Sonata Arctica

pesme:
victoria's secret,wolf & raven, black sheep, letter to dana,the power of one.

om.album : silence

obozavam ih!
e,da.. Saki iznenadjujes me-bice nesto od tebe :D
 
Konacno da neko otvori i ovu temu !



"Children of Abel, Children of Cain
Can live in harmony, without shame
The keys that I grant thee, The Sacred Land
Are dry desert sand on the palm of your hand
Without the water, the wisdom of past
Will run through your fingers, forgotten so fast
Thus now when I leave you, I'm truly blind
This blindness, this blessing, the hope of mankind..."
 
Izvini Bodom, ali se nisam dobro izrazio.
Ni ja ne slusam te komercijalne bendove.Mislio sam na prave stvari kao sto su Sonata Arctica, Stratovarius, Children of Bodom(oni se podrazumevaju) itd.
A sto se Nightwish-a tice, nemam nista protiv njihove muzike(cak mi se i svidja), nego mi ona "princeza" Tarja pici po zivcima kad god je vidim. :mad:
 
Demiourgos:
Izvini Bodom, ali se nisam dobro izrazio.
Ni ja ne slusam te komercijalne bendove.Mislio sam na prave stvari kao sto su Sonata Arctica, Stratovarius, Children of Bodom(oni se podrazumevaju) itd.
A sto se Nightwish-a tice, nemam nista protiv njihove muzike(cak mi se i svidja), nego mi ona "princeza" Tarja pici po zivcima kad god je vidim. :mad:

Ma ,i ja mrzim tarju.... stupid "diva" bitch...jedino dobro kod nje je glas.
al su pesme strava...

skandinavci imaju najbolju muziku 90% toga sto ja slusam dolazi sa skandinavije...

btw jel si cuo norther? ili Kalmah? 2 grupe slicne bodomima...
 
ja sam sutra u beogradu na nekom okupljanju...
steta sto nisi na everdreamers forumu... pa da dodjes i ti.
ma uclani se sad,postuj 5-6 postova i dodjes sutra u 3 (mada ja dolazim u pola 6) kod konja cini mi se... www.everdreamers.net/forum
aj please... posto ne verujem da cu za vreme raspusta da idem opet u bg
 
uf...ja sam sutra vec planirala nesto...ali u to vreme mozda i budem u gradu...mislila sam da sa ortakinjom idem da kupim sutra karte za kd,ali pitanje je da li cu i to stici...
a mislim da sam se davno vec uclanila na taj forum,ali ne znam da li sam ikad postovala,sad cu da vidim...
 

Back
Top