Koji smo znak?

Koji smo znak?

  • Ovan

  • Bik

  • Blizanci

  • Rak

  • Lav

  • Devica

  • Vaga

  • Škorpija

  • Vodolija

  • Ribe

  • Strelac


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Groucho Marх

Zainteresovan član
Poruka
230
Jako me zanima kako smo rasporedjeni po astrološkim znacima i koga ovde najviše ima :) A i bilo bi korisno na jednom mestu videti znake članova. Ne morate da odgovarate na temu, ali bi bilo lepo da se 'prijavite'.

Izvinjavam se strelcima i jarčevima, nije bilo mesta :( Ako vas ne mrzi, prijavite se odgovorima na temu, nekome će koristiti... Dok se ne pronadju tehničke mogućnosti za postavljanje dvanaest opcija u anketi.

I bilo bi lepo da ovo barem neko vreme bude lepljiva tema, mada vidim da na svaštari nema takvih tema...
 
Groucho Marх:
Jako me zanima kako smo rasporedjeni po astrološkim znacima i koga ovde najviše ima :) A i bilo bi korisno na jednom mestu videti znake članova. Ne morate da odgovarate na temu, ali bi bilo lepo da se 'prijavite'.

Izvinjavam se strelcima i jarčevima, nije bilo mesta :( Ako vas ne mrzi, prijavite se odgovorima na temu, nekome će koristiti... Dok se ne pronadju tehničke mogućnosti za postavljanje dvanaest opcija u anketi.

I bilo bi lepo da ovo barem neko vreme bude lepljiva tema, mada vidim da na svaštari nema takvih tema...


Postavi ANKETU, tako ćemo najbolje videti koliko ima od koje fele.

Ja sam vodolija/blizanac.
 
spreda strelac odpozadi devica
c007.gif
 
evo, isto kao baraba,.. mozda smo mi ista osoba... mozda smo zamenili mesta... sta ako je baraba batka_mija a batka_mija baraba... ili ako je neko batka_baraba... aaaaaaaaaaaaaaaaa.... ne mogu to da podnesem...
 
Anketa je prebačena sa svaštare jer su rekli da joj tamo nije mesto a i ne postoji opcija za 'zalepljivanje'. A ovde nema ko da je zalepi osim administrator.

U ovom trenutku temu je videlo 132 člana a samo 21 je glasalo. Pa slobodno se prijavite, neće kruna sa glave da vam spadne :) A i nije valjda neka tajna...
 

Back
Top