Koji deo novina najvishe volite?

andja_stay_cool:
prvo citulje, da vidim da li neko lep umro, malo budem tuzna zbog nacinjene stete. . a onda krecem u potragu sa babama koje imaju smesnu frizuru i chichama sa urnebesnim brkovima...vristim od smeha..a svi ostali me gledaju popreko i cokcu....xa,xa....

Smešno ukyrac...
Uzmi u obzir da su te babe imale kozna kolko godina i ti imaš tolko godina kolko imaš ida:
1) te babe su možda u tvojim godinama izgledale bolje nego ti
2) ćeš u njihovim godinama možda izlgledati i gore od njih
3) su ti ljudi umrli... zamisli dase neko posle tako smeje tvojoj majci... il možda tebi...
 
sve čitam. Kad mi padnu šaka novine, ne malaksavam dok sve ne pogledam (samo kad je reč o političkim prepucavanjima, to proćčitam nalsov i podnalsov i...eto, ko će to da čita). Čak i oglase gledam! :lol: Ma sve me interesuje 8) Vikendom bar dvoje troje dnevnih novina izlistam - Politika, Novosti, Blic...a to su samo dnevne. Usput i magazine, i novine na netu.
 
sve sem čitulja :lol: to mi je stvaarno bedak....mislim, taj kontekst smeha dok listam ko je sve umro, TO mi je bedak. Ne to što ljudi umiru, to mi je ok, mislim umiru svaki dan, a NE MORAM ni ja baš sve da znam :lol: Ako znam, nije mi smešno. Ako se ne zabavljam dok čitam novine, yebo novine :lol: Itd...

Inače, kapiram i da je smeh prirodna reakcija /odbrambena/ na tu količinu smrti na stranicama novina....mladost se brani tako, ja se branim tako što ih ne listam uopšte (sem kad očekujem posledje pozdrave Miloševiću, ili Arkanu ili tako nešto....). Zašto bi čovek pri zdravoj svesti listao čitulje? U te svrhe mogu da se gledaju npr. horori....nije mi jasno, ali ni ne mora da mi bude jasno. :roll: Valjda.
 
Aaaa, ja sam izdresiran od malih nogu na čitanje novina.
Deda je krivac. Kako sam ovladao čitalačkom veštinom, ujutru sam člitao prve dve ili tri strane Politike i posle smo o tome diskutovali..to sve pre škole, fin sistem za razmišljanje memorije i otkrivanje pojmova.
Dakle, ostala mi je navika da čitam prve novinske strane, a onda i kulturu, naravno društvo, ekonomiju, ako nije smaračka.. Jedno vreme sam čitao oglase redovno u novinama, to me je zabavljalo kao da čitam dijagn ozu jednog naroda. Ovo, gore da sve rubrike pročitam - to nije tačno, meračim ih po naslovu, podnaslovu i anterfleu, ako ima...

Postoji ona teza da žene čitaju novine od poslenje strane, ili kada im daš jednus tranicu, nikad ne pročitaju uvodne, prve tekstove, uvek im pogled ide ka dole.... Proverite : )
 
pa recimo da chitam blic il novosti..qpuje kolega na poslu novosti pa njih malo vishe chitam...par puta sam naleteo na nacional il qrir i bacio peglu...ono je stvarno smetje...

daklem..politiq preletim ne prochitam ni naslove...onda svet...e tu prochitam obichno sve...hroniq preletim..onda qltura tu ponekad neshto prochitam...ako imam vremena onda poneki feljton...ako je neshto zanimljivo u regionima al to retko...pri kraju ono kao zhute strane tu ako neletim na neshto gotivno...al retko poshto objavljuju mahom bajagu i slichan sljam...i tako...

da inache strip obavezno...mislim stripove i qpujem novine slabo...
 

Back
Top