Doslo mi je da zaplacem....

maksvel:
Salo daje velicinu,a jaki misici oblik.
Ima tu prilicno sala.
Bogme tamo gde sam ja teo da ujedem i nije bilo prilicno sala .... mozda malko tj taman kolko treba...
to ne znaci da bi je zenio , samo sam eto imao zelju da je gricnem za guzu .... al nisam bilo me blam ne znam devojku ... a da sam je poznavao ... lako je moglo da se desi .... ono kuc kuc po ramenu ... izvinte jel mogu da vas gricnem za guzu ? juuuuuu ma ja vas nam ... ajd mozete .... JJJAAAOOOOOO sto bi se obradovao :twisted:
 
Captain Jack Sparrow:
Danas sam isao u pekaru da kupim burek ...
Jes' bio skoro u toj pekari?
what.gif
 
Kad god nemam posla u jutro svratim i motam se oko trafike u komsiluku sve kao biram nesto i nosim foto aparat pa su ljudi vec poceli da me gledaju kao da mi nesto fali ili imam viska , al guze nema pa nema .... dobro mozda se i mimoilazimo jel sam poprilicno zauzet ovih zadnjih dana pa eto cim budem imao malo manje posla svracacu da vidim oce li opet da naleti lepa guza ;-)
 
Slušaj, da podelimo jedno moje mišljenje, što bi se reklo, ko braća go.vn.o. ;)
Radi se o tome da bi ja (a, verovatno i jos pola foruma :)) stvarno voleo da vidim oko čega si toliko odlepio.
Dakle, ako je ona baš takav akrep kao što kažeš i ako je na njoj samo dupe gotivno - [size=+2]NEMOJ TO DA JOJ KAŽEŠ NI U LUDILU!!![/size]
Nećeš je nikada uslikati...

Predlog: na'rani je komplimentima, uslikaj je i onda joj reci šta misliš. ;)
Ako uspeš da je uslikaš - sledi nagrada!

Važi?
what.gif


P.S.
- šta li bi ona rekla da zna da o njenom dupetu vodimo ovoliku debatu?
 
oby wan kenoby:
Slušaj, da podelimo jedno moje mišljenje, što bi se reklo, ko braća go.vn.o. ;)
Radi se o tome da bi ja (a, verovatno i jos pola foruma :)) stvarno voleo da vidim oko čega si toliko odlepio.
Dakle, ako je ona baš takav akrep kao što kažeš i ako je na njoj samo dupe gotivno - [size=+2]NEMOJ TO DA JOJ KAŽEŠ NI U LUDILU!!![/size]
Nećeš je nikada uslikati...

Predlog: na'rani je komplimentima, uslikaj je i onda joj reci šta misliš. ;)
Ako uspeš da je uslikaš - sledi nagrada!

Važi?
what.gif


P.S.
- šta li bi ona rekla da zna da o njenom dupetu vodimo ovoliku debatu?
Pazi pile je u stvari prosecne face i nije uopste lose gradjena ....i da ima stvarno lepu kosu onako do kraja plecja i reklo bi se neka fina ribica ne deluje obrazeno a cini mi se nije ni neka zatucana onako da sam je samo pogledao spreda nebi se okrenuo za njom i tu bi napravio ogromnu gresku ...
Ama uslikacu ja nju , mora da leti pre ili kasnije , jedino ako je bila kod nekog u gostima ili prolazu , mada ja se iskreno nadam da nije .... A i ta pekara je zaista jako prometna i uvek je red , a cesto i izvan pekare tako da ja stalno pogledam da vidim nije li u redu i kad je budem video cak i ako nemam aparat sa sobom trk do kuce i imam velike sanse da je ovekovecim!
Za pocetak videcu ako naletim na neku slicnu guzu na netu odma kachim slichicu na ( nadam se ) opste zadovoljstvo! :-D
 
cLick - OR - Die:
Idem danas iza nekih klinki i ne mogu da ne primetim kolika su toj deci dupeta. Tu su negde sirote oko 1-2 razreda gimnazije. Svakim danom sve vi$e lichimo na amere. $ta ce gre$ne da rade kada napune 20 i neku, a da ne pominjem 40 i kusur. Pa to ce moci da se vozi samo kombijem :)
Tako da razumem Jackovo ushicenje predivno izvajanom guzom. Mnogo je tezhe u Srbiji u dana$nje vreme videti lepu guzu nego lepu devojku. Lepote imamo, a i sa guzicom smo najochiglednije u velikom suficitu :lol: Devojke! Na vezhbanje i zatezanje guze.. odma!
Kako dodje lepo vreme, grad se napuni strava ribama :-D
Onda dodje jos lepse vreme, odem na Adu, kad tamo - nigde dobre ribe! :cry:
Ne mogu da sakriju rezervne delove u kupace, moraju da ih ostave u kuci (pretpostavljam da im sobe tad lice na auto otpade), pa pokazuju ono sto imaju, a to je jadno :-( :-(
80% mojih ispisnica danas u 40-tim pet puta bolje izgleda nego 80% tinejdzerki.
Da sam nastavnik fizickog, ne bih ih pustao da prodju godinu!
 
