sexa... koje je dokazano da mnoge pali...

Mada ima i onaj soj ljudi koji su toliko iskompleksirani da im je tako nesto neophodno... :lol:
Scena iz filma "rane" kad mu lik kaze: Ne moz ni da svrsis dok se ne ispostujes... :lol:
 
iMA jedna scena iz starog filma, mislim da se zove ,MODERN LOVERS (nisam siguran u naziv) gde on
priča sa kitom samo kad treba da je upali !!!! Kitu pali kao motornu testeru i usred sexa ona mu zakaže
i otud priča u kupatilu kad pokušava da ga upali...
 
Highper:
Ti si bolestan...

Ne on nije bolesan, nego vi neznate u stvari sta je KITA, sa kitom se razgovara, ako je ljubis i tepas ona ume da raste, pogotovo ako joj se dopadnes ona od zadovoljstva poraste sto najvise moze, KITA zna dobro da roni i bez flasa sa zrakom ona moze da izdrzi i po sat vremena i vise a da ne izadje vani ona kad je najzadovoljnija i najsrecnija voli da pljuje i svakome je interesantna kako to uspjeva, o KITI bih mogao da ti pricam celi dan ali to nije tema, mislim da ste SINKETU prebrzo odgovorili, niste dobro razmislili, vjerujem da ste prebrzo odgovorili ???
 
Copy_Cat:
govorim joj kako je lepa i tvrda......i kako je zelim......i tako ima tu jos svasta....ja joj pricam a ona samo raste.....od ponosa.......

Da KOPI tako je nauci ih malo da kita nije drska od metle i da to nije menjac od automobila nego kita je jedna inteligentna i pametna alatka sa kojom se prave deca...
Poljubac od mene !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top