Da li da ga prevarim?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

topmodelsica

Elita
Poruka
19.277
Da li da prevarim decka sa jednim malim iz komsiluka sa kojim to nece biti nista ozbiljno, samo malo seksa, mnogo mi se svidja taj decko ali samo fizicki? A sa deckom mojim Misom imam mnogo toga sto nas spaja i nikad nas nece rastaviti nesto kao sto je prevarica.
 
topmodelsica:
Da li da prevarim decka sa jednim deckom sa kojim to nece biti nista ozbiljno, samo malo seksa, mnogo mi se svidja taj decko ali samo fizicki? A sa deckom mojim Misom imam mnogo toga sto nas spaja i nikad nas nece rastaviti nesto kao sto je prevarica.


.... :lol: :lol: :lol: koji si ti debil od devojke.... :lol: :lol: :lol:
 
topmodelsica:
Da li da prevarim decka sa jednim malim iz komsiluka sa kojim to nece biti nista ozbiljno, samo malo seksa, mnogo mi se svidja taj decko ali samo fizicki? A sa deckom mojim Misom imam mnogo toga sto nas spaja i nikad nas nece rastaviti nesto kao sto je prevarica.


naravno ako ti se kara sa njim karaj se i ne samo sa malim iz komsiluka nego sa svakim...niko ne mora da zna :twisted:
 
Ako ga voli$ nece$ ga prevariti.
Ali ti ipak svesno zeli$ da ga vara$,
ako ga prevari$ i on to nekada sazna,
onda nemoj da cmizdri$ i kuka$ pa kaze$ da si se zeznula.
da ti je zao i da se kaje$.
Vec trpi posledice,
ma kakve bile.
 
topmodelsica:
Da li da prevarim decka sa jednim malim iz komsiluka sa kojim to nece biti nista ozbiljno, samo malo seksa, mnogo mi se svidja taj decko ali samo fizicki? A sa deckom mojim Misom imam mnogo toga sto nas spaja i nikad nas nece rastaviti nesto kao sto je prevarica.
E ako je taj mali iz komsiluka stidan,a ti si vec srusila "moralnu"dilemu,ostavi ovde broj telefona,neko ce se vec naci.:D
 
topmodelsica:
Da li da prevarim decka sa jednim malim iz komsiluka sa kojim to nece biti nista ozbiljno, samo malo seksa, mnogo mi se svidja taj decko ali samo fizicki? A sa deckom mojim Misom imam mnogo toga sto nas spaja i nikad nas nece rastaviti nesto kao sto je prevarica.
OK, ako mozes da zivis s tim ...
 
Prevari ga lutko, naravno, slikaj se sa malim iz komslikuka i cuvaj slike kako bi kasnije mogla da napakostis Misi...
Ti mali iz komsiluka su lagani za odrzavanje, podnose sve i svasta a daju mnogoooooooooo.
Uh... ne bih oklevao... navali mala, pokazi mu ko je glavni. Ipak si ti modelsica... oseca se to, tvoji postovi mirisu na modelsicu, ne mozes to sakriti taman promenila nick jos koji put.
 
topmodelsica:
Da li da prevarim decka sa jednim malim iz komsiluka sa kojim to nece biti nista ozbiljno, samo malo seksa, mnogo mi se svidja taj decko ali samo fizicki? A sa deckom mojim Misom imam mnogo toga sto nas spaja i nikad nas nece rastaviti nesto kao sto je prevarica.


Mazni se s njim. Sta cekas? To o cemu ti pricas nije prevara. To je isto kao kad bi svaki dan jeo sladoled od vanile i jedan dan presao na cokoladu. To je samo ispunjenje zelje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top