Okoravanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
................................................................................................................................................................
 
da pitanje je sta bi ste vi uradili?...kako biste odreagovali?...da jos vas neko i na krstarici indirektno svojim izjavama i ponasanjem pravi budalom...?
...i predstavlja se na drugoj temi kao nevinasce...povraca mi se od toga... :evil:
 
pazi ovako ako joj perverzija viri iz ociju ili sta vec drugo,garant su imali sex! Kako mozes tako da budes sigurna da nisu,drzala si im svecu?

A pozovi je neka se ona ovako javno izjasni na ovu temu?!
 
Nevernik u to:
pazi ovako ako joj perverzija viri iz ociju ili sta vec drugo,garant su imali sex! Kako mozes tako da budes sigurna da nisu,drzala si im svecu?

A pozovi je neka se ona ovako javno izjasni na ovu temu?!

...kad bih ti rekla zasto pouzdano znam da nisu onda bih se stvarno spustila nisko i rekla nesto sto mi je receno u poverenju...ali neka ostane na tome da znam da nisu 100 %
...ona je sad na netu...i to pouzdano znam..ne znam samo sta ceka?
 
Meni je cela tema totalno konfuzna..rekla drugarica, decko dosao, nije, seo, ustao...a nista konkretno!

Bliss, iskuliraj....ako te je razocarala kao osoba, nemas vise sta sa njom da pricas. Raspravi sve sto imas sa svojim deckom, a ako mu stvarno verujes i ako je sve ok medju vama, ne vidim razlog da se uzbudjujes.
 
bilo bi TI najpametnije da TI prestanes da se dzaras s njom preko neta i raspravis u cetiri oka. pa ako izadjete sa neparnim brojem istih, je rasprava zavrsena i uloge definisane. ovakve stvari se sigurno ne resavaju postavljenjem tema na forumu.
ovo je moj skromni doprinos.
 
koliko sam snimila nesto ste se raspravljali na drugim temama jel? bzv
mislim da ne treba da isterujes pravdu ovde na forumu
a ako si htela da postavis odredjeni topic, trebalo je da sacekas malo da se smiris, pa tek onda da lepo formulises pitanje ;)
 
ja bih rekla da ona njega malo muva a da se ti mnogo bacas u nesvest oko "drugarica"...
pocele ste da se cujete svaki dan? ti nju ubacujes u svoje drustvo?
trebalo je da je oladis u startu...
i uopste, ta vrsta histericnih druzenja mi je bezveze...ajd da se skontas sa nekim ali ne ovako - odjednom cujenje svaki dan, najbolje drugarice...to je bas onako nezrelo...
i sta ti pustas nekog koga ne znas najbolje da ti prica o tvom decku, vezi?
to oteras u q odmah...
i ne znam...ja joj bas i ne bih zaboravila to petljanje u startu...
 
ja sam izgleda dosta propustila i nista mi nije jasno, ali @bliss veruj mi da i ne zelim da mi bude jasno...mislim da forum nije mesto za resavanje privatnih razmirica, narocito ako doticna drugarica isto posecuje ovaj forum...ako mozete dalje, mozete, ako ne dovidjenja i ja ne vidim u cemu je problem...............zasto ja moram da znam bilo sta o tome? i bilo ko drugi ovde.......
e sad cu da smaram, ali ne mogu da zaboravim kako je jedna forumasica iznela sadrzaj pp i postavila kao temu........i to mi je bilo bas fuj.....a u ovoj tvojoj prici nam jos samo imena (tj, nikovi) fale....sapunica.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top