hanibaI77:
zapravo sam htela da ti kazem da ne kakis :lol:
je l lepota pod moranje?
Nije lepota pod moranje, lutko. Nisam ni pricao o lepoti, nego o bezobrazluku i nekulturi, jer sam uveren da je bezobrazno i nekulturno dozvoliti sebi da se pretvoris u pihtije, pogotovo u ranoj mladosti. Zgrazavamo se kad u busu neki matorac zasmrdi na beli luk i znoj, a zar ne treba da se zgrazavamo kad vidimo da je neko oprao zube, mirise na kilometar, a na dva kilometra se vidi da je to jedino sto je uradio za svoje zdravlje?
Popricaj malo sa takvima, videces svu istinitost one maksime "u zdravom telu zdrav duh" - sve bre depresivci, lenstine i pesimisti, jedino resenje zivotnih problema im je da im neko nesto pokloni!
Izgovori su jos bolji: skupi treninzi, losi termini istih, nema vremena (spanska serija je bas tad), da ne nabrajam. Niko nema odgovor na pitanje zasto ne ode da trci po najblizoj livadi :shock:
Imamo poplavu instant sredstava za mrsavljenje, za gojenje, za kosu, nokte itd. a ispred zgrada je sve manje dece koja jurcaju za loptom ili skacu preko lastisa.

Zato, kad vidim dobru guzu, zagledam se u nju kao u Mona Lizu. Kao i postavljacu ove teme dodje mi da je stipnem, gricnem, cmoknem. A i vlasnica takve guze zasluzuje veliki cmok, ne zato sto ima dobru guzu, nego zato sto zasluzuje postovanje kao osoba koja postuje sama sebe!
Jel` kakim?
Mozda... 8)

Zivele devojke sa dobrim guzama!!!
 
Captain Jack Sparrow:
Ljudi moji nije stvar u pekari i bureku nego u u guzi .... mmmmmmmm ma batalio bi i burek samo da mogu da gricnem tako lepu guzu .... vidi se da devojka vezba nesto sva je ko struna , al za mene mnogo mlada bar duplo mladja .... sada da sam ja neki parajlija , mada i da jesam kako da spopadam devojku od svojih 20-23 godina kad sam skoro duplo stariji ( ili mozda i jesam ) od nje ma neide to .... al da sam zabalavio jesam , pogotovu sto neko rece danas ove klinke izgledaju ko krofne a furaju se kao da im zlatnici ispadaju kad malko potrce , a drago kamenje kad skoce :roll: vidi se da samo sede i vezbaju kako da se foliraju .... i onda kad vidis nesto tako dobro pa kako da ti ne podju balice :shock: :twisted: :-D
Dakle jeste li i vi skoro videli neku tako zamamnu zensku pozadinu ( o sisicama necu da pricam jel sada svaka treca ide na korekcije ) al pravu ( ova je bila prava nacisto!) :grin:


A koliko je ruznjikava? Missim, jel bi mogo da je ljubis? To missim, jel se zaboravi guza kad se pogleda lice, il se zaboravi lice kad se pogleda guza...
 
Captain Jack Sparrow:
Pazi pile je u stvari prosecne face i nije uopste lose gradjena ....i da ima stvarno lepu kosu onako do kraja plecja i reklo bi se neka fina ribica ne deluje obrazeno a cini mi se nije ni neka zatucana onako da sam je samo pogledao spreda nebi se okrenuo za njom i tu bi napravio ogromnu gresku ...
Ama uslikacu ja nju , mora da leti pre ili kasnije , jedino ako je bila kod nekog u gostima ili prolazu , mada ja se iskreno nadam da nije .... A i ta pekara je zaista jako prometna i uvek je red , a cesto i izvan pekare tako da ja stalno pogledam da vidim nije li u redu i kad je budem video cak i ako nemam aparat sa sobom trk do kuce i imam velike sanse da je ovekovecim!
Za pocetak videcu ako naletim na neku slicnu guzu na netu odma kachim slichicu na ( nadam se ) opste zadovoljstvo! :-D


Ja mislim da si ti to uobrazio... :D
 

Back
Top