od'ebi

Danas me je umalo napao nasrtljivi ćopavi ker... Ja ga gledam i blaženo se smešim, onako nesvesno, kao: "Gle, kučence, siroto, ćopa..." A on potrča onako ćopav i poče da reži i da kezi zube...
Rešila sam ga se ignorisanjem, mada mi je malo falilo da:
1. Vrisnem i potrčim;
2. Posle par sekundi besno se okrenem i šutnem ga iz sve snage...
Ima raznih metoda...
Znam da se psi plaše ljudske veličine, pa ga šmekam, onako, iz visine, prezrivim pogledom... E to nekad pali. I znam da ne sme čovek da im pokaže strah, jer onda još više napadaju...
I tako, bi mi žao što ga nisam bar malo šutnula, ali sve se srećno završilo...
A sa ovim drugim nasrtljivcima nemam problema, mada mislim da bih postupila na sličan način :)
 
ja sam oduvek mislio kako je super da ti se neko tako nabacuje i da te proganja...jaaao pa kome to mozhe biti losheee...e a onda sam i dozhiveo i muka zhiva...mada nisam ono kao u gradu pa dobacuje za stolom il se navrze na neq prichu nebuloznu il neshta...to je privilegija zhena i retko privlachnih mushkaraca koji pohode forume...al me zvala baaaash...i to na poslu da stvar bude josh grdja..."na kraju" sam sqpio testise i reko da nas dvoje nemamo nishta zajednichno te da mi se nimalo ne svidja...bio sam i pomalo grub...i odustala je...mogu samo da zamisljam kako je zhenama super kad im se navrze neka mushkarchina...zato ja i zhelim da promenim pol...
 
hihihihii, ono kao pas iza druge strane prozora, a ti sa chepovima u ushima

i znash sad da se on sad garant pokida od lavezha, a ne chujesh ga :D
super

tako ja sad peru dozhivljavam laje i grebe iza nekog stakla, a na mute :D , pa mi bash zabavno
 
raindog:
hihihihii, ono kao pas iza druge strane prozora, a ti sa chepovima u ushima

i znash sad da se on sad garant pokida od lavezha, a ne chujesh ga :D
super

tako ja sad peru dozhivljavam laje i grebe iza nekog stakla, a na mute :D , pa mi bash zabavno
Sto lazes da sam ti na ignor... Mislim 100 puta dokazano tvoje laganje... Ajd probaj jednom za promenu da budes iskrena... :wink: Zbog tebe neko grebe... :roll: mnoooogo bujna masta...
 
raindog:
hihihihii, ono kao pas iza druge strane prozora, a ti sa chepovima u ushima

i znash sad da se on sad garant pokida od lavezha, a ne chujesh ga :D
super

tako ja sad peru dozhivljavam laje i grebe iza nekog stakla, a na mute :D , pa mi bash zabavno
Ma nije zabavno, skinućeš ga, garant! Tako sam ja Anakina metala na ignore, redovno, ali mi nekako postane dosadno bez nje, a i prođe me bes do jutra :lol:
Fora sa ignorisanjem može da upali jedino ako ti nekoga nagovoriš da te stavi na ignore, jer te onda ne dira :P
Ovako radoznalost pojede :lol:
Mada, mislim da ću krvoloka da ignorišem, on niti me zabavlja, niti provocira, ali smara za medalju. :|
 
Petar_Pan:
Sto lazes da sam ti na ignor... Mislim 100 puta dokazano tvoje laganje... Ajd probaj jednom za promenu da budes iskrena... :wink: Zbog tebe neko grebe... :roll: mnoooogo bujna masta...
Ahaha, nije laganje, nego te mi citiramo, a vidi nas, znaš... To malo kvari ugođaj, evo, ja joj povređujem pravo ignorisanja tebe, upravo ovim citatom :P
 
Pi bre Lexa da nije bilo tebe...:) A sto si tako zla.Di ce ti dusa.Jaoooo di je raindog skidajjjj ga bre sa ignor u suprotnom oce da krese....Apelujem na tvoju humanost
I Lexa bez gluposti se moze.Ebo ti tu zabavu :lol:
 
latica:
Pi bre Lexa da nije bilo tebe...:) A sto si tako zla.Di ce ti dusa.Jaoooo di je raindog skidajjjj ga bre sa ignor u suprotnom oce da krese....Apelujem na tvoju humanost
I Lexa bez gluposti se moze.Ebo ti tu zabavu :lol:
Kakve sad ti imas veze sa mnom i sa raindog? Gledaj tamo kako da ignorises nekog... :lol:
 
uu lexo al si zla :lol:

bilo kod mene par ljudi na ignoru, prvo sinke , pa baso, pa pera, pa josh neko ne secam se ko
al sam ih skinula
nekako mi bilo bez veze kad se chitav topic zametne na neku drugu stranu,a ne znam zbog chega

a sad ovako sa perom bash milina
ionako uvek sam pricha sa sobom, nit vishe ko obraca pazhnju na njega, nit je kome interesantan
tako da nikakva shteta :)

mislim da ima dovoljno gluposti u RL, da bih josh dodatne chitala u VL ako ne moram, tako da...ljudi
evoluirah :lol:
amen to that
 

Back
Top