Pipanje u gradskom...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SumiTara

Ističe se
Poruka
2.145
Ne vozim se vise GSP-om, ali bilo ga je i previse do pre tri god.

Sigurna sam da su sve zene imale slicna iskustva.
Matori, ruzni, prljavi, smrdljivi muskarci u pokusaju da prilepe svoje telo
uz vas. Nisu po pravilu svi nakaze, ali takvi se pamte.

1. Sta su sve pokusali i kako ste reagovali...?
2. Da li su drugaciji standardi ako uz vas, u guzvi, stoji privlacan mladic?

Za muskarce: Da li to radite- pipate devojke u busu ( ne kazem da ste ruzni, prljavi i smrdljivi)?
 
bilo je tako neshto ovdi...

nisam reagovala, nisu bili matori, smrdljivi..ali desilo se jednom da je bilo chak prijatno, ma kakvi prijatno..divno..dok sam apstinirala tada vec duze vreme, i neki mali iza mene kao guzvaa..a reagovala je..ona...bash sam pedofilchina..
a sad samo gledaju, ok kad ne bulji, u suprotnom mi dodje da mu nabijem prst u oko..i aj' kao mushko, testosteron radi svoje, ali baba ili neka glupa guska..brez komentara..neshto bi tela..
 
SumiTara:
Ne vozim se vise GSP-om, ali bilo ga je i previse do pre tri god.

Sigurna sam da su sve zene imale slicna iskustva.
Matori, ruzni, prljavi, smrdljivi muskarci u pokusaju da prilepe svoje telo
uz vas. Nisu po pravilu svi nakaze, ali takvi se pamte.

1. Sta su sve pokusali i kako ste reagovali...?
2. Da li su drugaciji standardi ako uz vas, u guzvi, stoji privlacan mladic?

Za muskarce: Da li to radite- pipate devojke u busu ( ne kazem da ste ruzni, prljavi i smrdljivi)?


ja? nikada RUKOM nisam pipnuo u gradskom ni jednu zadnjicu , prednjicu.Odvratno mi je da to radim rukom.
 
Njah nije tako prijatno kad ti se prilepi odvratni matori perverznjak,koji moze deda da ti bude,a usput je bus polu prazan,i posle se kajes sto se nisi izdrala na njega da svi cuju i vide jer ne bi za 2 min vec spopadao drugu devojku
 
E, dobra stara vremena... :lol:
Joj, bre, šta je tih prljavih, matorih bilo, uh uh :x
Ali više mi se ne dešava, valjda se omatorilo, oni diraju ili mnogo mlade devojke, ili žene preko 40...
Mislim da smo mi suviše "opasne" za to :lol:
Mislim, moje godište... :P
 
latica:
Njah nije tako prijatno kad ti se prilepi odvratni matori perverznjak,koji moze deda da ti bude,a usput je bus polu prazan,i posle se kajes sto se nisi izdrala na njega da svi cuju i vide jer ne bi za 2 min vec spopadao drugu devojku
Ahaha, jednom sam se izdrala na nekog koji ga je vitlao preda mnom, sutradan sedi on iza mene i spopada neku drugu, a ja čujem samo nju: "Makni se od mene, izbošću te!" :lol:
Joj, užas...
 
SumiTara:
Ne vozim se vise GSP-om, ali bilo ga je i previse do pre tri god.

Sigurna sam da su sve zene imale slicna iskustva.
Matori, ruzni, prljavi, smrdljivi muskarci u pokusaju da prilepe svoje telo
uz vas. Nisu po pravilu svi nakaze, ali takvi se pamte.

1. Sta su sve pokusali i kako ste reagovali...?
2. Da li su drugaciji standardi ako uz vas, u guzvi, stoji privlacan mladic?

Za muskarce: Da li to radite- pipate devojke u busu ( ne kazem da ste ruzni, prljavi i smrdljivi)?
Pitanje za zene: Zasto one pipkaju muskarce po busevima? Zaste se namerno guze i izgurivaju jedna drugu da dodju ispred tebe? I zasto se guraju ispred tipa u PRAZNOM busu?
Misim nije da mi smeta cak sta vise bude i prijatno... vreme brze prodje, a to sto vi pricate da su muskarci manijaci i da smrde me bas nervira...
Ne vozim se vise busom...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top