kako se (ne) prave bebe...

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Zanima me bas da cujem od mladjih forumasa ovde kako se razgovara na temu "dobicemo bebu" Posto je sex tako sladak i tako potreban da li ste opusteni i ne mislite puno o tome da li ste je napravili ili se prethodno dobro osigurate da do toga nikako ne sme doci...Mislim da bez obzira zeli li se dete ili ne nijednoj zeni nije svejedno kad joj partner nedvosmisleno stavi do znanja da se ne sali sa tim, da mu dete na pamet ne pada...Neki muskarci mozda i prizeljkuju da se to desi ali su sa partnerkom koja to ne zeli ...moze li to da pokvari dozivljaj...
 
jagodica:
9 !!! i ne znas kojih !
tj, mozda mozesh da znas, ali mora da se precizno belezi, shto je mozhda sumnjivo!

DA DA i da bi zatrudnela potreban uslov je da se posle sexa okrene naglavachke


...zavisi od pokretljivosti sprem.,...sta mora da se belezi sad cu ja pitati ribu-e jesi plodna ili nisi ?jel si tamba ili si lamba?hahaha,kakva kontracepcija da vam brkovi porastu...muskarac mora da pazi ... ako ne poznajete dovoljno onoga sa kim se karate onda ce vam trebati kontracep.sredstva ;)
 
Lexa:
Jbt, Pero, pa ti ne znaš da ih donose rode :shock:
Ko je tabi predavao biologiju :roll:
E, dobra je ovo tema, kontrira mnogim prethodnim, baš me interesuju odgovori...
Ma totalno sam neupucen u tu tematiku... :lol: Cak bre neznam ni da saopstim nekoj da hocu da je/me poljubi, a ne nesto o bebama... :lol: Al da mastam i sanjam nesto to umem... :lol:
Moram da savladam to gradivo... :wink:
 
Nevernik u to:
Kondom ne koristim sa devojkom,pa sta bude bude! Ne bezim od odgovrnosti!Imam potpuno poverenje u svoju devojku i ako se desi da bude trudna prihvatam to!Mladi smo,pa i gresimo,ali cim se to radi,to je ipak plod Ljubavi!!!

:shock: :shock: :shock: kakve veze poverenje u devojku ima sa trudnocom? :shock:


rei_zulu:
ne koristim kondom...samo malo koncentracije i nema razloga za strah
p.s.ne moze zena tako lako da zatrudni,zavisi od plodnih dana,svega par u mesecu

:shock:

jel se vi zezate? :confused: :shock: malo koncentracije,i sta ti bog da? :shock: :lol: :lol: :lol: :shock:

a higijena,sigurnost?

i jos se ja cudim sto ima tako mnogo premladih ljudi sa decom...:roll:
 
Mislim da bez obzira zeli li se dete ili ne nijednoj zeni nije svejedno kad joj partner nedvosmisleno stavi do znanja da se ne sali sa tim, da mu dete na pamet ne pada...


Мени ово није јасно....ако ни она не жели дете...шта има да је погађа кад јој он то исто каже?
 
Petar_Pan:
Ma totalno sam neupucen u tu tematiku... Cak bre neznam ni da saopstim nekoj da hocu da je/me poljubi, a ne nesto o bebama... Al da mastam i sanjam nesto to umem...
Petar_Pan:
Moram da savladam to gradivo...

krvolok:
Ispravno !!! Zato i služi INTERNET !!!

Petar_Pan:
A cemu tebi sluzi internet? Naravno da nije krivo... ko ljudima u godinama... sa sve celavim glavama i velikim stomacinama... E zato takvima sluzi internet... da se moze neki takav prikazati kao popularan... "internet je cudo"...
... naprimer : k'o KONAN, a ?!? :lol:
 

Back
Top