praznik rada

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
ok prvi maj...ranije su komunisti favorizovali taj praznik...dakle nisam neshto vezan za dan rada kao znachajan datum ali taj dan je mahom neradan...u vetjini sluchajeva ljudi se organizuju idu van grada u prirodu...dobro poznat uranak...peq meso rakiju i tako to...dakle nebitno koji je to praznik mislim da je super shto postoji dan na koji ogromna masa ljudi ode u prirodu..sad shto oni tamo idu da jedu i napiju se i nije toliko bitno...ja sa nekim drugarima iz detinjstva s kojima se inache retko vidjam...svaki prvi maj idem na kablar(ovchar kalbar ovo ono)...pechemo meso i sve shto uz to ide...shta vi radite provg maja?...idete li negde u prirodu?...da li ste nekad ishli pa ste prestali?...shta mislite o prvom maju...
 
hm...pa ne znam pitaj gugl...ja sam ovo zamislio kao temu koja propagira druzhenje i prirodu na prvi maaaj...jer tad ljudi uglavnom ne radeeee...ne zanima me pozadina zashto se ne radi...istina je da je u toq dolazak proletja(mislim figurativno druzhe dimidjitju) i sve je lepo i priroda je super i zashto se ljudi ne bi odvalili od hrane i pitja u shumovito-livadskom okruzhenju...dakle idesh ne idesh ishla ne ishla...to pitanje nije na mestu ne postoji dan lenstvovanja...ok s obrzirom chega sve u svetu ima ne bi me chudilo i to...ali ne radi se o tome...foqs foooquuus
 
ne , meni je super (bas bas super) ta ideja o druzenju u prirodi..samo ja bih to malo ceshce , a ne samo na 1.maj...al ako je to sve sto se moze organizovati... ,onda -ziveo 1.maj...a dan odmaranja i kuliranja bi trebalo da postoji - dakle bez njega je prvi maj malo "pretenciozan"...
 
Išla sam na Frušku Goru, iliti neko jezero, joj kako se beše zove ono od prošle godine? :confused:
Prosto je neverovatno koliko mogu da pojedem u šumi :shock:
 
За време бомбардовања нисам био у БГ...и тада сам први пут чуо за чувени уранак...деца из БГ-а су ускраћена за многе ствари...
 
Da, uskraćeni smo za obavljanje fizioloških potreba u šumi...



A zaaaato se oni raduju "Kad gora zazeleni", misle da se tad ništa ne vidi, a i to je prirodni ambijent nekih ljudi. U šumi svaka zverka može da sakrije trag, tako neko misli..

"Liiišćeee peeeeeeevaaaaaaa žalovite pesme. Našega drugara, husinskog rudaraaaa, sahranjuje četa proletera" hahhahah

Za vreme bombardovanja Beograda, zbegovi su u Zvezdarskoj šumi. Prvi maj ću provesti u EU : )
 
Glupom Patku je jedini prozor u svet Reality Show i televizijske sapunice, ponekad odgleda i školski program, misleći da će tako manje biti prepoznat kao šumski čovek.

Mentalnoj sirotinji čak i toponimi predstavljaju predmet opsesije.
Prestonica i sve one žene koje je video na televiziji su svet kojem nikada neće pripadati.
Zato on mrzi smrad ruralnog, životinje koje još uvek hrani, da bi ih na kraju pojeo. I, ma koliko se spirao i pokušavao da ne smrdi, ostaće:
samo Tužni, jadni, iskompleksirani Glupi_Batak

Samo se stoka okuplja u krdima. Povodi su i praznici. Priroda sa tim nema veze. Jedan od stoke iz krda je , kako sam sebe voli da potpiše "T.Patak"...
 
Kanda, Kodza I Nebojsa

Priruda? Priruda!

