Pomozite sirotom joci

jovan24

Zainteresovan član
Poruka
141
Sutra hocu da pitam jednu devojku da izadjemo, pa posto sam do sad dobijao samo pedale treba mi mala podrska u vezi ovoga. Malo u vezi nje...pa znam je onako iz vidjenja jedno godinu dana, otprilike smo na cao/cao, nisam mnogo pricljiv u njenom prisustvu jezik mi se stegne a kolena klecaju... To dovoljno govori u kakvom sam stanju, probacu sutra da zaboravim sve te pedale i nisko samopouzdanje i pokusacu da se ponasam ko da sam normalan.

Pa sad eto recite sve sto imate ovde, sta da radim a sta ne, kako da je pitam a da ne ukakim stvar, ili jos bolje kako da je NE pitam da ne bih ukakio posto netrazim da mi neko izdiktira sta da kazem to je na meni... samo nemojte ono "budi opusten i ono sto jesi" nego nesto konkretno ako moze

i ova tema posle ove veceri neka se slobodno brise
 
radi sve ono shto mislish da ne treba da radish..ponashaj se kao prava mushka skotina..glumi nezainteresovanost..malo psuj..pljuj..brishi nos rukavom..cheshaj mooda..ali ne stavljaj joj do znanja da ti se svidja..guska ce odmah da digne nos i ode mast u propast..
 
Krenes neobavezan razgovor o BILO kojoj temi.Nisi reko odakle se znate.I gde to mislis da izvedes.Nadam se ne direkt sa ulice dodjes i pitas hocemo na kafu.Nadjes neki izgovor za tu kafu,tipa evo ja bas krenuo bla bla hoces samnom i te glupe fore.I tako.
Slomi nogu ;)
 
Ajde donekle sam razumeo ovo sto si zeleo da ti se kaze, ali sam kraj je sve ostalo zabetonirao.
Ne znam sta hocu da mi kazete ali znam sta necu pa mi vi ipak recite nesto. Tako sam to negde shvatio... ;)

ona kaze da sam njen prolecni dan
kao pcela letim, kao pcela ubadam
njene male usne zuti su maslacak
prolecni je dna dovoljno dugacak

voleo bih andjele nesto da je jasno
ovogo ovde savrseno zabole za racko
za brda i doline, za reke i planine
pogotovo ga zabole da l' je stiglo prolece

udjes, izadjes i gotovo
 
Devilishgirl, vec sam glumio dovoljno dugo ne zainteresovanost. Retko je i vidjam al znam da cu je sutra videti pa bi eto da probam.

latica, znam je sa faxa, mislim da je ukapirala sta mislim o njoj samo nije svesna koliko je to intenzivno osecanje...

i tako.... jos neko?
 
Pa mi nista drugo nego tebi pomazemo... :lol:
Prvo pricaj malo izokola, ispitaj teren... obavezno ispitaj bracno stanje i jel ima tipa... pa tek onda pitas... Tako se ja "onomad" spremao da pitam jednu... kad ono ima dete od par godina :roll: , a 83 bese... Sve dobre su zauzete...
I mislim da si vec postavljao temu kako pitati...
 
Pa sa ortakom i zamolis neku ortakinju koja je dobra s njom kad krenete kao na pauzu da joj vikne "E ajd s nama na kafu nismo pricale 100 godina!" i ti kao usput popricas s njom ,pa je onda pozoves nasamo.
 
Dajte da iskoristimo ovu temu i pomognemo onim ljudima po Srbiji koji su ostali bez kuca zbog klizista. Ko sisa Jocu, on ce se vec snaci, kad nije hteo da ostavi broj racuna. U ostalom, ima krov na dlavom, ne spava u vodi... vec iz ciste dosadi izmislje i komplikuje jednostavne stvari.
 
Dobro ako ocete da se zajebavate na moj racun ja nemam nista protiv ali izvol'te pa otvorite posebnu temu. Meni vasa novcana pomoc ne treba, hvala prosledite crvenom krstu i deci u tirsovoj.

Kako izgledam? Nemam pojma, sebi lose drugima valjda normalno cim me s vremena na vreme pitaju jel imam devojku. Malo sam s*ao tu i tamo po forumu ali tako se generalno osecam sticajem raznih okolnosti. Valjda sam se uvek nasao u pogresno vreme na pogresnom trenutku. Izgleda sam malo poceo da posustajem i u razmisljanju a i godine me stizu.

Eto malo iskrenosti za promenu...To sve vise nije vazno, ovo su mi mozda poslednje poruke ovde jer od sutra mi zavisi mnogo toga.
 
... :)...kad sam videla temu pomislila sam da se radi delfinu joci.... :D ...ali vidim ovde su ozbiljne stvari po sredi... :)
..moje misljenje je da si pogresio u startu sto si je kulirao...trebao si joj prici prijateljski...onako potpuno bezopasno..pa je vremenom osvajaj...
...ovako ti je mac sa 2 ostrice ili ces dobiti odmah...ili neces uopste....good luck...
 

Back
Top