trajna sminka

Ne mogu ni ja...

Volim da e sminkam razlicito i frizure mi brzo dosade, stalno bih nesto menjala.

Nikada ne bih uradila trajnu tetovazu bilo koje vrste, bas zato sto je trajna.

A kad mi neko spomene trajnu sminku, meni odmah na pamet padne nesrecni Majkl Dzekson..:neutral:
 
Koliko sam čula, nije ni to trajno-trajno, nego nekoliko godina.
Mene takođe mami ova ajlajner varijanta.

Ali nikad nisam uživo videla kako to izgleda, da li ispadne zaista kao ajlajner, i kako izgleda kad je pri kraju "roka trajanja"...
 
ma sto je najgore ta trajna sminka se vidi iz daljine da nije prava sminka. i bas izgleda jeftino. a kontam da i nije bas :D na usnama izgleda nekako razmazano a vestacke obrve su u stilu meksickih lepotica iz sapunica.

ni ja ne bih mogla na licu da imam tako nesto zauvek...zna da mi se promeni ukus za tako neke stvari od jednog dana do drugog :)
 
Koliko sam čula, nije ni to trajno-trajno, nego nekoliko godina.
Mene takođe mami ova ajlajner varijanta.

Ali nikad nisam uživo videla kako to izgleda, da li ispadne zaista kao ajlajner, i kako izgleda kad je pri kraju "roka trajanja"...

ma znaš šta
sve i da je tako
ja sam čula za masu polutrajnih tetovaža čija se polutrajnost ogleda u tome da posle nekog vremena izgledaju bljaks a ne iščeznu nikada u potpunosti
to verovatno zavisi od sto faktora
ali opet
 
ma znaš šta
sve i da je tako
ja sam čula za masu polutrajnih tetovaža čija se polutrajnost ogleda u tome da posle nekog vremena izgledaju bljaks a ne iščeznu nikada u potpunosti
to verovatno zavisi od sto faktora
ali opet

Da, o tome i pričam, čula sam i ja sve te priče, ali ništa za konkretno ovu vrstu tetovaža. Sve nešto mož' da bidne, ne mora da znači....Kad bih videla kod nekoga i čula iskustvo iz prve ruke, možda bih se i odlučila.

Ovako bih radije da skrcam pare u lasersku depilaciju.
 
ma sto je najgore ta trajna sminka se vidi iz daljine da nije prava sminka. i bas izgleda jeftino. a kontam da i nije bas :D na usnama izgleda nekako razmazano a vestacke obrve su u stilu meksickih lepotica iz sapunica.
ni ja ne bih mogla na licu da imam tako nesto zauvek...zna da mi se promeni ukus za tako neke stvari od jednog dana do drugog :)
Ovako sam i ja mislila, sve dok se nisam uverila da zavisi ko, sa kakvim materijalom i smislom radi.
Kada kažem da su mi (sada) obrve iscrtane trajnom šminkom, obično je reakcija, "ma daaaj...da vidim.." I onda mi priđu skroz, bulje (bukvalno) u njih, oduševljavaju se.
Viđala sam i ja ranije nesrećne slučajeve, pa onda kada žene hoće pa hoće crne obrve koje kasnije postanu teget, pa kada iscrtaju usta bordo, a usne im prirodno blede, misliiim...Užas.:roll:
Meni je inače, žena mešala boje, crnu sa nekom, espreso, mislim, i taakoo je doobro ispalo, da nemam reči.
Mada, da sam bila u frci da ću nalikovati nekim nesrećnicama, bila sam.:roll:
Inače, "prelomila" sam kada sam videla kako je urađeno (u beesolu) jednoj ženici, baš sam nepristojno zagledala, ali srećom, nije imala ništa protiv:hahaha:
Dakle, pravila nema.
I ja sam bila istraumirana i svašta prošla dok nisam našla npr. kozmetičarku posle koje zbog hiperosetljivog lica neću posle dva dana šetati k'o zombi.
Znači, trajna šminka, kao i sve drugo, zavisi od toga ko kako radi.:D
 
