Rolingstounsi dolaze ili ne?

Liza Dennis

Domaćin
Banovan
Poruka
3.703
Sta vi mislite o tome? Hoce li doci? Vlada Srbije daje sve vece sanse da se ova mlada i perspektivna grupa pojavi u lepom gradu Beogradu, na predivnoj travi hipodroma, uz fenomenalno ozvucenje i popularna bezalkoholna pice poput “Dumil sokova”.

Toplo vam preporucujem da osetite tu energiju gitarskih rifova i da uzivate uz ovaj pop gothic zvuk. Ja sam to dozivela, pre skorodeceniju i po, u Chicagu. To je bio pravi show (koja must go on), koji kod nas nisam videla, ali sam videla u nasem komsiluku, kod Bugara, kada je Lijepa Brena, dosla helikopterom na stadion. Taj koncert je bio predstavljanje njihovog cuvenog albuma “Satisfaction”. Mama mi je rekla: “Lizo, ponesi suncobran.” (ne znam da li sam mamu do sada spominjala), ali zaboravila sam suncobran, no ponela sam naocare za sunce jer su reflektori bili mnoooooooogo jaki!

Uzivala sam u Slashovim majstorijama na gitari. Najbolji od svih hitova “Jannie’s got a gun”, kroz te veceri magican glas Mika Jagera je zaista zvucao svetski! Njegova plava kosa leprsala je na vetru, prateci ritam simfonijskog orkestra. Na kraju je podigao desnu ruku na kojoj je na podlaktici istetovirano “Youth gone wild” i viknuo je BYE! Mi Srbi smo se prepoznali i viknuli mu BYE, BYE, BABY, BYE, BYE!

P.S. Mama me videla na MTV-ju!
P.S.S. A oko sam bacila na harmonikasa! ;-)
8-)
 
Jeste a ja sam ispred trubackog orkestra sisao limun i oblizivao se, a trubaci su balavili dok nisu ispizdeli i posle svirke poceli da me jure preko polja sa nekim vrljikama ali Zile je brzi od njih i ne mogu mu nista... koja sam ja rsotina kad ove dozivljaje pisem ovde ali nema veze :cool:
 
LPhoklica:
još neko treba da plati 300 e, da gleda matorog konja kako skače po bini (:


Bravo...


Ma ko ih sisa... kada sam cuo na sta sve oni obavezuju (ugovorom, naravno) organizatore... postali su mi odvratni... A nikada ih nisam ni voleo tako da to i nije bio problem.
Drugim recima... dosli ili ne, bas me briga... Onaj njihov bubnjar ima 200g. i nikada nije naucio da svira kako bi trebalo, celog zivota odvaja kontru od dobosa, OK originalan je ali je vise nego smeasn....
 

Back
Top