frizure

Jao Ciciripi pa ti si još maRi! Evo ti nešto što je meni super, nisi napisala da li je kosa kratka ili duga.
w00tp4.jpg


Stephen Rose

w02dxv.jpg
w02glv.jpg
 
xiaoyu nemoj tako nisam vise mali ,nekada sam bio ciciripic a sada san ciciripi! zure su super,ali nije to za moju kosu.Imam kratku cupavu kosu sa loknicama i 2 duga pramena napred.aj sad da te vidim.
 
E, Ciciripi, izbegavaj one sa vezanom polovinom kose, a ostatkom koji je pušten :?
Preporučujem ti neku ludačku, skroz raščupanu, ali na onako "uređen način", mada je pitanje da li ti stoji. To je za uzanu haljinu, ili "fensi", belu košulju... Morali bismo da ti vidimo sliku :)
Ili, ako nosiš odelo, onda skupljena kosa, druga ti je opsija "doktorska" frizura (zalizana iza ušiju, skroz ravna)... Tako nešto...
 
mammy osisaj se ako vec volis kratku kosu.Moja keva nikako da prezali sto sam osisala svoju'divnu dugu kosicu',ali ovako mi je 100 puta bolje,nijednom se nisam pokajala!
 
Čupavo, čupavooo:-D
Super mi je čupavo, ali da onda ne bude 'šarena' kosa:?
Ili, ako ćeš šarene pramenove, onda bolje da ispeglaš kosicu. Bar je meni bzvz zajedno, nekako mi deluje ''previše'', kao cirkus:|
Ili ako si uvek čupava zaliži je skroz; izgledaće zbog promene otmeno:wink:
 
Joj, kako sam se jednom opekla sa tim pramenovima :?
Ne bih više...
Nego, lepo neko reče, pramenovi i kovrdže, ili bilo šta čupavo, ne idu, baš...
Ali ravna, šatirana kosa, onako... Može da prođe. Sad, što se to meni ne dopada, druga je priča... :)
 
lexo ti se doterujesh?!? pramenovi???!

meni to padalo na um ali cena duplo veca... od shishanja. a i sad bih bila ko tetka. ali shto da ne budem ko tetka! u stvari vec sam ko tetka. mada ima i zgodnih tetki.

e moze i super to shareno da bude na cupavom ali mozda treba bas super da ti urade, mozda ne moze svako to su nijanse vidjala sam one sitne loknaste duze kose sa raznim bojama. da vam kazem.
 
...Ovo je samo jedan od predloga londonskih trend maker-a za ovu sezonu kada su frizure u pitanju - kovrdze i talasi, prirodan, romantican izgled kako kod sisanja/oblikovanja, tako i kod nijansiranja - povratak prirodnim nijansama, diskretni pramenovi sa tkzv. efektom 'sunca u kosi', slobodne, nesputane forme inspirisane romantikom...Mozda posluzi kao inspiracija - varijacije na temu dobrodosle...Srecno i dobar provod!...:)
 
ugadnubaburastem:
...Ovo je samo jedan od predloga londonskih trend maker-a za ovu sezonu kada su frizure u pitanju - kovrdze i talasi, prirodan, romantican izgled kako kod sisanja/oblikovanja, tako i kod nijansiranja - povratak prirodnim nijansama, diskretni pramenovi sa tkzv. efektom 'sunca u kosi', slobodne, nesputane forme inspirisane romantikom...Mozda posluzi kao inspiracija - varijacije na temu dobrodosle...Srecno i dobar provod!...:)


Ova je extra,to super moze da se uradi i sa mojom kosom. :razz: A sto se tice pramenova slazem se da ne izgledaju lepo na kovrdzama!
 
Auu, bre zene, upropastile ste me - ja imam duzu, gustu, crnu, prirodno loknastu, suvu kosu, koja sedi odavno, i kojoj moram da nijansiram pramenove da bi malo te sede manje upadale u oci.
Pa,sad, jeste da ponekad sebi licim na Indiru, al sta cu, jadna, drugo da radim, ajd, pomozite, ako znate.
Da stvar bude gora, imam bleed ten i smedje oci, a kosa mi raste mnogo brzo i farbanjem bih je isusila, pa bi bila ko metla
 
I moja jako brzo raste, ali je negujem i nemam problema sa suvom kosom, a stavljam 12% hidrogen u farbu. Farbaj se u crno ili najtamnije smedje, tu se stavlja 6% hidrogen koji ne isusuje kosu jako
 
Pa u modi du lokne. Mozes da napravis mokre lokne i bez frizera uz pomoc pene.
Kovrdzava kosa izgleda suva kad se samo osusi fenom i to nepravilno bez prethodnog nanosenja neke kreme za kosu ili pene itddddddddddd.
A kad se stavi kg.toga pod uslovom da nema ulja, onda je lepa.
 
carolina 212:
Pa ako samo malo nijansiras kosu, to bas lepo izgleda, ruzni su oni jako kontrastni pramenovi

Pa, jeste, al, koje nijanse bi trebalo da upotrebim da kamufliram sede na tamnoj kosi, koja na krajevima dobija-narocito leti- crvenkastu nijansu od sunca ?
Sad su mi stavili 3 nijanse - kesten, sedu (koja je nije bas seda ispala,nego zuckasta) i, valjda konjak ili bronza, tako nesto, nisam sigurna.
Bas zurka :roll: !
Sreca u nesreci je to sto moj muzic obozava pramenove, a i meni, sve to skupa i ne stoji lose, jer je, u svakom slucaju bolje nego sto je bilo, al opet...
 

Back
Top