Modifikacija kucista???

nid

Aktivan član
Poruka
1.286
Imam Frontier Mon-09A CRNO!!!
Pitanje:
1. Da li neko moze da mi kaze gde mogu da kupim providnu (crnu) stranicu za ovaj model?
2. Da li je neko spreman da mi lepo izreze moju stranicu?

ps: Nabavio sam neonku ali mi je stranica cela bez otvora pa mi se nista ne vidi :)

pozdrav!
 
Prvi odgovor: baci neonku u djubre ako je ona za kompjuter i ako vec planiras da se bavis moddingom uzimaj nesto ozbiljnije osvetljenje za kuciste.
To tvoje kuciste bas i nije zahvalno za modding, ali se moze budziti svasta. Sad zavisi sta si naumio.

Ono sto bih ti ja preporucio je da krenes od kablova za napajanje i njihovim ulepsavanjem.
Znaci uzmi koji metar creva (ne znam tacno kako se zove, ali po meni je najbolje ono rebrasto, kao ljudski grkljan, ni tvrdo ni meko ali se ssavija i tesko puca) i sve kablove od napajanja, IDE i ostale potrpaj u ta creva i uredi da lici na nesto i da ti ne stvara guzvu.
Potrazi neki fin kuler za procesor koji svetluca, ako to ne nadjes uzmi bilo koji, pa ga ofarbaj fluorescentnim bojama, a u kuciste stavi light-show slican nekom u diskoteci, samo da je malo primerenijih dimenzija.
Stranicu naravno moras izrezati i staviti plexiglas ili nesto drugo sto ne gori i sto se ne topi, po mogucnosti izrezi i na tome jednu rupu na sredini za kuler, opet sa svetlima.
To je sto se tice osvetljenja i malo ulepsavanja, ako mislis da izdvojis vise para za to, mogu smisliti jos nesto.
 
Sve je ok sto si rekao ali ja hocu samo stranicu da izrezem ili da kupim drugu providnu !
Ne planiram da dam mnogo para (20E najvise)
Posto nisam nigde nasao novu stranicu ostaje mi samo da izrezem sam ili da kupim novo kuciste......

Koliko bih mogao da dobijem za ovaj moj Frontier sa 400W napajanjem????


Pozdrav!
 

Back
Top