Poslednja izmena:
O.k, probaću da postavim do sutra:D

p.s. Danas sam inače radila i korekciju, a i kapke sam radila, onako, polovinu oka, tanko, crno, superiška!:super:Postaviću (ako uspem) i jedno i drugo:D

Koliko je bolno i koliko si platila? Uradila bih kapke samo ne znam gde...Čula sam da dobro radi Mirjana Cabunac ima Centar za estetiku i antiage, pa ako neko zna gde se taj Centar nalazi neka javi...
 
Koliko je bolno i koliko si platila? Uradila bih kapke samo ne znam gde...Čula sam da dobro radi Mirjana Cabunac ima Centar za estetiku i antiage, pa ako neko zna gde se taj Centar nalazi neka javi...


Profesor Mirjana Cabunac drzi kozmeticiki salon "Jovan", Nusiceva 5, Palilula. Imam zakazano kod nje, javicu se da vam kazem kako sam prosla.
Pozdrav!
 
Koliko je bolno i koliko si platila? Uradila bih kapke samo ne znam gde...Čula sam da dobro radi Mirjana Cabunac ima Centar za estetiku i antiage, pa ako neko zna gde se taj Centar nalazi neka javi...


Profesor Mirjana Cabunac drzi kozmeticiki salon "Jovan", Nusiceva 5, Palilula. Imam zakazano kod nje, javicu se da vam kazem kako sam prosla.
Pozdrav!

Hvala na informaciji. Javiću vam se preko p.p. kad se vratim sa odmora.
 
Pozdrav, evo da napisem i ja koju rec.
Radila sam kapke pre desetak dana. To je, kako oni nazivaju, podloga ili baza. U pocetku nisam nista osecala, radili smo prvo levo oko i proslo je super. Desno oko je bilo malo bolnije, posto sam imala malu bradavicu na gornjem kapku pa je moralo malo duze da se radi. Glavni deo ili fiksiranje se radi posle cetiri nedelje. Nadam se da me tada nece puno boleti posto se gospodja Mirjana trudila da prvi put odradi veci deo posla. Nisam vam stavila sliku posto jos uvek nema sta da se vidi. Meni konkretno je ta prva boja spala za pet dana i ostao je trag poput magle, na sta me je gospodja Mirjana i upozorila. Rekla mi je jos i da nema pravila, nekome ta boja spadne za pet dana a nekome za mesec dana, sve je individualno. Kada se posle cetiri nedelje uradi taj glavni deo, onda se korekcije rade, cini mi se, na sest meseci a mozda i na godinu dana, nisam bas sigurna. Malo jeste bolno ali kad se lepo uradi izgleda super, neizgleda aljkavo i neuredno i nista se ne razmazuje.
Toliko zasada od mene. Cujemo se za cetiri nedelje.
Pozz...
 
Koliko je bolno i koliko si platila? Uradila bih kapke samo ne znam gde...Čula sam da dobro radi Mirjana Cabunac ima Centar za estetiku i antiage, pa ako neko zna gde se taj Centar nalazi neka javi...[/QUOTE

ja sam isla kod mire cabunac i vrlo,vrlo,vrlo sam razocarana! radila sam kapke i obrve. posle svega 2-3 meseca,ma i manje,sve je izbledelo toliko da se na kapcima nista ne vidi(da naglasim da ovo nisam radila iz hira niti zbog mode!!!!) pri tom se gospodja uopste ne libi da te svoje nazovimo "usluge" debeeelo naplati!!!!! uzmimo i u obzir da svaka koza razlicito reaguje,pa mozda moja ne prima dobro boju,ona se nije libila ni da za neuspelo odradjen posao naplati debelo i korekciju. nista se nije korigovalo! idite bolje negde dr,date mnooogo manje para,i ne grize vas kao mene svaki put kada se toga setite!
 

Back
Top