Vodio sam mala, kuci u Zimbabwe
Rekla mi je nije lepo ovde
Nema brza hrana, nema koka-kola
Ja joj kažem: mala, vidi priruda

Pri-ru-da

Šetamo po priruda, da ti pamet stane
Ovo me podseća na izviđačke dane
Moja mala uživa, jede pomoranja
Šetamo po priruda, pored zbunja ganje

Priruda, mnogo dobro

 
AntunTun:
dakle nebitno koji je to praznik mislim da je super shto postoji dan na koji ogromna masa ljudi ode u prirodu..sad shto oni tamo idu da jedu i napiju se i nije toliko bitno...ja sa nekim drugarima iz detinjstva s kojima se inache retko vidjam...svaki prvi maj idem na kablar(ovchar kalbar ovo ono)...
prvo da pozaokružujem neradne dane, da se ne zbunim. :lol: :lol: :lol:

u prirodu idem kad god stignem, inače.
ako spadnu vode voziću bajs, šta bih drugo.
ne putujem nigde. odmaram od selidbe.
a i doputovali mi kumovi, pa ću sa njima da provedem dosta vremena.
 
HeBePoBaTaH_:
Glupom Patku je jedini prozor u svet Reality Show i televizijske sapunice, ponekad odgleda i školski program, misleći da će tako manje biti prepoznat kao šumski čovek.

Mentalnoj sirotinji čak i toponimi predstavljaju predmet opsesije.
Prestonica i sve one žene koje je video na televiziji su svet kojem nikada neće pripadati.
Zato on mrzi smrad ruralnog, životinje koje još uvek hrani, da bi ih na kraju pojeo. I, ma koliko se spirao i pokušavao da ne smrdi, ostaće:
samo Tužni, jadni, iskompleksirani Glupi_Batak

Samo se stoka okuplja u krdima. Povodi su i praznici. Priroda sa tim nema veze. Jedan od stoke iz krda je , kako sam sebe voli da potpiše "T.Patak"...
Stvarno si pozer, čisto da napomenem :P
 
Hahhahahahahah, da, intelektualni forumski konglomerat je rekao svoje.
A o mentalnom zdravlju poređanih, da ne govorimo..Ja bih bio radostan da ste pametniji (čast izuezcima) eh, moja pusta očekivanja...

Nakon Uskrsa čeka me EU, deset dana debelih, slinite koliko volite : )
 
Uuuuuuuuuuuuuuuuu, Vendi čeka EU, na belom konju, uuuuuuuuuuuuu :lol: Ići će crvenim ferarijem, koji ide na vodu i, da, i leti, i ima mogućnost transformisanja u komotnu crvenu sobu sa vodenim krevetom, EU će da sjaha sa belog konja i da mu se pokloni, sve govoreći: "Izvol'te gospodine Vendi, šta vam treba, hoćete li malo srpske musakice i ratluka?"

Evo ti lizalica.
lollypop5sm.jpg

Hajd', lepo se provedi... :wink:
 
QQ, Vendi će da me ispravi u ovom ili onom smislu, da sam napisala jel brez apostrofa i to bi, kanda? E, vidi ono bRez :lol:
Nije pola sata, dva minuta, ali nije mi žao, sve za TEBE o centru Univerzuma :wink:
Joj, bre, kad ti planiraš da sjahaš sa konja, ozbiljno? :rolleyes:
Po svemu sudeći, jesi ga malo više uzjahao, nego uzjašio...
 
Pa vidiš da sam slučajno primetio, taman da odem, kad ono sintaksa mi zapara moje uši nežne...
to je neki nepoznati kvalifikativni prezent, ma ko ga beje.
Hvala još jednom na lizalici.
Postoji i ona luša, znaš da postoji zanimanje bombondžija?..u Gavrila Principa se nalazi neka neugledna radnjica. Kako zaaaabušavam sa poslom, odoh bre da radim.
Ti misliš s neba padaju pare, a? More, dete..idi uči za aprilski..i ti ćeš da jašeš, samo kasnije..bye
 
OK, tatice. Hajd' ćao...
P.S. Mislim da nisi upotrebio dovoljno jakih, stranih izraza u prethodnom tekstu, to da se popravi, pod hitno!
:wink:
Pozeeeeeeer!
 

Back
Top