SPETAKLI !!!!!!

Ko ide dalje?

  • Milan

  • Barcelona


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Terror Techa

Ističe se
Poruka
2.291
Naravno, rec je o utakmici Milan - Barcelona!!!
Tema o LS vec postoji, ali ako ovo ne zasluzuje temu za sebe, onda ne znam sta zasluzuje!!!
A turio sam i anketu, posto je ova utakmica sigurno podelila sve pripadnike ovog foruma!
 
Nameravao sam da dam neki komentar, ali cu se umesto toga posluziti citatom Starogrckog filozofa, jednim od najbrilijantnijih umova svog vremena...

Da, u pitanju je vlada_susa :lol:

veceras se menja grcka mitologija... pokazuje se da najbolja borba ikad vidjena nije bila borba davida protiv golijata... veceras je borba golijata protiv golijata... ronaldinjo protiv kake... prijatelji i zemljaci ali veceras na terenu zakleti neprijatelji... sevcenko protiv etoa... fantasticni strelci, fantasticni ljudi, fantasticni fudbaleri... rajkard protiv ancelotija... dva bivsa saigraca, osvojili sve sto se osvojiti da... dva neprocenjiva uma ciji se rad moze uporediti jedino sa radom najfinijih i najpreciznijih svajcarskih satova... dva tima koja svojom snagom zasluzuju da budu prvaci univerzuma... da li je to finale pre finala... da li je neki od strucnjaka smislio iznenadjenje za svog protivnika..o, ljudi moji... veceras se pise istorija..

Nadam se da se ne ljutis...

By the way...odlican komentar!!!
 
SVE JE TO U REDU ALI OVO NIJE MOJ KOMENTAR
Au, al sam se ja zajebao!
E, sad se nadam da se ne ljutis :lol:
To je batka_mijino delo...
Onda
action-smiley-033.gif
za batku...
 
ko ce proci
nebitno
nek igraju dobar fudbal
to je najbitnije...
vi niste svesni kol'ko sam ja cekao ovu tekmu...
dva kluba koja ubedljivo najvise volim...(Milan malo vise)...
Barca ove sezone igra ubedljivije, to moram da priznam, ali mislim da Milan ima jedno iskustvo, koje Barca nema!

Bane, welcome back
tacno na vreme si stigo
 
Mnogo bih lakse disao kad bi igrali Mesi, Larson, Xavi. Stvarno su mnogo jaki igraci, korisni, standardni prvotimci,. bas steta zbog povreda. Milan je tvrd, nezgodan, svasta je moguce ali valjda ce Barca biti najbolja kad je najteze.
ja mislim X, a nadam se 2 !
schal.gif
schal.gif
schal.gif


FORCA BARCA
 
E kako mi je drago!
Ova Barca je bukvalno pokidala Milan! Ronaldinjo je pobacao i Gatusa i Prila ma sve!... stvarno igraju NAJLEPSI fudbal i pobedjuju! Barca je zasluzeno pobedila i pokazala da je bolja od Milana! Svaka joj cast!
 
Tot el camp
és un clam
som la gent blau-grana
tant se val d'on venim
si del sud o del nord,
ara estem d'acord, estem d'acord,
una bandera ens agermana.
Blau-grana al vent,
un crit valent,
tenim un nom
el sap tothom:
Barça, Barça, Barça !!!
Jugadors
seguidors
tots units fem força;
són molts anys plens d'afanys
són molts gols que hem cridat,
i s'ha demostrat, s'ha demostrat,
que mai ningú ens podrà tòrcer.
Blau-grana al vent,
un crit valent,
tenim un nom
el sap tothom:
Barça, Barça, Barça !!!

BLAUGRANA
 
Jedno veliko Sranje!!!
Gilardino - nula
Sedorf - jos gori
I sad naravno Barca zasluzeno pobedila!!!
Aj mi samo objasnite kako?
Prvo poluvreme:
I Anceloti i Rajkard su izveli manje-vise ocekivanu postavu!!!
S tim sto je Serginho bio pravi potez...
Na levoj su igrali on i Seedorf i potpuno zaustavili Zilija...
A posto je Barcina leva strana mnogo jaca(zbog Ronia) kod Milana su tu igrali Gatuzo i Stam i skoro potpuno neutralisali Ronaldinja( imao je jedan dobar prodor za celo poluvreme)..
Eto se nije video, a ikad jeste, bolje da nije...
Pa dovoljno govori o tome sto je najbolja Barcina prilika bila kada Zili nije ni sutnuo na gol...
 
S druge strane izdvojicu samo najbolje sanse Gile, ****. li mu .uhhh... i Sheve
I mnogo konkretnija igra Milana...
Drugo poluvreme:
Skoro ista prica:
Gila promasuje nesto sto je trebalo da bude mat u 3 poteza
Sheva-Kaka'-Gila...
A kasnije Zili saskoro identicnog mesta sa kog je Gila pogodio stativu, i to mu loptanije odskakala, i nije imao blok, postize gol...
Ostatak znate,...
Jos jednmom se ispostavilo da Barca, ako da gol, utakmica se 95% zavrsavau njihovu korist...
S tim sto je Ambrisini, i njemu je.em sve po spisku, mogao to da promeni...
Sad preostaje jedino da se nadamo, pa skoro cudu na Nou Campu!!
 

Back
Top