HAMMER, BmW, AUDI...

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.151
Mnogi muskarci se hvale kako devojke “padaju” na njihove lepotane i da ih cesto“kupe” na autobuskim stanicama. Devojke ..da li je to tacno..Padate li na njihove automobile u smislu..vozi skup auto,ima lovu..Isto tako ..Muskarci..vasa iskustva..
 
Koji moj neko ima od njegovih kola.A jadnice tipa samo da se jednom provozam u bmw,blaf blaf truc
Bolje zaradite sebi za neka ekstra kola.Bicete ponosne na sebe i 10 puta cete vise voleti svog ljubimca
 
HUmmer kucko, definitivno... ja bih pao, `leba mi...

bg.jpg
 
a, dobro zasto ljudi imaju stereotip da decki koji imaju BMW ili AUDI su pokvareni, hohstapleri koji jure sponzoruse i kupuju sebi devojke???????????? meni ovo stvarno nije jasno, zato sto imam toliko finih drugova koji imaju strava kola pa nisu idioti.....a i izlazila sam s tipovima koji imaju dobra kola, kad sam se ja zaljubljivala u njih nisam gledala u kakav tip auta voze, nego kakav im je karakter.....
 
geisha:
a, dobro zasto ljudi imaju stereotip da decki koji imaju BMW ili AUDI su pokvareni, hohstapleri koji jure sponzoruse i kupuju sebi devojke???????????? meni ovo stvarno nije jasno, zato sto imam toliko finih drugova koji imaju strava kola pa nisu idioti.....a i izlazila sam s tipovima koji imaju dobra kola, kad sam se ja zaljubljivala u njih nisam gledala u kakav tip auta voze, nego kakav im je karakter.....


Istina. Samo obrati paznju di zivis. Kucka zivi u Srbiji. A tamo di ti zivis padaju na Ferrari.
 
@geisha

Zato sto zive u Srbiji i da bi imali takav auto ne odlaze u rudnike, jame... a ovde se tesko zivi, struja, dederdzent, jaja, mast, ulje, telefon... sve to kosta... pa onda droga, a mlad si, hoces da jedes, hoces da j... a to kosta...
 
Na neki čudnovat način me odbija kada saznam da ima previše novca ==> dobra kola, valjda je to neki kompleks, šta li...
Imam, da, predrasude po tom pitanju, jer ljudi mojih godina nisu mogli zaraditi za dobra kola, već voze tatina, ili u još gorem slučaju, tatin poklon... Što nekako odmah pruža i određenu sliku o njegovim osobinama, o tome kako je vaspitan, te kako nije, i slično... :?
 
Ma mozemo mi kenjati do sutra o ovom ili onom. vecina zena padaju na lovu i aute. Samo sto su kod nas nizi kriterijumi za to. Pa padaju na Audi sto i nije neka klasa. On je odlican auto ali nije takav da bi lovio zene.
To je isto kao kad bi svi imali bicikle a ti imas Yugo, bio bi najveca faca.
 
Lexa:
Hajd' sad ti meni rekni, da li voziš dobra kola, a ako nemaš uslove za ista, da li bi sanjao o njima kao o sredstvu privlačenja ženske pažnje, i šta to govori o tebi?
Pa vidite doktore, sve je pocelo u mom detinjstvu kada je moja sestra slucajno ubacila barbiku u moju kutiju sa auticjima... :p

Sto se privlacenja zenske paznje tice, ako mi za to trebaju kola onda mogu odmah da se zadavim bezicnim telefonom... Ali tuzna je istina da postoji koliko hoces riba kojima je bitno da im "decko" vozi dobra kola... Neke to otvoreno priznaju, a druge kenjaju kako im je to plitko i nikada ne bi tako gledale na situaciju a u stvari lazu isto kao i kad lazu sa koliko su tipova spavale...

Onom malobrojnom zenskom ostatku kojima stvarno nije bitno da li im decko vozi avion, kamion ili svemirki brod vec im je bitno da li ih voli i ceni i od njih ocekuje isto skidam kapu... i pozivam ih da se jave meni sirotanu kojem je najbrze prevozno sredstvo bicikl (doduse, ima 21 brzinu, budzen je :p) ali barem imam dobru dusu... :p
 
Uh, dobro je za dušu, na trenutak sam se zabrinula... :P
E, pa čika-Čedo, mo'š se ženiš... Nego, valjda si svestan da su ponuda i potražnja međusobno zavisne, koliko devojaka koje "padaju na kola", toliko momaka koji ih voze iz tačno određenih razloga :shock:
I štob' se neko pretvarao?
Ovde su ili malo starije tete i čike, ili studentska sirotinja, ili ovi retki, mladi koji rade, a koji su, opet, sirotinja...
Nema tak'ih... :wink:
 
Lexa:
Hajd' sad ti meni rekni, da li voziš dobra kola, a ako nemaš uslove za ista, da li bi sanjao o njima kao o sredstvu privlačenja ženske pažnje, i šta to govori o tebi?


Ma da bas ce neko kupit auto da bi privukao zenu. Koji bolesnik. Sta ti mislis da si toliko vazna da bi neko potrosio 8000-9000 eura da bi tebi privukao paznju? :roll:
 

Back
Top