BEOGRAĐANI U SVETU

u bre betty, ja to stvarno ne mogu citati,
inace, nedavno sam postavila temu o tome kako je zivjeti u bgd-u, pa otici iz njega,
i vjerujte mi, malo je reci da mi nedostaje,
naravno, vracam se stalno, bar jednom mjesecno,
ali...
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry:
:cry:
 
nisi trebala da brises, mozda bi neko i procitao,
nisu svi tako lijeni kao ja...

i dogovoreno, izlazim ranije sa shljake,
pa pravac u trzni centar da zbavim nesto lepo, slatko,
da me podseca na beograd
 
ostavila sam ga na ŽK, tražila ga ona fina koleginica iz Kabineta na temi "Beograđanke" ;) Bez brige, dakle....
meni se danas izmaklo jedno lepo putovanje - u Greciju. :cry: Danajski darovi, i nadrndana sekretarica koja ...uh :neutral: koja je 24 h sastvlala jedno uverenje od 3 rečenice, a putni nalog nije ni napravila za 24h (!!!) i sad je, NARAVNO, kasno :twisted: Btw. a poziv....takođe me nije pozvala telefonom da me obavesti čim je to stiglo, nego je - čekala da dođem (a posla juče preko glave), pa šta sad...mislim a ŠTA JE ONDA HITNO majketigaspalimbrkate???!

Radusja dzabi....bar si sama krojač svoje sudbine ;)
 
Meni ce nedostajati, jer idem u Ameriku da studiram... *shmrc* A mesto u kojem mi je koledz ima 3500 stanovnika... Al dobro, naci ce se neka zabava na kampusu, imaju bazen i terene za sve zivo...
@ Betty - ma, opusti se, uvek ima gore. Zamisli kad su meni na jednom faxu poslali e-mail da im, kao, nisam poslao prijavu i testove na vreme i da zbog toga mogu da izgubim shanse da konkurishem za punu stipendiju! A sve bilo u redu... Ma, majke mile sam hteo da im se nasexam.
@ dzabi - brate, ako plivash u govnima, pozovi vodoinstalatera da ti popravi cevi :D :D A ako nije do tebe, zovi komshije, pa im reci da im curi :) :) U svqkom sluchaju, naravouchenije - ako ne zelish takve probleme, napravi poljski WC i nema da se brinesh :D :D
 
dzabi:
brate, tudje je sranje najgore, ali ja to samo da utesim betty, ne sekiram se ja mnogo oko krupnih stvari, samo oko gluposti. i da, nek bude sestro iduci put, ok?

ma yebo sranye :D
ima teza, nije baš populrana ali je komična: život je more puno govana, a tovje je da plivaš i paziš da ti ne uđu u usta :P :P :P
mislim....samo vi talasajte :lol:
Šala.
Ey, ma ako jednom mesečno dolaziš u Bgd ondaK kanda malko...kopaš po rani? Proredi dolaske (znam da ovo zvuči surovo, ali proncip je, valjda, isti kao i viđanje s sveže raskinutim dečkom! :P ) i - daj sebi šanu da se navikneš (i zavoliš!) taj novi grad! :D
a šopiiiiing....ma i da ne pričam 8) Blago tebi s stranjskom platom! :P
 
marlоn:
Nema ništa lepše nego posle puta po belom svetu sleteti na Surčin.... barem za mene.


Ma jeste lepo, volim ja BG i kad god odem negde, nakon pet dana jedva cekam da se vratim, ali nekada moze biti i traumaticno......
Mislim, kad nakon tog belog sveta dodjes nazad u Srbiju i shvatis gde smo i u kom vremenu izgubljeni.....
 
Betty:
ma yebo sranye :D
ima teza, nije baš populrana ali je komična: život je more puno govana, a tovje je da plivaš i paziš da ti ne uđu u usta :P :P :P
mislim....samo vi talasajte :lol:
Šala.
Ey, ma ako jednom mesečno dolaziš u Bgd ondaK kanda malko...kopaš po rani? Proredi dolaske (znam da ovo zvuči surovo, ali proncip je, valjda, isti kao i viđanje s sveže raskinutim dečkom! :P ) i - daj sebi šanu da se navikneš (i zavoliš!) taj novi grad! :D
a šopiiiiing....ma i da ne pričam 8) Blago tebi s stranjskom platom! :P
uh ta stranjska plata, da bar...
nego sam ja izleda sve promasila, em dolazim stalno u bg, a ne mogu da ostanem,
em se vidjam sa sveze raskinutim deckom,
izgleda sam se zaj....., pa progutala spomenuta g....
 
gradskiotac:
Gde ste sugrađani?
Hajde javite se da vidimo gde nas sve ima,kako vam je?
Nedostaje li vam Beograd?

Nisam daleko. Četvrta država od vas, pravac SZ.
Hvala na pitanju, nije lose, al' je DE bolji.
Nedostaje mi Bgd., dok ga ne posetim. Posle dva dana fali mi civilizacija.
I evo baš se vratih iz posete Beogradu, ebt. strašno i tužno.:-(
 

Back
Top