trajna sminka

bzvz videla sam jednom devojku sa iscrtanim obrvama (ali onako na opasno) a nije pocupala svoje obrve(koje su rasle onako obicno) i to je bilo bljak,kao i jedna druga koja je imala olovku oko usana i izgledalo je kao da je zadesio zamljotres usred sminkanja pa nije stigla da zavrsi

Imam par poznanica koje imaju guste,debele obrve,a ocupane su na tanko,a kako izgleda cupaju jednom mjesecno.Uvece se srede tip-top a obrve katastrofa.
Isto kao ta koja je uradila trajnu sminku pa misli da je time rijesila problem cupanje obrva:shock:
Ja sam stvarno prezadovoljna obrvama
i uvijek su uredne:D
Trajnom sam rijesila problem sto su svijetle i nisu guste,pa nikad nisam uspjela da ih lijepo oblikujem,i onda sam morala nekom svijetlijom olovkom da korigujem.
Ali normalno sve je stvar ukusa.
Ipak radila sam na provjerenom mjestu i prilicno je placeno,
mada znam da ima puno jeftinije.
Meni nije radjeno nikakvim tamnijim tonovima,da bi izgledalo shokantno.
Kazem usta ne bih vise,jer je stvarno bolno,
ali ja nisam plakala;)
mada smatram da je potpuno bespotrebno
i ne znam zasto sam,ali covjek proba svasta pa i to:)
I ranije nikad nisam stavila sjaj ili karmin a da nisam stavila blagu olovku,
tako da imam malu ustedu vremena.
Vecina ne zna,a opet stalno dobijam komlimente na nacin sminkanja,i prije
i sad.Uobicajena sminka je maskara, sjaj,i malo rumenila.
Tako da sve izgleda primerno;)
 
E recimo nikad nisam stavljala ''mini val'', ali za to imaš onaj uvijač za trepavice, ne moraš odmah najagresivniju metodu ;)...
A farbanjene ne šteti, moja mama farba već 25 godina i dalje su joj guste i duge trepavice....Ja farbam već pa skoro 10 godina i nikad nisam primetila da su se proredile ili slično...
a da li posle farbanja trepavica ima potrebe za maskarom ili ne ? da li su dovoljno crne ?
 
Posle farbanje trepavica ne treba da staviš maskaru bar dve nedelje, ali to opet zavisi od kozmetičara...recimo moja kozmetičarka uvozi farbu iz Mađarske, jer je izuzetno kvalitetna, a u Srbiji se ne može nabaviti...Kod nekih drugih kozmetičarki kod kojih sam bila sam se razočarala i bojom za trepavice i za obrve, iz nekog razloga siđe već posle nedelju dana :neutral:...Ako si ikada videla devojku sa prirodno crnim trepavicama onda možeš da zamisliš kako to izgleda. Nije kao maskara (ipak kad staviš maskaru one malo dobiju i na gustini, pa i deluju uočljivije), ali ipak izgleda sasvim prirodno (osim naravno, ako imaš plavu kosu, a ofarbaš i trepavice i obrve u crno ;) )...
 
Posle farbanje trepavica ne treba da staviš maskaru bar dve nedelje, ali to opet zavisi od kozmetičara...recimo moja kozmetičarka uvozi farbu iz Mađarske, jer je izuzetno kvalitetna, a u Srbiji se ne može nabaviti...Kod nekih drugih kozmetičarki kod kojih sam bila sam se razočarala i bojom za trepavice i za obrve, iz nekog razloga siđe već posle nedelju dana :neutral:...Ako si ikada videla devojku sa prirodno crnim trepavicama onda možeš da zamisliš kako to izgleda. Nije kao maskara (ipak kad staviš maskaru one malo dobiju i na gustini, pa i deluju uočljivije), ali ipak izgleda sasvim prirodno (osim naravno, ako imaš plavu kosu, a ofarbaš i trepavice i obrve u crno ;) )...

molim te, reci mi pošto je to i gde radiš? možeš i na pp. hvala!
 
