desna ruka i celo

zasto jednostavno chip ne ubace u pirinac
verovatno ce neki dospeti u ruku
jednom kad sam grasak jedno zrno mi iskocilo iz oka
ma chudo jedno
a sta se desi kad mi ubace chip
postajem robot?
nisam ja tvoj seksi robot
 
@peruzzi dušo banei to što kaže zezajući se je daleko pametnije od mnogih stvari koje se daju pročitati od tobože smrtno ozbiljnoh forumaša na tobož važnim ozbiljnim podforumima...recimo politici...
ne bih da uvredim nikoga ali tako je...
 
Bila je jedna firma,imena se ne secam koja je prodavala cipove a koje je vlasnik neki klinac programer koja je pravila cipove jos pre nekolio godina ako ne i vise a pronasao sam podatke o njima cini mi se na forumu pravoslavnog crkvenog sajta

www.bsn.org.yu

Bila je i davana afera oko cipa koji"ne radi" a za koji kada dozvolite ugradnju dobijate 250 dolara(toga vise nema ali ce verovatno biti jer ce crni u poslednjim vremenima sve raditi da to prime svi) navodno cisto radi statistike oko prijema takve novotarije kod ljudi!


Ja kazem jos jedan vid totalne kontrole kao i nove licne karte kod nas za koje dadosmo silne milione i prvi ih u svetu uvodima(takvog nivoa "zastite") a nemamo leba da jedemo!

Samo u Boga se uzdajte!
 
kakve veze ima Bog sa ovim....

ako je to greh....onda ne znam sta nije...

nekom se svidja ideja nekom ne...

ali onda treba osuditi korisnike kreditnih kartica, kartice u mobilnim, internet sate...interneta...

ako je bezbolno i bezopasno po samo zdravlje....ebe mi se dal mi stoji u dzepu, u nekom gedzetu ili u saci...

mada...svako ima pravo na misljenje...

poz
 

Back
Top