od'ebi

E ja par puta otvarao takve teme za devojke... al nije mi nikad niko dao neko resenje koje radi... Kad ti se neki idiot nakaci tesko moz da ga skines s vrata...

Ja sam verovao da se sve uvek moze resiti nekom lepom komunikacijom... ali neki su toliki retardi da sa njima prosto ne mozes lepo pricati... :wink: Tako da te razumem u potpunosti... :)
 
Najbolje rešenje. ;) Daš mu do znanja da te ne interesuje. Mada je to kod devojaka teže... Ima muškaraca koji misle da žensko "Ne" znači "Da".
 
iluzionista:
I onda te ipak zainteresuje šta je napisao, skineš ga sa ignore liste i čudom se iščuđavaš. :P :lol:

taman malopre ne mogoh sama sebi da se ischudim shto mi ne pada na pamet da skinem peru sa iste da vidim shta je pisao
pomislih jao eve ga pera, i onda joj shto mi drago shto ne vidim shta je pisao :D

nishta zabavnije od otvaranje stranice na kojoj su iskljuchivo perini postovi samo lines i nishta text
milina

stvarno fala ti krsto za ignor , tek mi je sad svanulo :lol:
 
raindog:
taman malopre ne mogoh sama sebi da se ischudim shto mi ne pada na pamet da skinem peru sa iste da vidim shta je pisao
pomislih jao eve ga pera, i onda joj shto mi drago shto ne vidim shta je pisao :D

nishta zabavnije od otvaranje stranice na kojoj su iskljuchivo perini postovi samo lines i nishta text
milina

stvarno fala ti krsto za ignor , tek mi je sad svanulo :lol:
Koga treba da kresnem da me raindog vecno drzi na ignore? :lol:

Dajte Latici odgovor na temu... :lol:
 
raindog:
taman malopre ne mogoh sama sebi da se ischudim shto mi ne pada na pamet da skinem peru sa iste da vidim shta je pisao
pomislih jao eve ga pera, i onda joj shto mi drago shto ne vidim shta je pisao :D

nishta zabavnije od otvaranje stranice na kojoj su iskljuchivo perini postovi samo lines i nishta text
milina

stvarno fala ti krsto za ignor , tek mi je sad svanulo :lol:

Hoćeš da ga citiram, da se malo "mučiš"? :mrgreen: Znaš... Bez muke nema nauke. :lol:

Šala, bwe. :D Evo ćutim. :roll:
 

Back
Top