Imam par poznanica koje imaju guste,debele obrve,a ocupane su na tanko,a kako izgleda cupaju jednom mjesecno.Uvece se srede tip-top a obrve katastrofa.
Isto kao ta koja je uradila trajnu sminku pa misli da je time rijesila problem cupanje obrva:shock:
Ja sam stvarno prezadovoljna obrvama
i uvijek su uredne:D
Trajnom sam rijesila problem sto su svijetle i nisu guste,pa nikad nisam uspjela da ih lijepo oblikujem,i onda sam morala nekom svijetlijom olovkom da korigujem.
Ali normalno sve je stvar ukusa.
Ipak radila sam na provjerenom mjestu i prilicno je placeno,
mada znam da ima puno jeftinije.
Meni nije radjeno nikakvim tamnijim tonovima,da bi izgledalo shokantno.
Kazem usta ne bih vise,jer je stvarno bolno,
ali ja nisam plakala;)
mada smatram da je potpuno bespotrebno
i ne znam zasto sam,ali covjek proba svasta pa i to:)
I ranije nikad nisam stavila sjaj ili karmin a da nisam stavila blagu olovku,
tako da imam malu ustedu vremena.
Vecina ne zna,a opet stalno dobijam komlimente na nacin sminkanja,i prije
i sad.Uobicajena sminka je maskara, sjaj,i malo rumenila.
Tako da sve izgleda primerno;)

Hajde daj neku sličku baš me zanima da vidim kako ti izgledaju obrvice.
 
molim te, reci mi pošto je to i gde radiš? možeš i na pp. hvala!
E ovako, ne radim to u Ns, nego svaki put kad odem kući (tj. kod mame i tate ;) ), a to je jedno 100km od Ns, tako da sumnjam da ti to nešto znači...U Ns sam probala na tri mesta i nigde nisam bila baš zadovoljna, ej ali nijednog ne mogu da se setim kako se zove...Dva su u Jevrejskoj ulici, a jedan na Bulevaru tamo pored Sport caffea (u taj NIKAKO nemoj ići)...Ova dva u Jevrejskoj još mogu i da prođu, solidni su, mada ja znam da može i bolje....Ne znam, moraš da probaš na više mesta pa ćeš skontati gde je najbolje.
Ja kad radim čupanje obrva+ farbanje obrva i trepavica, kozmetičarka mi naplati 300din, ali sumnjam da ćeš tako jeftino u NS naći (mada...ko zna...:?)...
 
videh da nije skupo priustiti to farbanje trepavica u bg...oko 300-400 varira u centru...u blokovima je oko 200...

nego nisam bas zagledala a ni pitala - koje boje mogu??
moze nesto crveno, ljubivcanstveno ili zeleno, ili su one klasicne crno, braon, i eto ti spomenu zuto...?
 
e videla sam neki dan u autobusu neku curu mladju kloju godinu od mene
sa nekim razmljanim ustima,tacno onaj opis ko da je pojela karmin pa ostali malo kao.
i onda sam se setila da je to trajna sminka.
zasu je izgledala.
 
videh da nije skupo priustiti to farbanje trepavica u bg...oko 300-400 varira u centru...u blokovima je oko 200...

nego nisam bas zagledala a ni pitala - koje boje mogu??
moze nesto crveno, ljubivcanstveno ili zeleno, ili su one klasicne crno, braon, i eto ti spomenu zuto...?
mislim da može samo crno i braon....u stvari, mogu nekako i da se posvetle, ali to strašno loše izgleda kada počnu da rastu, onako šatirano, neuredno....drugo je kada su ti smeđe pa ih farbaš u crno, pa istovremeno kako rastu one smeđe spada i crna boja....
 
joj blesave ste žene skroz... ja moje obrve svetlim, pa ih još pokrijem puderom i onda mogu da ih obojim olovkom koju sama izaberem... i to izgleda super i prirodno i sve...
Što biste radile bilo šta TRAJNO? (osim dlaka, to se ne računa)
 
Ja upoznala sinoć devojku koja ima fantastično istetovirane obrve ..... usta joj nisu dobro odradjena ..... Ja se primila da uradim obrve, pošto sam ih jednom davno skratila i tu mi više ne rastu .... pa bih da mi produže. Kod nje tretman košta 160E.
 

Back
Top