Zene.. .zena ili muskarac??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

a ovooo?

Početnik
Poruka
17
sta resi...jednostavno neke zene,po meni prave Zene..uzivaju u paznji neznosti..dodiru i... drugih zena.. mmm zar to nije divno??? muskarci su jednostavno nestali,da li to govori da njihova "muskost" i nema tolikog znacaja koliki mu oni pridaju... definitivno da nema...
 
ne razumem...kako je nema...ako umes da uzivas u dodiru zene ako umes da se das zeni onda si prava zena..ako ti je to nesto strasno menjaj lokaciju...ili ok mogu da ti obasnim tako po nesto... pa nisam bas lezbejka...samo volim zene, i po nekog pravog muskarca ali..teko..smucila mi se njihova grubost..:)
 
Ja mislim da ti na neki nacin zelis da racionalizujes i opravdas svoju homosexualnost.....a nemas razloga-to si sto si, i sta kog boli ona stvar o tvom sexualnom zivotu(citaj:zabole te sta Pera ima da kaze na to)
Nije sexualna orjentacija stvar granica u mozgu nego sklonosti koja je predodredjena rodjenjem.....ili to ili je homosexualnost bolest.....a ne bi da ulazim u tu raspravu......svako nek zivi kako zeli.
 
aha sad si mi jasna Carolina jaojj...naravno da i ne ocekujem od zena takvih kao ti koje se jedino bave dijetama i raznim receptima..farbama za kosu i trac partijama da bilo sta drugo i shvataju... ovo nije definitivno tema za tipicne zene... idi tamo deli recepte...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top