MUSKO-ZENSKO PRIJATELJSTVO?

A

asdfgjko

Gost
imam super ortaka vec dugo,super se kapiramo i sve to ali on se u zadnje vreme nekako cudno ponasa,sve kao kroz zezanje ali da nije on u pitanju bila bih sigurna da me muva....a najgore od svega je sto i ja sebe nekad uhvatim u razmisljanju tipa "sta bi bilo kad bi bilo..." kako da znam sta osecam prema njemu i sta on oseca prema meni?strah me je da da cu napraviti veliku gresku ako pokusam nesto,mozda sam samo utripovala da os :? ecam prema njemu nesto vise od prijateljstva,a opet ponekad pomislim da smo mi stvoreni jedno za drugo....necu da ga izgubim,on mi je najbolji prijatelj u zivotu! HELP!!!! :?
 
Joj... Komplikovano...
Secekaj jos neko vreme,posmatraj ga... Gledaj da li ti daje neke znakove da zeli nesto vise... Ako zeli nesto vise,otvori se i ti onda... Ali,ako ne zeli... Cuti... Ne vredi izgubiti najboljeg druga zbog toga... Veza prodje i dodje,drugovi ostaju...
Mada,ni ti nisi ravnodusna,cim ti pomisljas na to da budes sa njim,a ni on,mislim po onome sto si napisala...
Ne znam sta jos da ti kazes,osim srecno... Pazi samo da ne pogresis... :roll:
 
Moja najbolja drugarica ima isti problem sa svojim najboljim drugom. Samo sto su oni odmakli vec malo dalje. Par puta su se tako cak i poljubili u usta i slicno, ali kao sve na bazi prijateljstva. Oni su sami zakljucili da ce se jednog dana sigurno skontati. Da je do njega to bi moglo biti i odmah, a ona se ipak (kao i ti) boji da im se posle toga potpuni ne srusi prijatlejstvo. Mislim da ako ti osecas nesto prema njemu treba da vidis da li i on zaista oseca slicne stvari. Ako je tako budi sa njim. Jel ti kasnije ako to zadrzis u sebi moze biti samo teze. A opet ako to i ne bude neka duga veza, ako vam e prijateljstvo zaista jako ona ne bi trebala da ga pokvari.
 
Imala sam ja jedan takav slucaj ( desio se mojoj drugarici ), samo sto je jedina razlika bila sto je ona znala da se decko lozi na nju - i to je on njoj i rekao i sve...
Pa, i dalje su naj drugovi, mada je njemu tesko, jer se ona ne oseca isto...
A ti razmisli o tome....Znam kako ti je jer sam
i ja tu bila... Najveci sh. je sto ne znas o cemu se tu zapravo radi... Da li je tebi "CEF" da recimo mu sedis u narucju celo vece da gledate filmove, i sl.
drugarske neznosti, ili mozda nesto vise?
Mislim da on treba da zna kako se osecas, ako ne da kazes, onda barem nagovesti.
Mozda ukapira, i mozda budete sledeci ZLATNI PAR
PUNO SRECE! :)
 
Imala sam ja jedan takav slucaj ( desio se mojoj drugarici ), samo sto je jedina razlika bila sto je ona znala da se decko lozi na nju - i to je on njoj i rekao i sve...
Pa, i dalje su naj drugovi, mada je njemu tesko, jer se ona ne oseca isto...
A ti razmisli o tome....Znam kako ti je jer sam
i ja tu bila... Najveci sh. je sto ne znas o cemu se tu zapravo radi... Da li je tebi "CEF" da recimo mu sedis u narucju celo vece da gledate filmove, i sl.
drugarske neznosti, ili mozda nesto vise?
Mislim da on treba da zna kako se osecas, ako ne da kazes, onda barem nagovesti.
Mozda ukapira, i mozda budete sledeci ZLATNI PAR
PUNO SRECE! :)
 
To je jako zeznuta situacija.Mozda te muva a mozda i ne.Mada mislim da te muva.
Muva te kroz zezanje - ispipava teren,posmatra kako reagujes na salu ....
U principu nema herca za start jer se boji da se ne ispali a drugari ste.
 
Sto bi bio idealan? Jel postoji idealan prijatelj? Jel postoji idealno kressivo sa nekim? Jock - onda nemoze ni partner da bude idealan.

A ti mislis to je idealno, ali treba doci do toga? Kako onda izgledaju obichne veze? Zasnovane na kompromisima, jer ste se svidjali jedno drugom, ali ipak je lakse provoditi sate kod najboljeg druga, a ne kod decka? Danas takvih primera kolko oces... Svidjam ti se, svidjas mi se i furamo zajedno, ali meni je sa drustvom i dalje lepse. Jebemliga zasto... pa zato sto ljudi ne veruju da najbolji dugogodisnji drug/drugarica imaju N puta vece sanse da ti postanu partner za ceo zivot, nego da se kockas godinama nabadajuci odokativno ljude dok te jednom MOZDA ne usere da naletish na nesto sto vec godinama imas pored sebe. Thnik 'bout it ;)
 
Tako je. Eto, ja se družim s jednim Nikolom već 10 godina, znam da mu se sviđam, ali sam mu podvukla da ne može ništa više biti između nas jer me jednostavno ne privlači, pa opet funkcionišemo kao drugovi. Hoću da kažem da muško-ženska prijateljstva mogu itekako da opstanu. Inače, imam više drugova nego drugarica, iako sam žensko...
 

Back
Top