trajna sminka

Ja upoznala sinoć devojku koja ima fantastično istetovirane obrve ..... usta joj nisu dobro odradjena ..... Ja se primila da uradim obrve, pošto sam ih jednom davno skratila i tu mi više ne rastu .... pa bih da mi produže. Kod nje tretman košta 160E.

Ja platila 150e u Modesty u BG.Radi Tanja i divna je.Znam da je skoro isla u Amsterdam na seminar.
 
jao videla sam juce jednu babu na stanici sa tetoviranim obrvama
izgledala je nekako ko egipcanka toliko su joj ruzno stajale da nisam mogla da skinem pogled sa nje,al je onda na srecu doso autobus pa se nisam izblamirala :?
 
Летос сам видела неку Холанђанку у Турској, имала је исцртану ивицу уста као оловком и све време сам се питала да ли је тетоважа или није. На крају сам закључила да мора бити, јер је и јела и пила и пушила,...а линија око усана се није мењала. Изгледало је грозно. Можда буде лепо кад још руж дође на то, али овако је било језиво. :?
 
Za plavuse.. ! Ja sam prezadovoljna trajnom sminkom, tj. tetovazom usana. Ne volim da se sminkam, plava sam i volim onaj lep a prirodan izgled. Okvir oko mojih usana je u boji "mesa", tetovaza ide uz prirodnu ivicu usne osim na gornjoj levoj usni koja je bila malo niza od desne tako da se na tom delu islo iznad nje, tj. preko koze i sad su gornje usne identicne i lepo uokvirene. Zaista lepo izgledaju i bez truncice sminke na licu. Prema datim komentarima ovde, ipak mislim da je najbitnije ko vam to radi i da znate tacno sta zelite. Nije dobro da linija usana bude tanka, mozete slobodno da se odlucite da bude deblja tj. da predjete dva puta jedna pored druge naravno ako je u pitanju boja mesa. Za obrve se jos nisam odlucila iz razloga sto imam plavu, (belu) kosu pa se plasim da ne budu previse intenzivne mada na pocetku sve sto je intenzivno narednih par godina je prelepo sto vidim po svojim drugaricama koje su to radile pa cu se verovatno odluciti uskoro i za to. Za sada postoji alternativa za moje plave obrve i trepavice, u jednom salonu mi farbaju obrve i trepavice u crno, obrve oblikuju a trepavice uvijaju mini valom, traje dva meseca a ja zaista posle tog tretmana dobijem lik. Pa ako zelite da se budite lepe ovo je pravo resenje. A tek uz malo tena i sjaja spremni ste za izlazak, bez maskare, senki, crtanja obrva itd..
 
caoo
recite mi molim vas
razmisljam da uradim trajno samo malee crtice oko ociju kao alajnerom
zato sto me mnooogo nervira svaki dan crtati a jos sto provodim po 4 meseca na moru
i ne mogu na plazi crtati a nekako mi je ruzno bez lajnera.
pare mi nisu problem
ali me isto zanima konkretno koja je cena ako neko zna
i da li mnogo boli jer su upak oci u pitanju
i da mi date neki salon al lepo naziv adresu sve jer
ne znam ja tako kad kazete majke jevrosime neznam ja koji je to salon ni nista
Hvala unapred :)
 
ja imam sjajno iskustvo sa trajnom sminkom ,radila sam obrve i kapke i bila sam zaista odusevljena i sto je meni bilo najvaznije ,potpuno je bezbolno. prosto se iznenadim kad procitam ovakva strasna iskustva sa tim :( cak su i cene bile veoma povoljne. pozovite 011/2672501, wellnes centar Beesol pa se raspitajte jos.

Evo još jedne prezadovoljne:D
Ja sam tamo radila obrve, oduševljena sam!Rekla mi je žena da kasnije sledi korekcija (traba da je radim za par dana, a obrve sam radila pre 3 nedelje), mada stvarno ne znam šta bi se tu još moglo raditi, i ovako su mi savršene:super:
Doduše, napomenula je da svaka koža ne reaguje isto, ne prima isto pigment.
Inače, premšljala sam se oko odluke par godina, priznajem, ali sada sam toliko happy što sam se lišila kreona i četkice svakog jutra, da ću čim pre raditi i kapke i usta; a onda, ujutru samo stavim maskaru i sjaj za usne i kompletna sam!:cool:
 
Ja bih sebi istetovirala na kapke "eye liner" liniju...dosadilo mi je svaki dan stavljati i skidati...i stavljati i skidati... prije sam uzivala,ali sada mi je vishe dosadno.

eyeliner.jpg
 

Back
Top